Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy ludzie w wieku 28-35 lat mają w obecnych czasach jakieś

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez necia55 » piątek, 13 mar 2009, 10:50

Mam znajomą ,która tylko sprząta,pierze,prasuje i czyści do blasku swoje M-x i resztę czasu poświęca na :gotowanie,plotki ,plotki....,picie kawy z psiapsiółkami,zakupy ,plotki i masę czynności z których nic nie wynika.Na moje namowy ,żeby zaczęła robić coś ciekawego(nie pracuje),co wypełniłoby jej czas - niezmiennie odpowiada,że nie rozumie ludzi ,którzy m a r n u j ą czas na głupoty typu:hobby,słuchanie muzyki itp. A ja,nie mając w tej chwili pracy,błogosławię moje różne >hople< i >koniki<,bo nie mając żadnych zainteresowań zwariowałabym od nadmiernej ilości wolnego czasu.A tak :maluję,haftuję,szydełkuję,szyję ,koronkuję itp. słuchając przy tym cudownej muzyki relaksacyjnej i nie tylko. I nie chce mi się : prać,sprzątać,gotować,prasować (robię bo muszę i zaraz wracam do moich przemiłych zajęć) bo kocham te moje sam na sam ze "sztuką" i nie wyobrażam sobie życia bez niej. I nie rozumiem ludzi ,którzy marnują swój i innych czas.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości