Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Eta3 » wtorek, 24 sty 2012, 10:10

Watra ma nienajgorszą pizzę i nawet niezłe piwo lane.
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez Grippen » wtorek, 24 sty 2012, 11:27

zamówiłem z Kamery - całkiem dobra, mogę polecić
Grippen
użytkownik
 
Posty: 58
Na forum od: 12 wrz 2006, 09:02

Postprzez zuzet » wtorek, 24 sty 2012, 12:41

Pojawiła się nowa pizzeria na os.beskidzkim Ekato czy ktoś z państwa próbował ich pizzy?
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Postprzez Nenar » poniedziałek, 30 sty 2012, 21:53

A gdzie to dokładnie?
Avatar użytkownika
Nenar
użytkownik
 
Posty: 454
Na forum od: 21 mar 2008, 14:26

Postprzez tekkno » poniedziałek, 30 sty 2012, 23:27

tom.tom napisał(a):Koleżanki / Koledzy - chcecie zjeść naprawdę najlepszą pizzę w naszej okolicy ? To jedźcie do pizzerii La Sorpresa do Żywca. Jeżeli ktoś nie był, to niech żałuje.

Jeździliśmy tam z kumplami z Politechniki (dziś ATH) ponad 10 lat temu na przerwach pomiędzy zajęciami lub po zajęciach, a dziś jeżdżę tam z rodziną. Smak pizzy nie zmieniony od lat.

Mają najlepszą pizzę, a do tego jeszcze przepyszne paluszki z kurczaka. Trzymają jakość, niskie ceny, smak.

Naprawdę wolę pojechać te 25 km i zjeść przepyszną pizzę, a potem pochodzić z dziećmi po parku w Żywcu. W Bielsku ani nie ma takiej pizzerii, ani parku. można tam spokojnie spędzić parę godzin w sumie.

pozdrawiam - tom

Wg mnie w Żywcu w La Sorpressie pizza jest do bani. Placek z piekarnika :/ tfu. Zjeść można ale to nie jest pizza. W Żywcu najlepsza pizza była w Papoo (lokal już nie istnieje). Obecnie całkiem spoko pizze (kilka oryginalnych włoskich) są w Pizzeri Italiana na Żeromskiego (niedaleko La sorpressy). No i częstują winem przed zamówieniem (za friko).

Osobisce jednak najczęściej jeżdżę na pizze do Suchej Beskidzkiej - pizzera/klub "102". Najlepsza pizza jaką w życiu jadłem (pizza California). Super ciasto w pizzy, pieczona w piecach opalanych drewnem (a nie jakimś piekarniku jak we wspominanej La sorpressie) Wypas. 102-kę w Suchej polecam z czystym sumieniem. Jedynym minusem lokalu jest uporczywy dym tytoniowy (pomimo zakazu palenia i ustawy z tym związanej - są sale dla palących i niepalących ale dym tytoniowy przenika wszędzie :/ ).
Ostatnio edytowano poniedziałek, 30 sty 2012, 23:30 przez tekkno, łącznie edytowano 1 raz
tekkno
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 9 lis 2009, 20:23
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 31 sty 2012, 02:57

no stary ... do SB razem z kosztem dojazdu + ceną Pizzy i innych dodatków wychodzi powoli kolacja w dobrej restauracji a nie wypad do fast foodu (do których pizzerie również się zaliczają)
Równie dobrze można reklamować pizzerie w Krakowie, Rzeszowie albo Katowicach.
Temat tyczył się chyba naszych Bielskich lokali.
Ale jak by ktoś był akurat przejazdem to pewnie się przyda.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez tekkno » wtorek, 31 sty 2012, 10:11

Tak, przejazdem przez Suchą warto spróbować. Specjalnie z Bielska nie opłaca się zbytnio jechać. Ja często jeżdżę w tamtym kierunku więc poleciłem.

No i tak jak pisałem, ja pizzy w La Sorpressie w Żywcu nie polecam (są inne lepsze pizzerie a ta jest przereklamowana). La Sorpressa jest "modnym" lokalem, w którym młodzi lubią się pokazać. Z dobrym jedzeniem ma niewiele wspólnego.
"tom.tom" wspominał tez o paluszkach z kurczaka w La sorpressie - nic specjalnego, w smaku panierka "plastikowa" (oglądaliście "Skrzydełko czy nóżka" z DeFunes'em?). Jeśli chcecie dobrego kurczaka w super wykonaniu to propouję jechać (oczywiście po drodze :P ) do Suchej Beskidzkiej do "Chińskiej Restauracji" przy Mickiewicza. Kurczak Wamboo - palce lizać.
Ostatnio edytowano wtorek, 31 sty 2012, 10:28 przez tekkno, łącznie edytowano 1 raz
tekkno
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 9 lis 2009, 20:23
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez ganela » wtorek, 31 sty 2012, 15:05

Polecam pizze w Bystrej w centrum. Łatwy dojazd, na zamówienie na telefon, niestety nie do Bielska. Ciasto super cienkie, ale tak upieczone, że trzyma składniki. Jest Mozliwość ciasta z pełnoziarnistej mąki. Ceny nie wygórowane. Pizza 33cm ok 20 zł.
Błogosławieni szurnięci, albowiem już tu, na ziemi są w raju.
Avatar użytkownika
ganela
użytkownik
 
Posty: 458
Na forum od: 26 cze 2007, 16:23

Postprzez MakDrajwer » wtorek, 31 sty 2012, 21:45

ganela napisał(a):Polecam pizze w Bystrej w centrum. Łatwy dojazd, na zamówienie na telefon, niestety nie do Bielska. Ciasto super cienkie, ale tak upieczone, że trzyma składniki. Jest Mozliwość ciasta z pełnoziarnistej mąki. Ceny nie wygórowane. Pizza 33cm ok 20 zł.

Potwierdzam. Jako osoba z problememi żołądkowymi trawie tylko pizze z Hawy. Chociaż ostatnio z tym ciastem z mąki pełnoziarnistej troche im nie wyszło.
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez mariobros08 » niedziela, 5 lut 2012, 15:44

dolacze sie do paru opini na temat JEDYNKI teraz pizza to u nich jakas pomylka !!!! jakies dwa tyg temu zamowilem u nich duza capriciose Z pizzeri do mnie jest na nogach 5 min i co dostalem zimna i niedopieczona pizze - zakalec :( a na dodatek czekalem chyba z godzine Dziekuje ale nastepnym razem skorzystam z konkurencji albo sam sobie zrobie pizze

jakies 10 lat temu najlepsza pizze jaka jadlem w Bielsku mieli w STODOLE duzo ciasta duzo dodatkow i nawet mala pizza mozna bylo sie najesc. ehhh To byly czasy :)
Ostatnio edytowano niedziela, 5 lut 2012, 15:54 przez mariobros08, łącznie edytowano 1 raz
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Postprzez manka » poniedziałek, 6 lut 2012, 19:05

Fakt zeszli na psy, odpadła mi w kolejności, jedynka, colorata, stodoła, va bank i ostatnio kamera za pizze Kamera, kompletnie bez smaku. Pizze podrożały ostatnim czasem natomiast składniki to najgorszy jedzeniopodobny, niedoprawiony szajs.
Jeszcze we wrzosowej karczmie można dobrą zjeść, ale tylko na miejscu.
manka
użytkownik
 
Posty: 75
Na forum od: 3 lis 2008, 20:36

Postprzez Materer » sobota, 11 lut 2012, 11:33

Niestety wszystko powoli drożeje, składniki do pizzy, więc i sama pizza, a jakość nie rośnie, a wręcz spada (poprzednie opinie to potwierdzają) i do tego jeżeli ktoś zamawia sobie do domu to wygląda to jeszcze gorzej. Dopóki ludzie będą kupować to absolutnie się nic nie zmieni i wszędzie cena będzie wzrastać, a jakość pójdzie w dół. Jeśli jednak sprzedaż by spadła, wtedy niektóre pizzerie być może poczyniłyby kroki, aby podnieść jakość swoich wyrobów.
Materer
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 8 lut 2012, 20:21

Postprzez nola » wtorek, 27 mar 2012, 13:42

Eta3 napisał(a):Watra ma nienajgorszą pizzę i nawet niezłe piwo lane.

Bleee placek to zakalec a dodatków na pizzy jak kot naplakal...moja znajoma tam pracowała wiec wiem co podaja - nie polecam!!!
nola
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2011, 13:19
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Nenar » wtorek, 27 mar 2012, 13:59

Jednak potwierdzam, że Colorata zeszła na psy. Dodatków coraz mniej, a w sosach tyle wody, że są prawie przeźroczyste.
Avatar użytkownika
Nenar
użytkownik
 
Posty: 454
Na forum od: 21 mar 2008, 14:26

Postprzez nola » wtorek, 27 mar 2012, 14:24

Najlepsza pizza jest w stodole!!! ciasto przepyszne a dodatki świeże i od serca ;) polecam miłosną i brydżową ;) mniam.
Ostatnio edytowano wtorek, 27 mar 2012, 14:26 przez nola, łącznie edytowano 1 raz
nola
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 28 gru 2011, 13:19
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron