Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez davnbb » czwartek, 22 gru 2011, 23:38

10RONNIE10 napisał(a):Ja się będę z uporem maniaka upierał przy 2 pizzeriach mianowicie:
-KAMERA- Stara ekipa Coloraty i Diavollo
-CALZONE (chyba tak się to pisze) a to z kolei stara ekipa Stodoły i Jedynki ( tej jeszcze dobrej jedynki ofc MOIM ZDANIEM ;) ) więc to chyba mówi samo za siebie.


No i MOIM ZDANIEM Jedynka robi NAJGORSZĄ pizze w tym mieście, wręcz nazwałbym to czymś pizzo podobnym o bliżej nie znanej nazwie, chociaż czasami mają dobre dni trzeba przyznać ;)

Podpisuje sie pod tym wszystkim rekami i nogami ;-).
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez Kangaroosek » piątek, 23 gru 2011, 07:55

konsument napisał(a):
zuo napisał(a):Ale jednak wypadaloby przeczytac regulamin forum na ktore chce sie pisac...

nie spamczaj tu :P

A Ty idź konsumuj :P
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez blondynka » piątek, 23 gru 2011, 14:49

10RONNIE10 napisał(a):
tom.tom napisał(a):Koleżanki / Koledzy - chcecie zjeść naprawdę najlepszą pizzę w naszej okolicy ? To jedźcie do pizzerii La Sorpresa do Żywca. Jeżeli ktoś nie był, to niech żałuje.

Jeździliśmy tam z kumplami z Politechniki (dziś ATH) ponad 10 lat temu na przerwach pomiędzy zajęciami lub po zajęciach, a dziś jeżdżę tam z rodziną. Smak pizzy nie zmieniony od lat.

Mają najlepszą pizzę, a do tego jeszcze przepyszne paluszki z kurczaka. Trzymają jakość, niskie ceny, smak.

Naprawdę wolę pojechać te 25 km i zjeść przepyszną pizzę, a potem pochodzić z dziećmi po parku w Żywcu. W Bielsku ani nie ma takiej pizzerii, ani parku. można tam spokojnie spędzić parę godzin w sumie.

pozdrawiam - tom

Tak dobrowolnie do Żywca ? ... Nie, dziękuję ... mam ich tutaj i wystarczy ;)

Ale co by nie było OT
Ja się będę z uporem maniaka upierał przy 2 pizzeriach mianowicie:
-KAMERA- Stara ekipa Coloraty i Diavollo
-CALZONE (chyba tak się to pisze) a to z kolei stara ekipa Stodoły i Jedynki ( tej jeszcze dobrej jedynki ofc MOIM ZDANIEM ;) ) więc to chyba mówi samo za siebie.


No i MOIM ZDANIEM Jedynka robi NAJGORSZĄ pizze w tym mieście, wręcz nazwałbym to czymś pizzo podobnym o bliżej nie znanej nazwie, chociaż czasami mają dobre dni trzeba przyznać ;)

Zdecydowanie ostatnio Kamera jest numero uno !! :)
blondynka
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 12 lis 2011, 12:45

Postprzez lag » sobota, 24 gru 2011, 00:32

10RONNIE10 napisał(a):, dziękuję ... mam ich tutaj i wystarczy ;)

Ale co by nie było OT
Ja się będę z uporem maniaka upierał przy 2 pizzeriach mianowicie:
-KAMERA- Stara ekipa Coloraty i Diavollo
-

Sorry za offtop: idziemy na browara kiedyś, bo nie dość, że poglądy polityczne i motoryzacyjne takie same to jeszcze ulubiona pizzeria też :D hehe

Przyznam, że w Kamerze jest naprawdę świetna pizza.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez barabak123 » sobota, 7 sty 2012, 19:21

Chciałam opisać sytuację, która miała miejsce ok tydzień temu (specjalnie dla tego założyłam konto...)
Dowiedziałam się od znajomych, że nie ma już pizzerii Solemio... kiedyś mieli dobra pizze....niestety nie wiedziałam jak nazywa się nowa pizzeria dlatego też zadzwoniłam na numer Solemio(to był mój błąd) odebrała Pani gdy zapytałam czy mogę zamówić pizze (zwykła Margharitę) ale, że odbiorę ją osobiście Pani powiedziała, że nie ma problemu....
Przyjechałam pod pizzerie Bellissima (tak się nazywa ta nowa pizzeria) wchodzę i pytam o moją pizze na to Pani zdziwiona zapytała mnie pod który numer dzwoniłam. Odpowedziałam, że Solemio.... niestety pizzeria zmieniła się a numer Solemio posiada pizzeria NIKI... w WAPIENNICY!!! Pojechałam więc po pizze (30 mniut bo były korki) i bardzo żałuję, że tak zrobiłam!!!!!;/ zimna pizza....i do tego niesmaczna;/....i w ogole nie ma co na ten temat dyskutować...
Wczoraj poszłam z całą rodziną do pizzerii Bellissima i cieszę się, że mogłam zjeść bardzo smaczną pizze....

Z ciekawości jednak (jestem kobietą) zadzwoniłam pod numer Solemio i zapytałam czy zamiast Solemio jest inna pizzeria na tym miejscu.... usłyszałam, że nie ma tam NIC...
barabak123
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 7 sty 2012, 17:44

Postprzez davnbb » niedziela, 8 sty 2012, 00:36

urzekla mnie twoja historia ....
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez Nenar » niedziela, 8 sty 2012, 18:43

Wolę Coloratę od Bellisimy, chociaż pizzę też mają niezłą
Avatar użytkownika
Nenar
użytkownik
 
Posty: 454
Na forum od: 21 mar 2008, 14:26

Postprzez Kubaclassiccars » poniedziałek, 9 sty 2012, 00:17

barabak123 napisał(a):Chciałam opisać sytuację, która miała miejsce ok tydzień temu (specjalnie dla tego założyłam konto...)
Dowiedziałam się od znajomych, że nie ma już pizzerii Solemio... kiedyś mieli dobra pizze....niestety nie wiedziałam jak nazywa się nowa pizzeria dlatego też zadzwoniłam na numer Solemio(to był mój błąd) odebrała Pani gdy zapytałam czy mogę zamówić pizze (zwykła Margharitę) ale, że odbiorę ją osobiście Pani powiedziała, że nie ma problemu....
Przyjechałam pod pizzerie Bellissima (tak się nazywa ta nowa pizzeria) wchodzę i pytam o moją pizze na to Pani zdziwiona zapytała mnie pod który numer dzwoniłam. Odpowedziałam, że Solemio.... niestety pizzeria zmieniła się a numer Solemio posiada pizzeria NIKI... w WAPIENNICY!!! Pojechałam więc po pizze (30 mniut bo były korki) i bardzo żałuję, że tak zrobiłam!!!!!;/ zimna pizza....i do tego niesmaczna;/....i w ogole nie ma co na ten temat dyskutować...
Wczoraj poszłam z całą rodziną do pizzerii Bellissima i cieszę się, że mogłam zjeść bardzo smaczną pizze....

Z ciekawości jednak (jestem kobietą) zadzwoniłam pod numer Solemio i zapytałam czy zamiast Solemio jest inna pizzeria na tym miejscu.... usłyszałam, że nie ma tam NIC...

Veto :) osobiscie cenie sobie Niki,ale jak juz kto wyzej napisal,poczekamy az Twoja ocene potwierdzi ktos kto nie zaklada konta tylko po to zeby opowiedziec bajeczke :) spokojnie mozna polecic pizze z miedzyrzeckiej,nie ma miny.dobranoc
Avatar użytkownika
Kubaclassiccars
użytkownik
 
Posty: 28
Na forum od: 10 lip 2009, 06:54

Postprzez oliho » poniedziałek, 9 sty 2012, 12:16

Kubaclassiccars napisał(a):Veto :) jak juz kto wyzej napisal,poczekamy az Twoja ocene potwierdzi ktos kto nie zaklada konta tylko po to zeby opowiedziec bajeczke :)

Ja chętnie potwierdzę - pizze w Solemio , a teraz Bellissima kupuję zawsze po drodze do starego bielska jak jadę do siostry. Zawsze jest pyszna .

Natomiast ostatnio po namowie koleżanki zamówiliśmy ze znajomymi pizze z Jedynki ( dość dawno tego nie robiliśmy ponieważ pizza od nich była po prostu wstrętna ) i zaskoczenie !
Na bank zmienili kucharza / pizzermena . stara pizza była sucha , mało składników - genaralnie szajs. Nowa to jak dla mnie ( i znajomych ) mistrzostwo .
Szczerze mogę polecić !
oliho
użytkownik
 
Posty: 55
Na forum od: 7 lis 2007, 20:15

Postprzez seweryn5 » poniedziałek, 9 sty 2012, 17:44

Fakt jedynka się poprawiła, Colorata też trzyma poziom; Bellissima też jest pyszna i ma rewelacyjne sosy. A co do postu barabak123, to miałem podobny motyw. Dzwonie do solemio a odbierają z Niki: "Pizzeria słucham", dopiero jak powiedziałem, że podjadę to się ujawnili że są Niki - moim zdaniem to wprowadzanie klienta w błąd.
Kolega natomiast myślał, że zamówił w Solemio (nie wiedząc, że ich już nie ma) a przywieźli mu zimną z Niki w dodatku za wyższą cenę i z innymi składnikami.
seweryn5
użytkownik
 
Posty: 78
Na forum od: 4 wrz 2011, 20:17

Postprzez jackq » poniedziałek, 9 sty 2012, 19:49

Dodam swoje 3 grosze, bo pizze jadam bardzo często i bardzo to lubię :P
Przetestowałem większość pizzeri niejednokrotnie i jak mi ktoś mówi, że obecnie da grasso czy diavolo ma dobrą pizzę to ja już dalej nie dyskutuje ;)
Na pizze patrze pod kątem smaku ale i ilości nawrzucanych na nią rzeczy, bo nawet jak jest ciasto dobre a leża na nim 3 plasterki salami i tyleż samo innego to lipa - kupuje "wypas" a nie margarite ;)

Wypisuje swoje stałe typy, resztę pizzeri nie odwiedzam bo nie warto:
Colorata od lat trzyma poziom, są czasem drobne wpadki no ale suma sumarum jest dobrze.
Stodoła od kilku miesięcy spadek, zmiana personelu, raz się trafi dobra raz szkoda mówić.
Kamera przyzwoita pizza, czasem tam wpadam.
No i na finał, najczęściej wybieram Calzone - stara ekipa ze stodoły, mi ich pizza najbardziej smakuje a i dodatków jakoś tak więcej na tej pizzy ;)

Wiadomo o gustach/smakach się nie dyskutuje ale skoro jest taki temat :D
jackq
użytkownik
 
Posty: 39
Na forum od: 26 sie 2007, 08:58

Postprzez tom.tom » wtorek, 10 sty 2012, 21:39

Kolego jackq, normalnie kierując się Twoim postem - zamówiłem właśnie pizzę z Calzone - 22-jkę Pepperoni - potwierdzam że jest BARDZO ALE TO BARDZO DOBRA.

Od dziś tam zamawiam.

A i sos czosnkowy - palce lizać, prawdziwy czosnek jest w nim, aż pali w gębę :)

Dzięki Kolego za rekomendację :)

pozdrawiam -tom
tom.tom
użytkownik
 
Posty: 302
Na forum od: 24 lut 2011, 22:17

Postprzez wartopolecic » sobota, 21 sty 2012, 18:37

barabak123 napisał(a):numer Solemio posiada pizzeria NIKI... w WAPIENNICY!!! Pojechałam więc po pizze (30 mniut bo były korki) i bardzo żałuję, że tak zrobiłam!!!!!;/ zimna pizza....i do tego niesmaczna;/....i w ogole nie ma co na ten temat dyskutować...

ja też nie przepadam za pizza z NIKI i też miałam podobny problem z tym numerem telefonu....
Moja lista najlepszych pizzerii to 1. Kamera razem z Bellissima 2. Colorata 3. Da Grasso.
wartopolecic
nowicjusz
 
Posty: 17
Na forum od: 25 lip 2010, 20:01

Postprzez Eta3 » poniedziałek, 23 sty 2012, 23:34

Retro - ochyda, na saą myśl chce się....
Jedynka - masakra
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez Jovanka » wtorek, 24 sty 2012, 09:42

najlepsza jest pizza chłopska z Watry ( sos pomidorowy, ser, kiełbasa, oscypek, boczek, pieczarki, cebula, oregano ). Dużo składników , smaczna i naprawdę "wypasiona":)
są chwile...
Jovanka
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 17 maja 2011, 14:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron