Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

romowie

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez padoda » piątek, 10 wrz 2010, 17:44

Widzę,że Europa zaczyna czyścić jak Vizyr.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Postprzez zbożowy » piątek, 10 wrz 2010, 21:40

Pragniesz z pewnością sprowokować użytkowników do ksenofobicznych wypowiedzi ale w sumie to nie bardzo rozumiem co napisałeś.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez davnbb » piątek, 10 wrz 2010, 22:14

pewnie chodzilo mu o to, ze Europa czysci sie z darmozjadow
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez MakDrajwer » sobota, 11 wrz 2010, 10:08

padoda napisał(a):Widzę,że Europa zaczyna czyścić jak Vizyr.

radze rozgraniczyć Romów ( którzy np. pracują w parku miniatur w Inwałdzie ) od mafi cygańskiej która zalęgła sie w europie. Wtedy zrozumiesz o co chodzi.
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez padoda » sobota, 11 wrz 2010, 11:10

zbożowy napisał(a):Pragniesz z pewnością sprowokować użytkowników do ksenofobicznych wypowiedzi ale w sumie to nie bardzo rozumiem co napisałeś.

Nie jestem ksenofobem, ale nie przepadam za darmozjadami i cwaniakami, którzy nie chcą skalać się pracą tylko kombinują i ciągle oczekują opieki od państwa.Zauważyli to Słowacy,Włosi i Francuzi. Jeżeli nie zrozumiałeś co napisałem to trudno.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Postprzez zbożowy » sobota, 11 wrz 2010, 12:13

No sorry ale większość darmozjadów i cwaniaków w tym kraju to Polacy :) Ty natomiast próbujesz wszystko zwalić na małą grupkę ludzi.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez zuo » sobota, 11 wrz 2010, 12:19

padoda napisał(a):
zbożowy napisał(a):Pragniesz z pewnością sprowokować użytkowników do ksenofobicznych wypowiedzi ale w sumie to nie bardzo rozumiem co napisałeś.

Nie jestem ksenofobem, ale nie przepadam za darmozjadami i cwaniakami, którzy nie chcą skalać się pracą tylko kombinują i ciągle oczekują opieki od państwa.Zauważyli to Słowacy,Włosi i Francuzi. Jeżeli nie zrozumiałeś co napisałem to trudno.

No tak, ale ci to zebrzą, kradną etc. A co zrobić z Polakami którzy w majestacie prawa stoją w kolejce po zasiłek, pomoc społeczną? Nie mowie o tych ktorzy rzeczywiscie jej potrzebuja ale o tych dla ktorych taki sposób zycia stał sie zbyt wygodny by go zmieniać.
Rzuc jakims pomyslem prosze.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez igo » sobota, 11 wrz 2010, 12:43

Padoda popatrz na Polaczków ktorzy kombinowali cale zycie i nadal kombinują w Niemczech by dostać socjal i tez wielu chocby mogło nie weźmie sie do roboty.Porównaj i otem wyciagaj wnioski.Tak samo jak wsrod Romów jest wielu darmozjadów tak i wsród Polakow na obczyźnie jest wielu darmozjadów którzy pobierajac zasiłki okradaja inne kraje.Nie generalizuj.
igo
użytkownik
 
Posty: 1169
Na forum od: 6 lis 2009, 19:00

Postprzez padoda » sobota, 11 wrz 2010, 14:35

igo napisał(a):Padoda popatrz na Polaczków ktorzy kombinowali cale zycie i nadal kombinują w Niemczech by dostać socjal i tez wielu chocby mogło nie weźmie sie do roboty.Porównaj i otem wyciagaj wnioski.Tak samo jak wsrod Romów jest wielu darmozjadów tak i wsród Polakow na obczyźnie jest wielu darmozjadów którzy pobierajac zasiłki okradają inne kraje.Nie generalizuj.

Jeżeli jesteś "gościem" w jakimkolwiek kraju, zachowuj się jak należy. Dotyczy to również Polaków,którzy znajdują się gdziekolwiek na świecie. Jeżeli chodzi o Romów (może jest to stereotyp) mają to we krwi aby nic nie robić a mieć wszystko to, co rdzenni obywatele danego kraju. Coś musi być na rzeczy ,że z tymi ludźmi są problemy nie tylko w Polsce ale w krajach ,które wcześniej wymieniłem.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Postprzez padoda » sobota, 11 wrz 2010, 14:37

zbożowy napisał(a):No sorry ale większość darmozjadów i cwaniaków w tym kraju to Polacy :) Ty natomiast próbujesz wszystko zwalić na małą grupkę ludzi.

Ale te darmozjady są u siebie.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Postprzez zuo » sobota, 11 wrz 2010, 14:57

padoda napisał(a):
zbożowy napisał(a):No sorry ale większość darmozjadów i cwaniaków w tym kraju to Polacy :) Ty natomiast próbujesz wszystko zwalić na małą grupkę ludzi.

Ale te darmozjady są u siebie.

Primo:
Napisales "Nie jestem ksenofobem, ale nie przepadam za darmozjadami i cwaniakami, którzy nie chcą skalać się pracą tylko kombinują i ciągle oczekują opieki od państwa." Wiec chyba jestes ksenofobem skoro obcy darmozjad wadzi Ci badziej niz krajowy.

Secundo:
Krajowe darmozjady denerwuja mnie bardziej niz rumunie, cyganie czy ktoś tam jeszcze. Bo musze im dać - wystarcze ze płace podatki, a tym drugim? Nie rzuce jak żebrzą i sprawa prosta. Wiem ze bardzo upraszczam temat ale skoro Ty sobie na to pozwalasz to mam nadzieje ze i mnie nie bedziesz miał za złe.

Tertio:
Najpierw zastanów sie o co Ci chodzi, pozniej o tym pisz.
Ostatnio edytowano sobota, 11 wrz 2010, 15:01 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez padoda » sobota, 11 wrz 2010, 15:52

zuo napisał(a):Tertio:
Najpierw zastanów sie o co Ci chodzi, pozniej o tym pisz.

Chodzi o to ,że są nacje które żyją jak pasożyt. W/w ma ciekawy folklor,klepią dobre patelnie,wróżą z fusów i nie tylko,grają skoczne melodie,są kolorowi w ubiorze ale nic po za tym. Nie chcą nawet utożsamiać się z państwem, w którym żyją.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Postprzez zuo » sobota, 11 wrz 2010, 15:54

padoda napisał(a):
zuo napisał(a):Tertio:
Najpierw zastanów sie o co Ci chodzi, pozniej o tym pisz.

Chodzi o to ,że są nacje które żyją jak pasożyt. W/w ma ciekawy folklor,klepią dobre patelnie,wróżą z fusów i nie tylko,grają skoczne melodie,są kolorowi w ubiorze ale nic po za tym. Nie chcą nawet utożsamiać się z państwem, w którym żyją.

Quatro:
Naucz sie czytać ze zrozumieniem. Chodziło mi o to ze negujesz fakt bycia ksenofobem podczas gdy wszystko wskazuje na to ze nim jestes.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez padoda » sobota, 11 wrz 2010, 16:00

W takim razie przyznaję,jestem ksenofobem.
cytuję za panią O.Fallaci:
"europejska "polityka wielokulturowości" odniosła porażkę, ponieważ imigranci nie asymilują się i nie przyjmują "wartości europejskich" jak oczekiwano, a wprost przeciwnie, gardzą nimi i wyrażają otwarcie wrogość wobec cywilizacji zachodniej,
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Postprzez zuo » sobota, 11 wrz 2010, 16:12

padoda napisał(a):W takim razie przyznaję,jestem ksenofobem.
cytuję za panią O.Fallaci:
"europejska "polityka wielokulturowości" odniosła porażkę, ponieważ imigranci nie asymilują się i nie przyjmują "wartości europejskich" jak oczekiwano, a wprost przeciwnie, gardzą nimi i wyrażają otwarcie wrogość wobec cywilizacji zachodniej,

Każdy dobry uczynek zostanie ukarany.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości