Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wakacje w Norwegii we "własnym zakresie"

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 13 kwi 2009, 20:32

Ktoś może przerabiał urlopowy wyjazd do Norwegii niekoniecznie zarobkowy? Tak mi strzeliło do głowy by olać te wszystkie riwiery i inne miejsca gdzie można się na tysiąc sposobów opalić i spalić, a zobaczyć z bliska te fiordy, co to z ręki potrafią jeść ;) Chodzi mi o wyjazd z przewodnikiem w ręce, dobre buty i... właśnie. Tu problem.Dojazd swoim samochodem troche kiepsko. Tanie linie zdecydowanie lepiej wypadają cenowo.Wynajęcie łodzi,samochodu? Ceny jak stosunek PLN:NOK jest jak 2:1. szzperałem po różnych forumach,gdzie wszyscy wszystko wiedzą,ale ogólnie. Temu sie pytam, czy ktoś z Was przerabiał podobny temat na żywym organiźmie. Ewentualnie inne kraje skandynawskie...
Ostatnio edytowano poniedziałek, 13 kwi 2009, 20:33 przez Del_Rey, łącznie edytowano 1 raz
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pedros » poniedziałek, 13 kwi 2009, 22:18

Z uzyskaniem informacji na forach podróżniczych nie powinno być problemu.
Może tutaj znajdziesz coś dla siebie:
http://www.koniecswiata.net/europa/norwegia/

Kiedyś planowałem Szwecję własnym samochodem i na 4 osoby nie wychodziło makabrycznie drogo. Na razie planuje coś dalszego ale pewnie na Skandynawię przyjdzie kiedyś czas:)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 13 kwi 2009, 22:32 przez Pedros, łącznie edytowano 1 raz
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości

cron