Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez staszeks » wtorek, 9 lut 2016, 20:29

Stany to demokratyczne państwo.
Tylko Rosja miesza się w ich wewnętrzne sprawy na całym świecie.
(zapożyczone z komentarzy pod artykułem na jakiejś rosyjskiej stronie)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez ZIZ » środa, 10 lut 2016, 23:31

Natychmiast po wygraniu konkursu na stanowisko w PHO Mariusz Antoni Kamiński został pilnie poproszony na konsultacje o północy.
Sekretarz PJK poinformował go uprzejmie, że w związku z tym iż uważany jest powszechnie za tłustego misia i grubą rybę dostąpi zaszczytu pogłaskania kota. W klatce, gdyż na tą specjalną okazję będzie w stalowej klatce drugi, większy, czarny kot - ot taki, jakiego ongiś miała Lukrecja Borgia.
Po króciutkim namyśle Mariusz Antoni Kamiński zrezygnował z północnych konsultacji. Z PHO też zrezygnował :D
Pumę zwrócono do ogrodu zoologicznego :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez ZIZ » wtorek, 16 lut 2016, 09:45

W wywiadzie dla radia Erewań ojciec inkasent dementuje plotki i wyjaśnia:
-Nie mam i nigdy nie posiadałem Majbacha, to plotki;
-Nie, nie jeździłem i nie kupowałem Maserati - to przecież wredne, szatańskie oszczerstwo!
-Proszę więcej nie zawracać m igłowy o mojego Bentleja, nie mam czasu na takie żenujące dysputy!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez necia55 » czwartek, 25 lut 2016, 19:53

necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez tomekW » piątek, 26 lut 2016, 13:32

tu się zawsze można pośmiać http://www.damnyouautocorrect.com/
dlatego właśnie nie używam auto korekty w telefonie
Avatar użytkownika
tomekW
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 26 lut 2016, 11:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » czwartek, 3 mar 2016, 15:55

Zapłodnienie metodą paska św. Dominika – godne zastępstwo in-vitro?
http://natemat.pl/173219,zaplodnienie-m ... w-dominika
Uważam że jakiś komentarz neci będzie mile widziany i ciekawy.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Grego » czwartek, 3 mar 2016, 16:53

Przedwcześnie się podnieciłaś. Ten pasek raczej bez faceta nie zadziała. Ciułaj dalej na in vitro.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » czwartek, 3 mar 2016, 16:57

modlitwa i pokuta zamiast mena ew żołnierze na lewiźnie z poligonu Biedr.....o
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez anim.0 » czwartek, 3 mar 2016, 17:08

Grego napisał(a):Przedwcześnie się podnieciłaś. Ten pasek raczej bez faceta nie zadziała. Ciułaj dalej na in vitro.


click
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez necia55 » czwartek, 3 mar 2016, 22:06

Pyramide napisał(a):Zapłodnienie metodą paska św. Dominika – godne zastępstwo in-vitro?
http://natemat.pl/173219,zaplodnienie-m ... w-dominika
Uważam że jakiś komentarz neci będzie mile widziany i ciekawy.

Ależ proszę bardzo :D mówisz i masz !!!
Moja droga Pyramidko to mamusia nie uczyła, że wiara czyni cuda ??? Wszak - jak mi wiadomo z historii - nawet góra przyszła do Mahometa, to co? biała tasiemka nie zadziała??? Jakże mało w Tobie wiary forumowa adwersarko :mrgreen: ja bym postawiła na tasiemkę w ciemno !!! Wszak "błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli" - przecież siostrzyczkom też się ...... zdarzają "stany błogosławione" - to wiemy już od czego !!! TASIEMKI .
Po co ładować w jakieś tam in vitro - z którego najczęściej g....o wychodzi - a kosztowne to jak diabli , jak mamy tasiemkę. Produkcja tejże tania jak barszcz, a jak zrobimy z jakiejś nieniszczącej się nici - to i na pokolenia wystarczy !!! Z matki na córkę, babki na wnuczkę będzie przechodziło, całe sagi rodowe będą się opierały na ..... cudownym poczęciu za sprawą BIAŁEJ TASIEMKI . I uważajcie panienki - dla Was tylko kolorowe! Bo inaczej - potomstwo gwarantowane. Ale chłopa se zostawcie - tak dla towarzystwa, może jak troszkę "pogmera" w wiadomym miejscu to i TASIEMKA się postara?Ja już za stara jestem na ciążę, ale jakbym była w wieku rozrodczym - to hohohoho TASIEMKĘ bym przygarnęła.Zaraz, zaraz. Czy aby na pewno nie zadziała na takie "przechodzone" jak ja?
O kurczę smażone - zapomniałam, że mam tasiemkę przy niewymownych i to BIAŁĄ - biegnę odpruwać, bo a nuż jakieś licho ............. Apage graviditas, a szczególnie .... gemini -apage :P
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » piątek, 4 mar 2016, 06:17

Duże tego namieszałaś w poście. Może warto jeszcze coś w tym temacie dopisać
http://foch.pl/foch/1,136696,19699519,s ... #BoxVidImg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez necia55 » piątek, 4 mar 2016, 09:27

Pyramide napisał(a):Duże tego namieszałaś w poście. Może warto jeszcze coś w tym temacie dopisać
http://foch.pl/foch/1,136696,19699519,s ... #BoxVidImg

Moja droga Pyrciu :wink: - golić? i owszem, ale jeszcze z tym poczekajmy! Toż to zima jeszcze!!A jak przymrozi? Takie "naturalne futerko" w strategicznych punktach, pozwoli na miłe ciepełko, zapobiegnie wychłodzeniu, ba nawet odmrożeniom - gdyby ktoś namiętnie szukał wiosny..... Poczekajmy z tym jeszcze, bo prognozy nie są hurraoptymistyczne. Gdzieniegdzie piszą, ze zima i do maja pociągnie - ja w każdym bądź razie jeszcze zaczekam. Jak pogoda się ustali, słoneczko przygrzeje - to i owszem - na modę nie zważając oskubię to i owo, podetnę, ogolę - żeby mi się "krzaczory" tu i ówdzie nie plątały.
A Ty zrobisz jak zechcesz. O mnie , za mnie - możesz wyglądać jak ......Jożin z bażin - zwisa mi to ( jeszcze :mrgreen: ).
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez davnbb » piątek, 4 mar 2016, 17:24

Obrazek
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez necia55 » niedziela, 6 mar 2016, 20:44

:shock: To jest futro !!! A jakie ciepełko :wink: milusie :P w czasie zimna. Nie należy się jeszcze pozbywać - zima może wrócić!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » wtorek, 8 mar 2016, 10:11

Gala na wesoło
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,197 ... wa.html#MT
i denny komentarz
Pawłowicz odpowiada Stuhrowi: Panie Maciusiu, jak tam ze zdrowiem Tatusia?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości