Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

paraliż

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 14 lut 2009, 16:52

banan.eu napisał(a):...oraz jak zwykle drogowców]

a jak można pługiem pracować jak się stoi w korku? Troszkę pomyśleć to nie boli. Ja tutaj nikogo nie bronię ale.... to raz.
A dwa jak by nasi wspaniali kierowcy mieli zimowe opony to by było 100 razy lepiej. Wiem z własnego doświadczenia że jak się ma zimówki to się jedzie nawet jak inni stoją :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez ganela » sobota, 14 lut 2009, 17:32

a mnie sieszy jak sie tirow czepiaja..jak by to wina kierowcow byla ze staja na drodze nie mogac ruszyc...jasne..na zlosc innym robia..buahahahah....ci ludzie sa w pracy i maja przechlapane przez taka pogode. a na zakupy idac zastanow sie wkladajac zakupy do koszyka....czy one przylecialy do sklepu samolotem.
Ostatnio edytowano sobota, 14 lut 2009, 17:33 przez ganela, łącznie edytowano 1 raz
Błogosławieni szurnięci, albowiem już tu, na ziemi są w raju.
Avatar użytkownika
ganela
użytkownik
 
Posty: 458
Na forum od: 26 cze 2007, 16:23

Postprzez Pyramide » sobota, 14 lut 2009, 17:49

Sita niech popyta bylych kierownikow z okresu komuny jak jechaly ul zywiecka 2 plugi w jedna strone i za jednym zamachem zbieraly caly snieg a nie jak teraz spychaly z lewej na prawa strone i jeszcze zostawiaja tera 10cm siegu na jezdni-to jest parodia co oni robia.Miasto nie powinno im nic placic.Zamowic traktorki zetorki po bylych PGR-to lepiej to zrobia.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez staszeks » sobota, 14 lut 2009, 18:31

Pan Kazimierz napisał(a):
banan.eu napisał(a):...oraz jak zwykle drogowców]

a jak można pługiem pracować jak się stoi w korku? Troszkę pomyśleć to nie boli. Ja tutaj nikogo nie bronię ale.... to raz.
A dwa jak by nasi wspaniali kierowcy mieli zimowe opony to by było 100 razy lepiej. Wiem z własnego doświadczenia że jak się ma zimówki to się jedzie nawet jak inni stoją :)

Jak pług dobry to i z korkiem sobie poradzi
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez necia55 » sobota, 14 lut 2009, 18:45

Dziś jest sobota,a Wy chcecie żeby Sita pracowała? Przecież oni w dzień powszedni robią wielką łaskę . A sobota,niedziela? Dajcie spokój,też Wam się zachciewa. A siedzieć w domu i nosa nie wystawiać ,grzecznie popatrzeć przez okienko jak śnieg pada. Może w poniedziałek rano zabiorą się do roboty,jak przestanie padać? :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez banan.eu » sobota, 14 lut 2009, 19:22

@Pan Kazimierz

a doszło do korku gdyz..? cały dzień sypie...wiem ze nie sa w stanie jeździć wszędzie i caly czas...ale SITA powinna rzucić wszystkie sily do ogarnięcia miasta...do tej pory sa ulice na ktorych jest sniegu tyle ze nie można wjechać osobówką...ale mnie to lotto..
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 14 lut 2009, 20:04

banan.eu napisał(a):@Pan Kazimierz

a doszło do korku gdyz..? cały dzień sypie...wiem ze nie sa w stanie jeździć wszędzie i caly czas...ale SITA powinna rzucić wszystkie sily do ogarnięcia miasta...do tej pory sa ulice na ktorych jest sniegu tyle ze nie można wjechać osobówką...ale mnie to lotto..

Zimówki trzeba kupić i po problemie. Ja jadę gdzie chce i kiedy chce :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez perelka84 » sobota, 14 lut 2009, 20:59

a ja jutro (jak i dzisiaj zreszta) jade do pracy na 6, ciekawe czy wyjazde z osiedla heheheh, bo dalej juz wszedzie z gorki:)) gorzej z powrotem:)
ogolnie ciekawie jest na miescie i poza nim:D
perelka84
użytkownik
 
Posty: 188
Na forum od: 16 sty 2007, 19:47

Postprzez kala » sobota, 14 lut 2009, 22:23

perelka84 no to powodzenia życzę z powrotem do domu :) Jak się rozpędzisz to powinnaś dać radę ;)
Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna
kala
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 13 cze 2008, 11:40

Postprzez lag » sobota, 14 lut 2009, 22:35

kierowcy powinni zaopatrywać się w samochody z napędem na

tył Obrazek
problem w tym, ze plug przejedzie, a za 10 minut jest to samo, bo non stop pada :)
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez banan.eu » niedziela, 15 lut 2009, 06:38

no jak na razie to nawet na hulance jest widac pasy ruchu.. ;]

ciekawe jak dlugo ;]

ale jest lepiej niz wczoraj ;]
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez perelka84 » niedziela, 15 lut 2009, 07:06

Dojechalam do pracy:) ale wyjazd z osiedla gdzie sniegu multum a aut po bokach pelno byl porazka, te uliczki miedzy blokami to porazka, mala goreczka pelno sniegu zakret i pojechane:)) musialam pod prad jechac kawalek;) ale byla 5.45 zero ludzi.. a w miescie drogi czarne... tzn im blizej sity tym czarniej:)))

Życze wszytkim powodzenia:)) i milej zabawy w odkopywaniu swych pojazdow
perelka84
użytkownik
 
Posty: 188
Na forum od: 16 sty 2007, 19:47

Postprzez Krzysztof » niedziela, 15 lut 2009, 09:44

Jak to dobrze, że nie muszę się ruszać z domu samochodem. Poczekam na cieplejsze dni. A tym co muszą, wyrazy współczucia. Ten zimowy scenariusz powtarza się praktycznie w każdym roku, i powinniśmy być do tego przyzwyczajeni. W zasadzie to nie mamy co marudzić w porównaniu z paraliżem przez paro centymetrowy śnieg w Anglii.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Postprzez aleks » niedziela, 15 lut 2009, 13:50

o godzinie 11 Bielsko było dzisiaj przejezdne:)drogi czarne gorzej z bocznymi drogami ale centrum jest ok!pozdrawiam drogowców
zanim powiesz głośno , pomyśl dwa razy i najlepiej ochłoń
aleks
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 10 lis 2008, 19:06

Postprzez ganela » niedziela, 15 lut 2009, 14:10

jak drogi ok..to moze czas zajac sie chodnikami- ruch pieszych masakra
Błogosławieni szurnięci, albowiem już tu, na ziemi są w raju.
Avatar użytkownika
ganela
użytkownik
 
Posty: 458
Na forum od: 26 cze 2007, 16:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości