Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

paraliż

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez aleks » niedziela, 15 lut 2009, 14:44

wiec było widać dzisiaj także pracowników z sty z łopatami odśnieżających ale napewno wszedzie nie moga być.
zanim powiesz głośno , pomyśl dwa razy i najlepiej ochłoń
aleks
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 10 lis 2008, 19:06

Postprzez perelka84 » niedziela, 15 lut 2009, 15:43

widzialm ich na walowej, wspolczuje taki zmrozony snieg sciagac z chodnikow ale zrobili na blysk chodnik!!! Podziwiam:))
perelka84
użytkownik
 
Posty: 188
Na forum od: 16 sty 2007, 19:47

Postprzez kala » niedziela, 15 lut 2009, 16:06

A spółdzielniom jakoś nie zależy, żeby odśnieżyć chodniki na osiedlach ;) Chyba dopiero jutro zaczną działać.
Na Złotych np. dzisiaj panowie łazili z łopatami po dachu na przedszkolu :) Da się? Da się :)
Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna
kala
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 13 cze 2008, 11:40

Postprzez endi_ » poniedziałek, 16 lut 2009, 09:37

Każdy chodnik wzdłóż posesji powienien być odśnieżony przez jego właściciela lub zarządce a Straż Miejska powinna tego w tym czasie szczególnie dopilnować !! Z obserwacji i doświadczenia widzę, że właściciel prywatnych posesji mają to w głębokim poszanowaniu a ludzie chodzą ulicą zamiast chodnikiem. Gdzie ta Straż Miejska która powinna tego pilnować??? Czyżby byli wyłącznie od zakładania blokad???
Nie bójcie sie używać rozumu
endi_
użytkownik
 
Posty: 117
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez basianek » poniedziałek, 16 lut 2009, 10:02

Na ul. Łagodnej na Złotych Łanach cały prawy chodnik idąc w dół jest zasypany. No i trzeba iść po jezdni jeśli chce się iść prawą stroną ulicy...
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez kala » poniedziałek, 16 lut 2009, 12:17

Ja w nocy wracałam piechotą z WP na Złote... Po ulicy :D :P Bo nawet chodników nie dało się zlokalizować :P Dobrze,że praktycznie ruchu nie było na drodze ;)
Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna
kala
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 13 cze 2008, 11:40

Postprzez mad_moose » poniedziałek, 16 lut 2009, 12:28

kala napisał(a):Na Złotych np. dzisiaj panowie łazili z łopatami po dachu na przedszkolu :) Da się? Da się :)

Niestety nie bez przyczyny --> http://bielsko.biala.pl/14395,aktualnosci
mad_moose
użytkownik
 
Posty: 351
Na forum od: 2 lis 2006, 12:34
Lokalizacja: wapienica

Postprzez kala » poniedziałek, 16 lut 2009, 13:02

Wiem,że zaleganie śniegu grozi zawaleniem dachu i właśnie nie którzy już zawczasu o tym myślą i nie czekają na rozwój wydarzeń
Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna
kala
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 13 cze 2008, 11:40

Postprzez Lelulila » czwartek, 19 lut 2009, 11:18

wszystkich zadowolonych zapraszam na ul. Piastow slaskich, ul. Ksiecia Przemyslawa- jest MASAKRA. To droga osiedlowa i na jezdni jest po kolana sniegu. Zeby wyjechac jakims mniejszym miejskim autkiem, a takowe posiadam, trzeba sie maxymalnie rozpedzic i prawie krecac bączki przeciąć cała trasę , aż do głównej drogi w miarę odśniezonej...
nie daj Boże, jak z przeciwka jedzie jakiś samochód- wtedy kaplica

i niech mi ktos powie, co z takim fantem zrobic? kogo prosic o pomoc przy odśniezaniu? do kogo dzwonic?

Pozdrawiam
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez ppiotr » czwartek, 19 lut 2009, 17:43

Ja zapraszam kawałek za miasto tam to dopiero się dzieje, tylko przelotowe drogi są odśnieżone i to nie najlepiej , dojazdowe drogi do tych głównych wyglądają jak te w Skandynawii (jak tu jeden z wcześniejszych przedmówców pisał) tyle że nie są ubijane (chyba, że przez samochody), a te boczne jak są odśnieżane raz na czas to jest święto więc mobilek lepiej zostawić zasypany i podreptać na tramwaj do miasta. Co do chodników są raczej wydeptane niż odśnieżone - w sumie się niedziwnie część ludzi jedzie wcześnie rano a wraca późno wieczorem.
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Postprzez darek-bb » czwartek, 19 lut 2009, 17:58

Lelulila napisał(a):wszystkich zadowolonych zapraszam na ul. Piastow slaskich, ul. Ksiecia Przemyslawa- jest MASAKRA. To droga osiedlowa i na jezdni jest po kolana sniegu. Zeby wyjechac jakims mniejszym miejskim autkiem, a takowe posiadam, trzeba sie maxymalnie rozpedzic i prawie krecac bączki przeciąć cała trasę , aż do głównej drogi w miarę odśniezonej...
nie daj Boże, jak z przeciwka jedzie jakiś samochód- wtedy kaplica

i niech mi ktos powie, co z takim fantem zrobic? kogo prosic o pomoc przy odśniezaniu? do kogo dzwonic?

Pozdrawiam

Zgadam się. Nikt nie odśnieża tej ulicy, tam się ledwo da chodzić.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Lelulila » czwartek, 19 lut 2009, 19:32

ja najbardziej wspolczuje tym wszystkim staruszkom, a wiekszosc takich ludzi starszych mieszka na tym osiedlu...czasem az serce sciska, jak sie widzi taka bezradna babcie, ktora boi sie zrobic krok, zeby nie wywinąć fikoła

a ja nie mam pomyslu. Mozeszkam tu od niedawna. czy z takim problemem dzwoni sie do spoldzielni? czy na policje?
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez necia55 » piątek, 20 lut 2009, 19:35

Dzisiaj oglądałam expres i jak zobaczyłam półtora metra śniegu to zrobiło mi się naprawdę zimno.Brrrrr.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości