Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Implantologia B-B

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Demolyse » sobota, 20 cze 2009, 18:56

Hej wszystkim, mam pytanko dotyczące implantologii w B-B. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry i w miarę tani gabinet stomatologiczny, zajmujący się tytanowymi implantami zębowymi w Bielsku-Białej? Prosiłbym o adres lub inne namiary. Z góry dziękuję i pozdrawiam. ;]
Demolyse
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 20 cze 2009, 18:50

Postprzez zuo » niedziela, 21 cze 2009, 12:42

Demolyse napisał(a):Hej wszystkim, mam pytanko dotyczące implantologii w B-B. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry i w miarę tani gabinet stomatologiczny, zajmujący się tytanowymi implantami zębowymi w Bielsku-Białej? Prosiłbym o adres lub inne namiary. Z góry dziękuję i pozdrawiam. ;]

Albo tani albo dobry :)

Górna półka to dr Kubica, facet pewnie widział w swoim zyciu tyle przypadków ze ze wszystkim da sobie rade.
Ale jesli nie jestes jakims szczegolnym przypadkiem - wystarczajaca ilosc wyrostka, odpowiednie odleglosci od kanału nerwu, zatok etc... to i inni powinni dac rade.
Moje rady:
- pytaj o system w jakim pracuja
- pytaj o to ile wszczepionych implantów maja za sobą
- majac informacje o pierwszym pytaj na forum dentonet.pl o opinie.

Ci o ktorych ja wiem ze robia a ludzie nie maja zastrzezen to:
dr. Kubica, bracia Sypień, dr. Tomasz Zimny pod Szyndzielnia
a pracuja wszyscy w tych lepszych systemach (Astra, Nobel,3i), sypienie robia tez w osteoplancie - polski system ale calkiem sensowny za to bez porównania cenowego.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez ganela » niedziela, 21 cze 2009, 14:24

gdy ktos chce implanty, niech nie szuka najtanszych..bo to nie zle zrobiona plaba , ze sie zeba co najwyzej straci. Widzialam zle zrobione implanty i powiklania po tym....nie warto ryzykowac fuszerki
Błogosławieni szurnięci, albowiem już tu, na ziemi są w raju.
Avatar użytkownika
ganela
użytkownik
 
Posty: 458
Na forum od: 26 cze 2007, 16:23

Postprzez Demolyse » niedziela, 21 cze 2009, 14:25

Ok, dzieki:)
Demolyse
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 20 cze 2009, 18:50


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości

cron