Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

???

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez migotkam » czwartek, 15 paź 2009, 08:02

Nie sadzicie ze troszeczke wieje nuda na forum? Rozruszajmy go troche!!! Niech ktos rzuci jakis dobry temat. Troszke hardkoru moi mili:))). Pogadajmy o życiu, sexie, masturbacji ( zarcik). Moze ma ktos ochote na ulozenie jakiejs historyjki, to tez dobra zabawa. Co wy na to? albo nie wiem napiszcie cos o sobie.
migotkam
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 12 paź 2009, 10:12

Postprzez lupus » czwartek, 15 paź 2009, 08:48

migotkam napisał(a):albo nie wiem napiszcie cos o sobie.

Jestem lupus i jestem alkoholikiem. :(
lupus
użytkownik
 
Posty: 399
Na forum od: 12 sie 2008, 09:49

Postprzez mad_moose » czwartek, 15 paź 2009, 09:41

stwierdzenia "niech ktoś rzuci jakiś dobry temat" od razu świadczą o Tobie nie najlepiej. Hardkor znajdziesz na Onecie i innych takich. Tam też możesz opowiadać dowoli o sowich "doświadczeniach" (bo nie bez powodu podałaś/eś takie propozycje). Obawiam się, że to forum nie spełni Twoich oczekiwań...
mad_moose
użytkownik
 
Posty: 351
Na forum od: 2 lis 2006, 12:34
Lokalizacja: wapienica

Postprzez migotkam » czwartek, 15 paź 2009, 10:38

mad_moose napisał(a):stwierdzenia "niech ktoś rzuci jakiś dobry temat" od razu świadczą o Tobie nie najlepiej. Hardkor znajdziesz na Onecie i innych takich. Tam też możesz opowiadać dowoli o sowich "doświadczeniach" (bo nie bez powodu podałaś/eś takie propozycje). Obawiam się, że to forum nie spełni Twoich oczekiwań...

Niestety zle mnie zrozumialas ale to twoja sprawa, jesli ci nie odpowiada moja propozycja poprostu nie wchodz do tego tematu na forum.
migotkam
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 12 paź 2009, 10:12

Postprzez migotkam » czwartek, 15 paź 2009, 10:42

Widze ze niektórzy zle odebrali moja propozycje, nie chodzi tutaj o nic niestosownego, po prosty chcialam pogadac o czyms innym niz drogi, czy wiezowce w bielsku. Ale nie wazne skoro wolicie gadac caly czas o oficialnych sprawach to bardzo prosze
migotkam
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 12 paź 2009, 10:12

Postprzez mad_moose » czwartek, 15 paź 2009, 11:05

migotkam napisał(a):Niestety zle mnie zrozumialas ale to twoja sprawa, jesli ci nie odpowiada moja propozycja poprostu nie wchodz do tego tematu na forum.

to może inaczej... jeśli masz ochotę podyskutować o czymś konkretnym to załóż nowy wątek, rozpocznij go od swojej opinii w wybranym temacie i czekaj na odzew. Pisanie "niech ktoś rozpocznie..." sprowadza się do poinformowania o swoim istnieniu, nic poza tym. Zaczyna się na forum a kończy się na kupowaniu prac do szkoły (oczywiście tych pisemnych i przewidzianych raczej do samodzielnego przygotowania).

tak czy inaczej - nie poddawaj się, to tylko moja opinia :) widzisz, kol. lupusa już skłoniłaś do wyznań.
mad_moose
użytkownik
 
Posty: 351
Na forum od: 2 lis 2006, 12:34
Lokalizacja: wapienica

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 15 paź 2009, 11:13

migotkam napisał(a):Widze ze niektórzy zle odebrali moja propozycje, nie chodzi tutaj o nic niestosownego, po prosty chcialam pogadac o czyms innym niz drogi, czy wiezowce w bielsku. Ale nie wazne skoro wolicie gadac caly czas o oficialnych sprawach to bardzo prosze

Nie przejmuj się to banda sztywniaków i oficjeli :) Nie znają się na żartach ale fajnie ich się wkręca ;)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Razor 688 » czwartek, 15 paź 2009, 11:21

Przecież cały czas forum żyje ktoś spamuje ( bez obrazy ) drugi pisze na temat a trzeci czyta to co ktoś napisał. ;) Wiec tak jak ktoś już wspomniał najlepiej napisać coś na temat i czekać na odzew i potem to się jakoś rozkręci. ;)
#711 , #051

http://www.nowymig.cba.pl/ Bielski Informator Komunikacyjny
Razor 688
użytkownik
 
Posty: 402
Na forum od: 1 kwi 2008, 19:06
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » czwartek, 15 paź 2009, 11:31

Pan Kazimierz napisał(a):............................
Nie przejmuj się to banda sztywniaków i oficjeli :) Nie znają się na żartach ale fajnie ich się wkręca ;)

Może i są oficjele, ale byłoby dobrze gdyby byli oficjalnie.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez internauta » czwartek, 15 paź 2009, 12:55

staszeks napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):............................
Nie przejmuj się to banda sztywniaków i oficjeli :) Nie znają się na żartach ale fajnie ich się wkręca ;)

Może i są oficjele, ale byłoby dobrze gdyby byli oficjalnie.

Nie mogą być oficjalnie, urzędnicy piszący na forum nigdy się nie ujawnią!

Bo ich pisane ma na celu manuipulowanie ludźmi, którzy ich czytają, więc muszą wejść w środowisko zwykłego człowieka, powiedzieć ża sami są szarymi ludźmi a tak naprawdę psują grzyb od środka.

Ale tak co nieco chyba zaczynam rozpoznawać co poniektórych urzędników czy radnych po tym co piszą i po tym jak szaleją w ratuszu na sesjach, nie będę mówił personalnie, bo oczywiście się wyprą wszystkiego i podadzą mnie do sądu "za pomówienia".

migotkam napisał(a):Nie sadzicie ze troszeczke wieje nuda na forum? Rozruszajmy go troche!!! Niech ktos rzuci jakis dobry temat. Troszke hardkoru moi mili:)))

No widzisz już się rozruszało a hardkor to będzie jak oficjele tu przyjdą i znowu mnie zbluzgają że mówię nieprawdę :)
internauta
użytkownik
 
Posty: 102
Na forum od: 5 cze 2009, 19:37

Postprzez staszeks » czwartek, 15 paź 2009, 13:16

To może z innej beczki ten sam problem.
A jak sadzicie czy:
http://www.um.bielsko.pl/
nie powinno mieć swojego forum?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez sweeper » czwartek, 15 paź 2009, 14:10

migotkam - jak chcesz to mogę Cię rozruszać osobiście
zacznę od wybijania Ci durnowatego tytułowania tematu (pkt 6. Regulaminu forum)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Krzysztof » piątek, 16 paź 2009, 07:22

sweeper, dobrze zaczynałeś kolego z tym rozruszaniem, ale jak zwykle spaliłeś temat :-)). Nie udawaj takiego sztywniaka.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Postprzez pozzy » piątek, 16 paź 2009, 11:06

masz racje migotkam bardzo tu na tym forum nudno i sztywno ale śmiesznie
<<KTOKOLWIEK BIERZE MIECZ- ZGINIE OD MIECZA, A KTOKOLWIEK NIE BIERZE MIECZA ALBO Z RĄK GO WYPUSZCZA- UMRZE NA KRZYŻU>>
Avatar użytkownika
pozzy
użytkownik
 
Posty: 38
Na forum od: 17 gru 2006, 16:58


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 130 gości