Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Balaton

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Pyramide » wtorek, 5 maja 2009, 06:33

Szukam fajnej trasy i miejsca pobytu nad Balatonem.Wybieram się campem po drodze chciała bym zatrzymać się po stronie słowackiej- w rejonie Velkiego Mederu.Może ktoś podpowie mi coś albo doradzi i wskaże fajny camping w miarę blisko do wody.Z góry dziękuję.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez abcd » piątek, 8 maja 2009, 15:48

2 najważniejsze ośrodki nad Balatonem to Siofok i Fonyod.. więc raczej polecałbym coś z tego. Ja sam byłem w Fonyod i mi się bardzo podobało, choc myślałem, że to miasto będzie bardziej imprezowe...
abcd
użytkownik
 
Posty: 162
Na forum od: 8 paź 2007, 16:25

Postprzez Pyramide » piątek, 8 maja 2009, 19:26

Dzięki abcd.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez abcd » niedziela, 10 maja 2009, 16:20

A, zapomniałem dodać, że często plaże nad Balatonem są płatne. Dlatego najlepiej zatrzymać się na campingu, który ma własny dostęp do Balatonu, wtedy jest bezpłatnie dla tych którzy się zatrzymali na tym campingu (tak m.in jest na campingu w Fonyod, na którym ja byłem) :)
abcd
użytkownik
 
Posty: 162
Na forum od: 8 paź 2007, 16:25


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości