Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Włos się na głowie sztorcem ustawia!

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez GeN » wtorek, 17 lut 2009, 10:34

Jako że nasz urocza "pomoc maturalna" wątek skasowała (o starym zapominając) to trochę się postanowiłem porozglądać. Nie musiałem długo szukać. Pierwsze trafienie i trafiłem tutaj! Osobom o słabych nerwach odradzam szczerze wizytę na tamtym forum, serio. A już szczególnego smaczku dodaje że to na portalu społeczności oświatowej, podobno. A mnie się, kur...ać, nóż w kieszeni otwiera! Krwi!
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez wuzel » wtorek, 17 lut 2009, 11:24

Brakuje tylko gov w adresie :)
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez necia55 » wtorek, 17 lut 2009, 11:39

GeN,w naszych czasach nie było tak wysokich wymagań programowych jak dziś,nie było komputerów,w tv tylko 3 -4 kanały,więc młodzież z braku rozrywki się uczyła i pisała własnoręcznie (z małymi wyjątkami poznanymi po przewrocie)wypracowania dzisiaj "uczenie"
nazwanymi >prezentacją<.Dzisiaj mają multikino,sferę, klimat itd.itp. więc kiedy mają pisać i się uczyć?Jak nauczyciele stawiają im takie wymagania ,to niech sami piszą im te prezentacje.A że potem wychodzą z uczelni >wykształciuchy< typu Andrzejka i Olusia,to już trudno.A nasi belfrowie też muszą dorobić-więc uczą tak jak uczą(z pewnymi chlubnymi wyjątkami)-jak nie będziesz wiedział to przyjdziesz do mnie.Ja już przestałam się dziwić ,bo gdybym nie przestała,to cały czas chodziłabym z >otwartą gębą< i miałabym totalny przeciąg.A to niebezpieczne,szczególnie w zimie(narażenie na zarażenie). :) :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez wuzel » wtorek, 17 lut 2009, 15:02

Ja jestem pod wrażeniem tego postu http://www.oswiata.org.pl/forum/viewtopic.php?t=2325 - pełen profesjonalizm. Można zapytać:- czego Pan sobie życzy :)
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GeN » wtorek, 17 lut 2009, 15:56

Normalne mistrzostwo. Aż głupio się czuję, że tak nerwowo zareagowałem na tego dzieciaka, który ostatnio szukał tutaj chętnych do napisania mu takiej pracy. Tyle wysiłku włożył, posta sklecił, wysłał, a mógł wszak iść na gotowe. Normalnie podciąłem skrzydła biedakowi, choć się starał.

necia55 - jakie wysokie wymagania programowe? Prezentacja na dowolnie wybrany temat? Bój się duchów opiekuńczych oświaty i rozumu! Takie herezje publicznie wypisywać...
Ostatnio edytowano wtorek, 17 lut 2009, 15:56 przez GeN, łącznie edytowano 1 raz
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez staszeks » wtorek, 17 lut 2009, 16:00

Ciekawe,czy od tych transakcji sa odprowadzane należne podatki?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez necia55 » wtorek, 17 lut 2009, 17:20

Toż przecież napisałam ,że >wysokie<. :D Dla nich.
Ostatnio edytowano wtorek, 17 lut 2009, 17:23 przez necia55, łącznie edytowano 1 raz
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości