Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Swiatogor » czwartek, 23 lip 2015, 07:18

A w Sferze parkujemy tak... :mrgreen:
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Swiatogor » piątek, 24 lip 2015, 19:49

"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Piotrek » sobota, 8 sie 2015, 20:15

Obrazek

Lenin to Ty?

pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Grego » wtorek, 11 sie 2015, 19:19

Humor z naszego światka:
Wszelkie podobieństwo do osób występujących na naszym forum najzupełniej przypadkowe. :mrgreen:
Foglauncher napisał(a):Końcówka przyszłego tygodnia, czwartek-piątek najprawdopodobniej, parking TESCO na Babiogórskiej, godz. 19:00.
Dokładny dzień potwierdzę w przyszłym tygodniu.

Ogerg napisał(a):Parking Tesco z monitoringiem? Czemu nie posterunek policji? :lol:
Ja proponuję Cygański Las pod skocznią. Ławeczki i stolik jest, wiec dogodnie czekać z kawka. Godzina 4 rano, żeby ludzi nie było. Dzień dowolny. do twojej decyzji.

Ogerg napisał(a):Weź kogoś ze sobą (tylko męski gender!!!), bo straszny upał. Jakbyś zasłabnął, niech się ktoś tobą zajmie. Ja tez sobie wezmę jednego konkreta. Ale nie obawiaj się, on nie będzie butował. :lol:

Foglauncher napisał(a):Jest tam dużo niemonitorowanej powierzchni, adekwatnej do rozmów.
Cygański Las, 4 rano, jacyś sekundanci - te opcje odpadają.

Ogerg napisał(a):Nie jestem żulem, żeby się z tobą na parkingu pod Tesco szarpać. Proponuję kulturalne miejsce, wśród drzew i ptaków, a nie asfaltową pustynię, gdzie kamera na kamerze, policja na zawołanie. Jeśli wolisz inne odludne miejsce chętnie. Ale nie twój parking, i nie pod mostem, i nie na korytarzu w urzędzie miejskim. Bądź poważny, zamierzasz mi dać liścia, muszę mieć możliwość adekwatnej odpowiedzi bez interwencji ludzi z zewnątrz. "Sekundanci" jeśli chcesz to tak nazywać są oczywiście niezbędni. Nie mam zamiaru cię na plecach nieść do szpitala, ani tym bardziej wzywać pogotowia ze swojej komórki. Tak że koleżko ogarnij się.

Foglauncher napisał(a):Najpierw miałeś podać propozycję własną. Olałeś.
Plułeś jadem zza monitorka aż w końcu Cię poniosło i zacząłeś trąbić o jakichś lekcjach, jakich niby mi udzieliłeś, chowając się w kapciach za szafą.
Napisałeś, że wszystkie warunki Ci z góry pasują. Dostałeś propozycję. Oczywiście nie przyjąłeś. Od razu umówmy się może na placu ćwiczeń Twojej dawnej jednostki, żeby Ci kolegów nie zabrakło.
Twoja wizja spotkania o jakichś kosmicznych godzinach, z jakimś dodatkowym typem w gratisie + te wcześniejsze wygibasy, dla mnie wyglądają dość jednoznacznie. Jeśli ktoś do mnie fika tu i teraz, to nie pytam go, czy mu pasuje o 3 rano w środku lasu i żeby wziął kolegę, bo ja też muszę. I te wstawki o szpitalach, karetkach, kamerach...Jak jesteś takim superfighterem, to przecież w moment byś się uwinął, nie?
Temat dla mnie zamknięty.
Kręcisz od samego początku i proponujesz warunki, których ja nie jestem w stanie zaakceptować. Po wyskoku z "kolegą" nie jestem nawet pewien, czy w ogóle byś nie wystawił reprezentacji jakichś podstawionych typów z bramki. Jak chodzi o szybkie wyjaśnienie sprawy, nikt po kumpli nie dzwoni. Jak pytałeś "gdzie mnie znajdziesz", też jakoś ta kwestia nie była Ci niezbędna :) Łatwo zgadnąć, dlaczego.

Może jeszcze kiedyś będzie okazja do bardziej spontanicznych wybryków. Jakiś zlot forumowiczów, czy coś :)

Ogerg napisał(a):Koleżko: Obiecałeś mi liscia. Chętnie się po tego liścia pofatyguję, ale nie na parking Tesco o dziewiętnastej bo tam jest po pierwsze tłum ludzi, po drugie monitoring, po trzecie po trzech minutach będzie patrol policji. Mam rozumieć że dajesz liścia tylko na parkingu pod Tesco? Bez ochrony z Tesco, Policji i monitoringu ci się odwaga kończy? Powiedziałem termin jaki chcesz, miejsce jakie chcesz, ale ODLUDNE! Parking Tesco o dziewiętnastej to jest tłum ludzi. Skoro koniecznie chcesz być sam to ok. Niech będzie, twoja decyzja. Chciałem żebyś miał towarzystwo dla twojego komfortu, bo przykładowo ze złamaną szczęką ciężko się dzwoni po pomoc, a nigdy nie wiadomo czym się liść zakończy. :mrgreen: Wymień jakieś miejsce ale bez kamer, ochrony i tłumu ludzi, a ja się tam chętnie wybiorę.

Foglauncher napisał(a):Nie jestem Twoim koleżką. Jak masz niedobory w tym zakresie, to jest mi przykro...albo nie, nie jest.

Do wymierzenia Ci liścia nie potrzebuję pustyni Mojave. W miejscu, które zaproponowałem i jego okolicach dzieje się sporo wydarzeń, które obala teorię o nadzorze służb. To, że nie jest to "middle of nowhere" to dodatkowa gwarancja jakichś standardów, tak o tym myślałem. W takim miejscu nie da się w dziesięciu skakać komuś po głowie, ani ucinać głowy maczetą :)

Co do spotkania. Napisałem już, że ze względów na dość jednoznaczny kierunek Twoich sugestii (aha, weź kolegę, nie tu tylko w lesie, nie o 19 tylko o 4 rano, itd.) temat uważam za zamknięty. Nie wiem, kim jesteś w realu, więc niestety dość prawdopodobny scenariusz jest taki, że albo wysłałbyś do walki zastępcę, albo przyjechałby was cały tabor cygański jakichś garnizonowych koksów. Do wykręcenia 112 nie potrzeba dzika z siłki,ani tym bardziej dwóch i zresztą cała ta wizja ambulansów, szpitali, połamanych kości, noszenia do szpitala wydaje mi się w kontekście tej sytuacji mocno na wyrost. Widocznie Twój plan zakłada jakieś atrakcje, które nie mieszczą się w standardzie zabaw tego typu. Zapytaj kolegów, na czym polega solówka, ile trwa i co oznacza basta.

Mam za dużo do stracenia w realu, żeby ryzykować spotkanie w warunkach, jakie zaproponowałeś i nie mam cienia gwarancji, że udałoby się to rozegrać fair, jak chciałem.

Ogerg napisał(a):Koleżko stawiasz absurdalny termin, miejsce i nie da się go zmienić. Wniosek jest prosty. Następnym razem nie rzucaj wyzwań, jak nie jesteś zdolny się stawić i poprzeć pogróżek czynem. Dla mnie jesteś śmieciem.

Foglauncher napisał(a):To Ty nie podjąłeś rękawicy. Najpierw Cię przerosło wyznaczenie czegokolwiek, później zmieniłeś wszystko i koniecznie chciałeś wpaść ze "starszym bratem". Wnioski są proste.
Wyp******.

:D Jak dla mnie to do działu humoru jak najbardziej. Może mam specyficzne poczucie humoru.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » niedziela, 16 sie 2015, 12:49

Trochę taka wiejska baba,nawet bez tej reklamówki.Do rządzenia Nie pasuje,nie potrafi.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=563928F5
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » środa, 19 sie 2015, 14:57

Za działalność niepodległościową w dziecięcym wózku?
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=567F5D8E
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Grego » środa, 19 sie 2015, 15:43

Dziecięciem będąc kto łeb urwał Hydrze... :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez staszeks » czwartek, 20 sie 2015, 14:39

dziwicie się?
był uwięziony w brzuszku mamusi i walczył o niepodległość.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » środa, 26 sie 2015, 05:40

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez davnbb » środa, 2 wrz 2015, 16:03

Obrazek
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez necia55 » środa, 2 wrz 2015, 19:35

Niby tak, ale.....
Jest to jeszcze jeden z lepiej "karmiących" szpitali w B-B. Mają własną kuchnię i gotują "zjadliwie" - w przeciwieństwie do innych szpitali, które karmią "jedzeniem" z kateringu - najczęściej niejadalnym.W ogóle nasza "służba zdrowia" od strony "kuchennej" ( i nie tylko :mrgreen: ) wygląda tragicznie na tle innych społeczności europejskich.Nie wiem, czy może byc jeszcze gorzej ?
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez davnbb » sobota, 5 wrz 2015, 19:34

Obrazek
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » niedziela, 13 wrz 2015, 15:13

Ten nie zna życia kto nie był w sanatorium /podobno/
Święty Antoni wychylił się z obłoków i spojrzał na Polskę. W pewnym momencie pyta Świętego Piotra:
- Co oznacza tam w dole z prawej strony to czerwone światełko?
- To jakiś mąż zdradza żonę.
- A to czerwone światełko z lewej strony?
- To jakaś żona zdradza męża.
- A ta wielka czerwona łuna?
- To? Aaaa... to Ciechocinek!
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez zuzet » niedziela, 13 wrz 2015, 22:32

Pyramide to dla Ciebie.Masz dobre serce.Druga wersja też przepiękna,odsłuchaj obie proszę.
https://www.youtube.com/watch?v=eZRsoPmeZXk
https://www.youtube.com/watch?v=Wr0_x6mc0d8
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 14 wrz 2015, 08:30

Dziękuję dobry człowieku.Odsłuchałam obie.Druga nawet ciekawa.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości