Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

skąd tyle agresji?...nawet w gospodyniach domowych?...

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Lelulila » poniedziałek, 26 paź 2009, 11:43

przepraszam was, ale musze się wypisać...bo chyba mnie rozwali od środka. Mam ostatnio fatalne dni. Do tego psuje mi się samochód...jednym słowem- same "nieszczęscia"

kulturalnie przed chwilą podjechałam pod blok, zaparkowałam na parkingu na którym oprócz mojego samochodu stał tylko jeden. Mój błąd, nie zaparkowałam bardzo blisko- drzwi w drzwi, tylko zostało trochę miejsca między naszymi autami.
Nie parkowałam dokładie, bo zaraz znow musze wyjechac.

Oberwało mi się od Pani z okna, darła się na połowę osiedla, że mam przeparkować samochód, stanąć bliżej i co to wogole za parkowanie...

zaznaczam- CAŁY PARKING POZOSTAŁ WOLNY. Trzy tiry z naczepami by się zmieściły...

Pani i jej rodzina mają odwieczny problem. Gdy przyjechali do mnie znajomi ze sląska z inna rejestracją niż SB lub SBI, syn Rozdartki, przypakowany jegomość bez karku też wykrzykiwał z okna, że kolega ma usunąć samochód z parkingu, bo to parking tylko dla mieszkanców spółdzielni...


Boszzzzzco za ludzie...i po co to wszytsko???ską w nas tyle agresji? tyle złości i krzyku...

męczy mnie to coraz bardziej...a recepty i rozwiązania na takie zachowanie nie widzę. DObrocią i tłumaczeniem nie pomaga...krzykiem- tym bardziej nie...

tym radosnym akcentem kończę, pozdrawiam i mimo wszytsko dobrego dnia!
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez GP » poniedziałek, 26 paź 2009, 12:10

Lelulila napisał(a):Oberwało mi się od Pani z okna, darła się na połowę osiedla, że mam przeparkować samochód, stanąć bliżej i co to wogole za parkowanie...

Cóż, agresja to coraz częstsze zjawisko w naszym świecie. Muszę jednak przyznać rację pani wykrzykującej przez okno (choć samego faktu krzyku nie popieram), bo faktycznie niechlujne parkowanie, to jest zmora naszych, polskich parkingów. Co z tego, że zaparkowałaś tylko na chwilę, jak za 5 minut ktoś zaparkuje koło Ciebie i przypasuje się do Twojego auta idealnie. Ty wyjedziesz, a miejsce po Tobie już takie zostanie. Zaparkuje tam np. Maluch i sąsiadów szlag trafia, że są takie dziury, że można by drugie auto postawić...

Ja na tym punkcie mam obsesję do tego stopnia, że jak ktoś właśnie tak krzywo stanie, ja zaparkuję koło niego, to potem gdy już ten "krzywy" pojedzie, ja schodzę i przestawiam samochód, by stał równo i w odpowiednich odstępach od innych, by nie została właśnie taka krzywa dziura.

Natomiast te krzyki odnośnie gości, to już jest przegięcie. Gości każdy może mieć i każdy ma prawo zaparkować na takim parkingu.

Tyle :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » poniedziałek, 26 paź 2009, 12:14

GP
Jesteś jak moja żona.
Jak ona coś powie to mi już nic do powiedzenia nie zostaje.
:)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 26 paź 2009, 12:15 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Lelulila » poniedziałek, 26 paź 2009, 12:22

auto już przeparkowane. Potrzebowalam 15 min na wejscie do domu- musialam poczekac na mame by zabrac ją do lekarza.

bije sie w piers. "Niechlujnie" zaparkowalam- ale byłam pewna, ze nikt mnie nie zablokuje z zadnej strony w te 15 min. znam ten parking. Wiem, o ktorej zaczyna sie robic zacisk.

Mnie najbardziej zabolal fakt tego w jaki sposob ona zwrocila mi uwage. Gdyby normalnym tonem wyrazila swoje zdanie, od razu przestawilabym samochod bez szemrania

nienawidze, jak ktos wrzeszczy. Sama nie krzycze. Mocno sie staram tego w zyciu uniknac. Tego tez wymagam od innych.

glupi przyklad. Impreza w domu. Ciut za glosno sie robi w pewnym momencie. Schodzi taki sam rozdartek, jak moja sasiadka i wrzeszczy na cala klatke- sciszyc to!!!! wezwe policje!!!!co to za gowniarstwo!!!

co na to gowniarstwo?..ZGŁAŚNIA...

po chwili przychodzi sąsiad i normalnym głosem mowi- "ja rozumiem, ze czasem trzeba zluzowac, ale jest juz pozno, i mam prośbę, zeby troszkę przyciszyć..."

Co na to gówniarstwo?- PRZYCISZA i przeprasza za zakłócanie spokoju...


FORMA moi Drodzy! i podstawy komunikacji międzyludzkiej.
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez GeN » poniedziałek, 26 paź 2009, 14:30

Ty się lepiej pochwal czy wyszło, czy może też się ktoś pochorował od nietrawialnych patentów kulinarnych :D
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Lelulila » poniedziałek, 26 paź 2009, 14:35

a to cytat nie z mojej imprezy;)

ja sie raczej do gowniarstwa nie zaliczam...:)

a parapetówa wyszła przednio. Sałatka z uszek smakowała...:D jeszcze raz dzięki!
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez lag » poniedziałek, 26 paź 2009, 21:42

troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Krzysztof » wtorek, 27 paź 2009, 14:19

Coś jest w tej narodowej modlitwie. Odzwierciedla znakomicie charaktery co poniektórych ludzi.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Postprzez lag » wtorek, 27 paź 2009, 16:30

Cały film pokazuje jaka jest polska.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez lilithBB » czwartek, 29 paź 2009, 07:19

i własnie dlatego będzie koniec świata:D
lilithBB
użytkownik
 
Posty: 308
Na forum od: 9 lut 2007, 11:00
Lokalizacja: RD


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości