Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez kamilak » wtorek, 13 wrz 2011, 11:38

Ostatnio w jednej z pizzeri na ulicy Cechowej w pizzy znalazłam kłaki jak by ktoś nad pizzą miotłe czyścił z"kotów"
Doświadczenie to nazwa,którą każdy nadaje swoim błędom --WILDE Oskar
kamilak
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 10 lip 2007, 11:36

Postprzez zuo » wtorek, 13 wrz 2011, 13:17

lag napisał(a):Wpis 8. regulaminu tego forum jest chory i śmieszny.


Ja, Adam Miauczyński, uważam, że Pizzeria "Pod zdechłym Azorem" jest do dupy.

Przecież to jest zupełnie pozbawione sensu, można napisać nawet, że nazywam się Arnold Schwarzenegger i musicie mi uwierzyć :lol:

Ale jest dupochronem dla wlasciciela forum.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez lag » wtorek, 13 wrz 2011, 16:32

Właściciel odpowiada więc za wypowiedzi które na tym forum się ukazują? To jeszcze głupsze, to tak jakby ktoś na moim płocie napisał "PRECZ Z WIELKIM BRATEM" i mnie zabrano by do "instytutu miłości"
:]
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Jovanka » wtorek, 13 wrz 2011, 17:32

precz z preczem
są chwile...
Jovanka
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 17 maja 2011, 14:03

Postprzez konsument » wtorek, 13 wrz 2011, 19:39

.. diabollo mają ok pizze ale nieprzyprawiona - trzeba samemu posolić all..

... jeśli ktoś lubi pizzę ze szpinakiem to najlepszą zawsze jadam w bystrej - pizzeria HAWA - jadłem tam 3 miechy temu - jadam od 3 lat ale nigdy się nie zawiodłem. Mają spoko piwniczkę z ledami na suficie...

- to mówiłem ja Sebastian Krężel :P
Ostatnio edytowano wtorek, 13 wrz 2011, 19:39 przez konsument, łącznie edytowano 1 raz
konsument
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 12 wrz 2011, 19:50

Postprzez konsument » wtorek, 13 wrz 2011, 19:42

zuo napisał(a):Ale jednak wypadaloby przeczytac regulamin forum na ktore chce sie pisac...

nie spamczaj tu :P
konsument
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 12 wrz 2011, 19:50

Postprzez tom.tom » wtorek, 13 wrz 2011, 20:19

Koleżanki / Koledzy - chcecie zjeść naprawdę najlepszą pizzę w naszej okolicy ? To jedźcie do pizzerii La Sorpresa do Żywca. Jeżeli ktoś nie był, to niech żałuje.

Jeździliśmy tam z kumplami z Politechniki (dziś ATH) ponad 10 lat temu na przerwach pomiędzy zajęciami lub po zajęciach, a dziś jeżdżę tam z rodziną. Smak pizzy nie zmieniony od lat.

Mają najlepszą pizzę, a do tego jeszcze przepyszne paluszki z kurczaka. Trzymają jakość, niskie ceny, smak.

Naprawdę wolę pojechać te 25 km i zjeść przepyszną pizzę, a potem pochodzić z dziećmi po parku w Żywcu. W Bielsku ani nie ma takiej pizzerii, ani parku. można tam spokojnie spędzić parę godzin w sumie.

pozdrawiam - tom
Ostatnio edytowano wtorek, 13 wrz 2011, 20:21 przez tom.tom, łącznie edytowano 1 raz
tom.tom
użytkownik
 
Posty: 302
Na forum od: 24 lut 2011, 22:17

Postprzez GrzegorzD » wtorek, 13 wrz 2011, 21:14

lag napisał(a):Właściciel odpowiada więc za wypowiedzi które na tym forum się ukazują? To jeszcze głupsze, to tak jakby ktoś na moim płocie napisał "PRECZ Z WIELKIM BRATEM" i mnie zabrano by do "instytutu miłości"
:]

Odpowiada. I uwierz każdy normalny admin jak Jedynka poda go o zniesławienie przekaze kompletny raport twoich IP ;)

Anonimowośc w sieci nie istnieje. A kultura powinna.
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez lag » wtorek, 13 wrz 2011, 21:16

Oczywiście, że istnieje, jednakże mało ludzi z niej korzysta.
Nie mniej - to po co się podpisywać, skoro admin i tak wysyła IP? :)
BTW - niech wtedy jedynka udowodni, że wtedy a wtedy pizza była smaczna :lol:
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez csr » środa, 14 wrz 2011, 08:44

Z coloraty zamawailem z 2 tyg temu, to oprocz tego ze czekalem na nia ponad 2 godziny, to jak zawsze byla dobra.
W kamerze pizze tez sa ok :)
Natomiast z jedynki juz nigdy nie zamowie :)
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Postprzez GP » środa, 14 wrz 2011, 09:22

csr napisał(a):Z coloraty zamawailem z 2 tyg temu, to oprocz tego ze czekalem na nia ponad 2 godziny, to jak zawsze byla dobra.

Jak się długo czeka, to znaczy, że jest dużo klientów, a jak jest dużo klientów, to znaczy, że pizza dobra :)
Ja zawsze jadam w Coloracie i bardzo mi smakuje, choć zdarzają się im gorsze dni, kiedy jest np. mniej sera na pizzy...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ppiotr » środa, 14 wrz 2011, 10:47

Mi jak gdzieś nie pasuje jedzenie porostu tam nie idę kolejny raz, natomiast bardzo lubię zjeść pizze w żywcu (koło centrum handlowego) i uważam, że niejedna pizzeria w BB mogła by się od nich sporo nauczyć.
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Postprzez wartopolecic » czwartek, 22 gru 2011, 19:03

Nie polecam Palazzo...;/ MASAKRA!! ciasto było ohydne...
za to polecę tak jak w innym temacie pizzerie Bellissimę.
Kiedyś była w tym budynku pizzeria Solemio ale to była porażka.... Teraz w końcu mi smakuje pizza i wielki plus za sosy:) i za miłą obsługę!
Polecam też Kamerę bo mają świetny wystrój i bardzo dobrego kebaba!:)!!
Pozdro
wartopolecic
nowicjusz
 
Posty: 17
Na forum od: 25 lip 2010, 20:01

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 22 gru 2011, 20:08

tom.tom napisał(a):Koleżanki / Koledzy - chcecie zjeść naprawdę najlepszą pizzę w naszej okolicy ? To jedźcie do pizzerii La Sorpresa do Żywca. Jeżeli ktoś nie był, to niech żałuje.

Jeździliśmy tam z kumplami z Politechniki (dziś ATH) ponad 10 lat temu na przerwach pomiędzy zajęciami lub po zajęciach, a dziś jeżdżę tam z rodziną. Smak pizzy nie zmieniony od lat.

Mają najlepszą pizzę, a do tego jeszcze przepyszne paluszki z kurczaka. Trzymają jakość, niskie ceny, smak.

Naprawdę wolę pojechać te 25 km i zjeść przepyszną pizzę, a potem pochodzić z dziećmi po parku w Żywcu. W Bielsku ani nie ma takiej pizzerii, ani parku. można tam spokojnie spędzić parę godzin w sumie.

pozdrawiam - tom

Tak dobrowolnie do Żywca ? ... Nie, dziękuję ... mam ich tutaj i wystarczy ;)

Ale co by nie było OT
Ja się będę z uporem maniaka upierał przy 2 pizzeriach mianowicie:
-KAMERA- Stara ekipa Coloraty i Diavollo
-CALZONE (chyba tak się to pisze) a to z kolei stara ekipa Stodoły i Jedynki ( tej jeszcze dobrej jedynki ofc MOIM ZDANIEM ;) ) więc to chyba mówi samo za siebie.


No i MOIM ZDANIEM Jedynka robi NAJGORSZĄ pizze w tym mieście, wręcz nazwałbym to czymś pizzo podobnym o bliżej nie znanej nazwie, chociaż czasami mają dobre dni trzeba przyznać ;)
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Nenar » czwartek, 22 gru 2011, 20:11

Ja jadam w Coloracie czasem i nigdy mnie po niej brzuszek nie bolał, może to po czymś innym? No i w sumie tam jest moja ulubiona pizzeria. Po za tym Demonios, Diavolo, czy jak oni tam się zwą na Cechowej, ale to jeśli jestem w centrum
Avatar użytkownika
Nenar
użytkownik
 
Posty: 454
Na forum od: 21 mar 2008, 14:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron