Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Lokale dla palących w Bielsku-Białej?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez 10RONNIE10 » poniedziałek, 6 gru 2010, 00:53

Ja to osobiście olewam ( zakaz )
Póki co on tak na prawde jeszcze nie istnieje .. przecież minister jeszcze nie wydał rozporządzenia wiec nie ma podstaw prawnych do podporządkowania się.
A tak całkowicie abstrahując to i nie palący stoją przed lokalami całkowicie pijani i wymiotują w bramach wiec ja bym po prostu wrzucił wszystkich do jednego worka bo palenie tu nie ma nic do rzeczy.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez zbożowy » poniedziałek, 6 gru 2010, 02:53

10RONNIE10 napisał(a):A tak całkowicie abstrahując to i nie palący stoją przed lokalami całkowicie pijani i wymiotują w bramach wiec ja bym po prostu wrzucił wszystkich do jednego worka bo palenie tu nie ma nic do rzeczy.

Myślę jednak że niepalący rzadziej wychodzą z baru by sobie przed nim kilka minut postać.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez 10RONNIE10 » poniedziałek, 6 gru 2010, 03:38

Bez sensu ...
Nigdy nie wychodzę zapalić na zewnątrz a jestem palaczem ...
Jedynym powodem dla którego to robię to jak mam już trochę za dużo wlane i chce się przewietrzyć co by trochę otrzeźwieć ...
Tak jak mówię palenie tu nie ma nic do rzeczy ...
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez sweeper » poniedziałek, 6 gru 2010, 10:06

miro napisał(a):Druga sprawa, samowolne oddawanie swobód obywatelskich. Dzisiaj zakażą jedno, a jutro drugie. A za rok każą chodzić, dla własnego bezpieczeństwa, z kaskiem na głowie z włączonym kogutem.

ej, ej... a walka z dopalaczami?
jakoś Wam nie przeszkadzało jak do legalnie działających firm wpadała policja z sanepidem i kserokopią decyzji ministra zdrowia zamykali kolejne sklepy
działania na pograniczu prawa jakoś niewielu przeszkadzały, a zakaz palenia nagle staje się problemem rangi niemal międzynarodowej
takim to już jesteśmy narodem, że do póki nam się krzywda nie dzieje to się nie odzywamy...
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez SP&C » poniedziałek, 6 gru 2010, 13:04

sweeper napisał(a):ej, ej... a walka z dopalaczami?
jakoś Wam nie przeszkadzało jak do legalnie działających firm wpadała policja z sanepidem i kserokopią decyzji ministra zdrowia zamykali kolejne sklepy
działania na pograniczu prawa jakoś niewielu przeszkadzały, a zakaz palenia nagle staje się problemem rangi niemal międzynarodowej
takim to już jesteśmy narodem, że do póki nam się krzywda nie dzieje to się nie odzywamy...

Dopalacze to była "akcja wybory", na konsekwencje, czyli gigantyczne odszkodowania dla zamykanych firm jeszcze poczekamy. A kto za to zapłaci? Pan, Pani, tamta Pani - wszyscy.

Wprowadzony zakaz palenia jest ingerencją państwa w swobody obywatelskie. Wprowadźmy ponownie alkohol od 13tej, a dlaczego nie?
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Re: Lokale dla palących w Bielsku-Białej?

Postprzez sweeper » niedziela, 21 wrz 2014, 10:16

minęły przeszło 3 lata po wejściu w życie zakazu palenia - i co? da się przeżyć?
jakie jest Wasze zdanie na ten temat - był potrzebny taki zakaz?
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Lokale dla palących w Bielsku-Białej?

Postprzez davnbb » niedziela, 21 wrz 2014, 15:43

Mi jako niepalącemu nie śmierdzą ubrania po wyjściu do knajpy.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Lokale dla palących w Bielsku-Białej?

Postprzez turalyon » poniedziałek, 22 wrz 2014, 12:43

Dla mnie super. Jedyny minus to że akurat jak wchodził zakaz to urodziło mi sie dziecko i zamiast raz w tygodniu w pubie jestem 4 razy w roku ;)
turalyon
użytkownik
 
Posty: 392
Na forum od: 10 lip 2008, 14:42

Re: Lokale dla palących w Bielsku-Białej?

Postprzez kameralnie.com » wtorek, 23 wrz 2014, 11:55

Dla większości taki zakaz to same plusy, ale zapytaj w zimie przy -20. Wtedy odpowiedź może być zupełnie inna :)
Avatar użytkownika
kameralnie.com
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 27 wrz 2010, 09:30
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron