Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jednodniowa wycieczka podczas świąt

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez sebastian » piątek, 22 maja 2009, 22:22

Pan Kazimierz napisał(a):
sebastian napisał(a):
staszeks napisał(a):A więc j.polski to dla ciebie głupie tematy?
Nie mam nic więcej do dodania.

widze że pan się lubi przegadywać i dużo dyskutować jak i co pisze ktoś i prosze zejść ze mnie ja do pana nie mam nic a pan się czepia i czepia

Może tak będzie dla Ciebie Sebastian bardziej "zjadliwie" :

My chcieć Tobie powiedzieć że Ty Sebastian popełniać bardzo często błędy i Ty chyba mieć problem z językiem polski.

Mam nadzieję że dotarło tym razem :)

panie Kazimierzu pisze się : nie mieć tylko masz
Ostatnio edytowano piątek, 22 maja 2009, 22:24 przez sebastian, łącznie edytowano 1 raz
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 22 maja 2009, 22:47

sebastian napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
sebastian napisał(a):widze że pan się lubi przegadywać i dużo dyskutować jak i co pisze ktoś i prosze zejść ze mnie ja do pana nie mam nic a pan się czepia i czepia

Może tak będzie dla Ciebie Sebastian bardziej "zjadliwie" :

My chcieć Tobie powiedzieć że Ty Sebastian popełniać bardzo często błędy i Ty chyba mieć problem z językiem polski.

Mam nadzieję że dotarło tym razem :)

panie Kazimierzu pisze się : nie mieć tylko masz

no tak to jedyny błąd w mojej wypowiedzi. naprawdę szczerze współczuję. ale mnie rozbawiłeś swoją ripostą.
Dla ułatwienia podaję że :Riposta (wł. risposta - odpowiedź) - celna i bezzwłoczna odpowiedź na czyjś komentarz lub pytanie
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez sebastian » piątek, 22 maja 2009, 23:06

Panie Kazimierzu jest jeszcze jeden bład nie popełniać tylko popełniasz w poprzedniej wypowiedzi
Ostatnio edytowano piątek, 22 maja 2009, 23:07 przez sebastian, łącznie edytowano 1 raz
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez darek-bb » piątek, 22 maja 2009, 23:52

sebastian napisał(a):Panie Kazimierzu jest jeszcze jeden bład nie popełniać tylko popełniasz w poprzedniej wypowiedzi

OMG! Człowieku, ty naprawdę nie widzisz ironii w tej wypowiedzi, czy tylko udajesz?
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sebastian » sobota, 23 maja 2009, 13:51

to nie jest ironiczne ja pokazuje panom takie same błędy jakie mi panowie pokazują
Ostatnio edytowano sobota, 23 maja 2009, 13:52 przez sebastian, łącznie edytowano 1 raz
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 23 maja 2009, 14:51

sebastian napisał(a):to nie jest ironiczne ja pokazuje panom takie same błędy jakie mi panowie pokazują

Ja być pod wielkim wrażeniem twoja inteligencja. Na razie ja leżeć pod biurkiem ze śmiechu i zbierać się do kupy ale jak ja już usiąść na krzesło to ja spróbować napisać coś więcej choć to być trudna sztuka w tej sytuacja. Ty nie rozumieć ironia i mieć dużego problema z czytanie. Ja tobie GRATULOWAĆ że ty znaleźć wszystkie błędy w moja wypowiedź.
Ja się już nie dziwić czemu w Polska być tak źle skoro polacy to takie "mądre" ludzie.
Ostatnio edytowano sobota, 23 maja 2009, 14:52 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez sebastian » sobota, 23 maja 2009, 16:45

Pan Kazimierz napisał(a):
sebastian napisał(a):to nie jest ironiczne ja pokazuje panom takie same błędy jakie mi panowie pokazują

Ja być pod wielkim wrażeniem twoja inteligencja. Na razie ja leżeć pod biurkiem ze śmiechu i zbierać się do kupy ale jak ja już usiąść na krzesło to ja spróbować napisać coś więcej choć to być trudna sztuka w tej sytuacja. Ty nie rozumieć ironia i mieć dużego problema z czytanie. Ja tobie GRATULOWAĆ że ty znaleźć wszystkie błędy w moja wypowiedź.
Ja się już nie dziwić czemu w Polska być tak źle skoro polacy to takie "mądre" ludzie.

tak pan się czepia że ja błędy robie w pisaniu a pan sam robi błędy w pisaniu niech sobie pan przeczyta jeszcze raz to co pan napisał i powie czy dobrze pan tego komentarza napisał
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 23 maja 2009, 17:01

sebastian napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
sebastian napisał(a):to nie jest ironiczne ja pokazuje panom takie same błędy jakie mi panowie pokazują

Ja być pod wielkim wrażeniem twoja inteligencja. Na razie ja leżeć pod biurkiem ze śmiechu i zbierać się do kupy ale jak ja już usiąść na krzesło to ja spróbować napisać coś więcej choć to być trudna sztuka w tej sytuacja. Ty nie rozumieć ironia i mieć dużego problema z czytanie. Ja tobie GRATULOWAĆ że ty znaleźć wszystkie błędy w moja wypowiedź.
Ja się już nie dziwić czemu w Polska być tak źle skoro polacy to takie "mądre" ludzie.

tak pan się czepia że ja błędy robie w pisaniu a pan sam robi błędy w pisaniu niech sobie pan przeczyta jeszcze raz to co pan napisał i powie czy dobrze pan tego komentarza napisał

hmm no cóż to była z mojej strony IRONIA i CELOWO popełniłem błędy. Szkoda tylko że Pan tego nie zrozumiał.

I chyba dobrze "TEGO KOMENTARZA" napisałem.
Kończmy ten temat bo to wygląda jak rozmowa z głuchym o muzyce.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez sebastian » sobota, 23 maja 2009, 17:14

Chyba pan źle napisał tego komentarza ma pan racje zakończmy ten temat bo to nie ma sensu tak się przegadywać. Ja wszystko zrozumiałem.
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez darek-bb » sobota, 23 maja 2009, 18:51

sebastian napisał(a):Ja wszystko zrozumiałem.

:) Tak ci się tylko wydaje. Twoje posty dostarczyły mi niezłej dawki humoru :D
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » sobota, 23 maja 2009, 19:23

miałem już nic nie pisać,ale....
Sebastian wybacz osobistą uwagę.
Problem jest nie w błędach,które popełniłes,bo wszyscy je popełniają.
Bardzo dużo błędów zaoważam tam gdzie ich być nie powinno,t.zn. u dziennikarzy.
Problem jest w twojej niechęci do poprawienia istniejacego stanu rzeczy
i w lekceważącym stosunku do języka ojczystego.
Ostatnio edytowano sobota, 23 maja 2009, 19:23 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez sebastian » sobota, 23 maja 2009, 21:50

Panie staszeks co ma pan na myśli: problem jest w twojej niechęci do poprawienia istniejacego stanu rzeczy i w lekceważącym stosunku do języka ojczystego.
MADE IN HUNGARY mnie się nic nie wydaje.
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez staszeks » sobota, 23 maja 2009, 21:57

Nie widać chęci poprawy.
Dominuje postawa: Po polsku i po polskiemu to to samo w związku z tym nie zamierzam zastanawiać się jak (i dlaczego) napisałby to ktoś inny.
Jeżeli nie rozumiesz o co mi chodzi to trudno,tym razem już nie zamierzam wracać do tematu.
Ostatnio edytowano sobota, 23 maja 2009, 21:58 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Elzbietaa » niedziela, 24 maja 2009, 09:18

Ten sposób niechlujnego pisania to efekt czatów i sms-ów.Trzeba pisać szybko i byle jak.
Elzbietaa
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 10 maja 2009, 17:21

Postprzez mad_moose » niedziela, 24 maja 2009, 11:05

ja wiem, że to nic z tematem nie ma związanego ale skoro już tak ochoczo rozmawiamy o błędach to poniższy link jest na to świetnym dowódem...jestem przekonany, że ogłoszenie to pisał człowiek nie starszy niż 25 lat :D

http://www.praca.bielsko.pl/index.php?link=oferta_szczegoly&item_id=41704
mad_moose
użytkownik
 
Posty: 351
Na forum od: 2 lis 2006, 12:34
Lokalizacja: wapienica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości