Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

cena paliwa.

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez olek » poniedziałek, 27 lip 2009, 12:06

Staszek,
proponuje Ci obliczyc srednia z tygodnia, biezacego, poczynajac od niedzieli wczoraj, i sprawdzic, czy rzeczywiscie dotrzymuje obietnicy nie przekraczania 1 posta na dzien. A w kazdym razie bede sie za wszelka cene staral nie przekroczyc sredniej 2 postow naszej kolezanki Nieci... :)
W sumie jakosc wpisow liczy sie co najmniej tyle samo co ilosc, i postaram sie zadbac o ta pierwsza...

Niecia,
rozumiem Twoje watpliwosci odnosnie mojej uczciwosci, skoro Staszek napisal ze moje dochody w ciagu 6 lat wzrosly 6 razy, "co samo za siebie mowi".
Ale moim zdaniem, wystapilo zjawisko przeciwne: ta zwyzka (4 a nie 6 razy), nastapila wlasnie w wyniku wzrostu uczciwosci...
Ostatnio edytowano poniedziałek, 27 lip 2009, 12:13 przez olek, łącznie edytowano 1 raz
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez staszeks » poniedziałek, 27 lip 2009, 13:14

Olku
Mi nie chodzi o ilość Twoich postów dziennie (mnie to ani grzeje ,ani ziębi).
Pytanie czy nie doliczyłbym się,ze perła uczciwości musi pisywać z pracy?
A momentami raczej napewno wyjdzie potwierdzenie mojej tezy o zaniedbywaniu rodziny.
Mam nadzieję, że spotykając córę, czy zonę na ulicy jesteś w stanie je rozpoznać.
P.S.Chyba niedawno skończyłeś urlop?
Ostatnio edytowano poniedziałek, 27 lip 2009, 13:16 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez olek » poniedziałek, 27 lip 2009, 14:23

Staszek, postaraj sie ograniczyc swoje "argumenty personalne", gdyz bede zmuszony zglosic Ciebie do Administratora, za gnebienie, co jest wyraznie zabronione na naszym forum, podobnie jak wyzwiska czy wulgaryzmy... Jak na razie, proponuje Ci skoncentrowac sie, tu i teraz, na "Cenie paliwa", albo tematach bardziej obojetnych, stroniac od czyjejs sytuacji personalnej. Ewentualnie, moglbys zamieszczac swoje uwagi osobiste na specjalnie zalozonym watku, "Kim jest Olek", chociaz jego obecnosc na anonimowym forum jest wielce dyskusyjna, wlasnie w aspekcie gnebienia, personalnych docinkow. I tak ja osobiscie pozostaje pod wrazeniem, jak mozna dojsc do tego, by czepiac sie bezosobowego pseudonimu, nicka. Nalezaloby ograniczyc sie do tego co kto mowi (jakosc i zasadnosc argumentow), a nie czepiac sie tego kto to mowi.
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez staszeks » poniedziałek, 27 lip 2009, 15:39

mea culpa.
Biję się w piersi tak, że powinno być słychać w Paryżu.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 27 lip 2009, 15:41 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Krzysztof » poniedziałek, 27 lip 2009, 19:38

Tematem postu była chyba cena paliwa. A tak się rozgadaliście jak stare przekupki na jarmarku. Gość Wam podpuchę wciska, i to taką, że piana bryzga na boki i dobrze mu to idzie. Olek powiedz lepiej jak tam u Ciebie z cenami paliw i nic więcej wiedzieć nie potrzebuję.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Postprzez staszeks » poniedziałek, 27 lip 2009, 19:46

Krzysztof napisał(a):Tematem postu była chyba cena paliwa. A tak się rozgadaliście jak stare przekupki na jarmarku. Gość Wam podpuchę wciska, i to taką, że piana bryzga na boki i dobrze mu to idzie. Olek powiedz lepiej jak tam u Ciebie z cenami paliw i nic więcej wiedzieć nie potrzebuję.

olek stosuje trochę metody mojego byłego wykładowcy ekonomii politycznej
t.zn. metody zastraszania ale w tym wypadku faktycznie mnie poniosło
i dlatego to mea culpa. Gdzieś, w jakimś wątku pisałem, że staram się postępować tak
abym sam przed sobą nie musiał się wstydzić , dlatego też jeżeli stwierdzam,
że coś z mojej strony było nie tak to umiemiem to wypowiedzieć.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez olek » poniedziałek, 27 lip 2009, 20:46

Krzysztof, rowniez wzgledem ciebie musze zastosowac tolerancje zero, tak jak burmistrz Nowego Jorku, Rudolf Giuliani, wobec stosunkowo malo przestepczych autorow grafitti: za twoje watpliwej prawdziwosci sformulowanie "gosc podpuche wciska, az piana bryzga na boki" nie podam ci informacji o cenach paliwa u mnie.
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez olek » poniedziałek, 27 lip 2009, 21:09

Staszek, podoba mi sie twoja zasada, przypomina mi imperatyw kategoryczny Kanta: "Postepuj tak jakbys chcial aby inni postepowali, czyli aby zasada ktora takiemu postepowaniu przyswieca, stala sie zgodnie z twoim zyczeniem ogolnie obowiazujacym prawem."
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Krzysztof » wtorek, 28 lip 2009, 08:23

Jak chcesz bracie. Nic nie musisz. Trzymaj się ciepło.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Postprzez lupus » wtorek, 28 lip 2009, 09:34

olek napisał(a):Krzysztof, rowniez wzgledem ciebie musze zastosowac tolerancje zero, tak jak burmistrz Nowego Jorku, Rudolf Giuliani.

Giuliani marnie skonczyl :)
lupus
użytkownik
 
Posty: 399
Na forum od: 12 sie 2008, 09:49

Postprzez olek » wtorek, 28 lip 2009, 12:19

Jak na moj gust, na naszym forum puszcza sie w obieg wiele informacji czy twierdzen niesprawdzonych, wymyslonych, przypuszczen, nie popartych realnymi faktami. Tak jak to ostatnie naszego kolegoi Lupusa.
Lupus, twoje wyrazenie "Giuliani marnie skonczyl" mozna by zastosowac raczej do kogos innego, niejakiego Carlo Giuliani, zastrzelonego przez wloskich policjantow.
Natomias Rudolf Giuliani jeszcze "nie skonczyl", zyje sobie i jest prezydentem zalozonej przez siebie spolki. Jako burmistrz Nowego Jorku, przez dwie kadencje, mial duze sukcesy w walce z przestepczoscia, tak ze wtedy mozna bylo spokojnie przechadzac sie po wszystkich dzielnicach Manhattanu.
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez lag » środa, 29 lip 2009, 00:13

01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!

Ludzie, zróbmy coś w końcu! Nie dajmy siê tym złodziejom! To my, czyli klienci mamy tu najwięcej do powiedzenia! Bojkot Orlenu 01.08.2009 - wspaniała akcja, tylko musi się to rozejść po Internecie jak najdalej. Jeśli się uda chociaż w połowie, straty Orlenu spowodowane tą akcją bêdą wysokie. Zobaczą, że z klientami nie ma żartów, bo jeśli zobaczą naszą mobilizację, zaczną się z nami liczyć!
Podobna akcja - "W Anglii zrobiono bojkot na BP,poproszono aby przez jeden dzień ,nie tankować na stacjach BP w całym kraju i faktycznie BP milionowe straty a ceny paliw automatycznie spadły w dół.Do tego jednak trzeba pospolitego ruszenia.Zróbmy bojkot na PKN ORLEN i po kłopocie".

Ciekawa akcja. Jeżeli jesteście w stanie nie tankować na stacjach orlenu w dniu 01.08.2009 to możemy wywalczyć niższe ceny paliw. Orlen dyktuje ceny w PL. Inne stacje celowo utrzymują wyższe ceny ponieważ orlen ustala je po swojemu, to tak w telegraficznym skrócie.


znalezione na innym forum
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez zuo » środa, 29 lip 2009, 07:01

lag napisał(a):01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!

Ludzie, zróbmy coś w końcu! Nie dajmy siê tym złodziejom! To my, czyli klienci mamy tu najwięcej do powiedzenia! Bojkot Orlenu 01.08.2009 - wspaniała akcja, tylko musi się to rozejść po Internecie jak najdalej. Jeśli się uda chociaż w połowie, straty Orlenu spowodowane tą akcją bêdą wysokie. Zobaczą, że z klientami nie ma żartów, bo jeśli zobaczą naszą mobilizację, zaczną się z nami liczyć!
Podobna akcja - "W Anglii zrobiono bojkot na BP,poproszono aby przez jeden dzień ,nie tankować na stacjach BP w całym kraju i faktycznie BP milionowe straty a ceny paliw automatycznie spadły w dół.Do tego jednak trzeba pospolitego ruszenia.Zróbmy bojkot na PKN ORLEN i po kłopocie".

Ciekawa akcja. Jeżeli jesteście w stanie nie tankować na stacjach orlenu w dniu 01.08.2009 to możemy wywalczyć niższe ceny paliw. Orlen dyktuje ceny w PL. Inne stacje celowo utrzymują wyższe ceny ponieważ orlen ustala je po swojemu, to tak w telegraficznym skrócie.


znalezione na innym forum

"PKN Orlen ma obecnie ok. 35 proc. rynku, ale wśród stu największych właścicieli stacji w Polsce. Tych stu właścicieli kontroluje ok. 80 proc. całego polskiego rynku."

Znaczy sie te cioły chca wcale nie tankować? Czy też sa az takimi ciołami że powyzszego nie wiedza? Trzeba sie postarać zeby nie zatankować paliwa z Orlenu.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez sky » środa, 29 lip 2009, 12:02

Przywiało mnie z tym samym textem który wyżej wkleił lag.Jesteśmy na tyle zorganizowani czy nie?? ;)
Wszyscy wielcy odeszli dwudziestego trzeciego dnia jakiegos miesiaca,dwudziesty trzeci to dobry dzien na smierc..
sky
użytkownik
 
Posty: 271
Na forum od: 29 kwi 2009, 08:21

Postprzez staszeks » środa, 29 lip 2009, 12:17

Jna wszelki wypadek 01.08.09 nie będę tankował NIGDZIE.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości