Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wizyta u stomatologa z małym dzieckiem w Dentistry Dextra

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez darqi » sobota, 11 lip 2009, 07:55

Alf/ ja to rozumie, tylko wytłumacz to 2 letniemu dzieciakowi .... bo stąd wziął się wątek.
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez zuo » niedziela, 12 lip 2009, 00:29

alf napisał(a):jeszcze raz tłumacze abym był dobrze zrozumiany. Klient to nasz Pan a nie wróg, również dla mnie. Jednak nie zawsze można każdemu dogodzić. Czasem zdarza się, że jednej osobie trzeba poświęcić więcej czasu a innej mniej. Trzeba zawsze okazać wyrozumiałość. Ja jej nie mam do awanturującego się klienta, że czeka. Informuję wtedy grzecznie,że jest opóźnienie, a skoro ten wyraża dalej niezadowolenie i mamrota pod nosem to się żegnamy i tyle. Darqi ja zawsze czekam, choć oczywiście nie jestem z tego zadowolony, trudno tak jest i tyle, jestem wyrozumiały bo wszelkie opóźnienia jestem w stanie zrozumieć - jeśli nie wynikają one oczywiście z zamierzonej winy mojego lekarza, kontrahenta czy innego usługodawcy...

No patrz jak zmiekles.... Moze jeszcze przeprosiny dla sweepera i reszty 'dziadów' ?
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez myszka77 » czwartek, 30 lip 2009, 16:30

Polecam Panią dr. Agatę Roztoczyńską. Mój synek ma 3 latka, miał już leczonego ząbka i lakowane zęby. Pani dr przyjmuje na placu przy klimczoku, na NFZ, wizyta jest umawiana na konkretną wizytę i nie ma poślizgów. Bardzo miła osoba, świetne podejście do dziecka, po wizycie mały dostaje zawsze jakąś zabawkę albo nagrodę w postaci kubeczka i pasty do zębów. Polecam!
myszka77
użytkownik
 
Posty: 32
Na forum od: 20 sty 2009, 19:44

Postprzez alf » piątek, 31 lip 2009, 22:11

zuo - czasem nerwy ponoszą, no wiesz jak nas wszystkich zawsze cos denerwuje... moge cie co najwyżej po głowie pogłaskać...
alf
użytkownik
 
Posty: 65
Na forum od: 30 cze 2007, 20:15

Postprzez zuo » piątek, 31 lip 2009, 22:15

alf napisał(a):zuo - czasem nerwy ponoszą, no wiesz jak nas wszystkich zawsze cos denerwuje... moge cie co najwyżej po głowie pogłaskać...

Kulturalny jestem wiec ci nie napisze co mi mozesz zrobic prymitywie.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości