Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Prezent na święta

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez seweryn5 » niedziela, 18 gru 2011, 16:47

Zgadzam się że trudne jest dawnie prezentów dalekiej prawie obcej rodzinie, ale już rodzice, rodzeństwo i partnerka zwłaszcza jak się nie ma jeszcze dzieci to trochę pusto by było pod tą choinką:)

Nadal mam ten dylemat bo moim zdaniem głupio dawać voucher na jakąś kwotę to tak jak dawać pieniądze a z drógiej strony wybierając zabieg można nie do końca trafić w gusta.
seweryn5
użytkownik
 
Posty: 78
Na forum od: 4 wrz 2011, 20:17

Postprzez igo » niedziela, 18 gru 2011, 16:57

Kupiłem w ubiegłym roku albo dwa lata temu dokładnie taki właśnie prezent dla żony w SPA Kocierz.
Zamówiłem pakiet i dziewczyny przygotowały odpowiedni gustowny bilecik-voucher.
Odebrałem w recepcji.
Potem tylko ładna kopertka i pod choinkę.
Tak więc nie dajesz vouchera na konkretna kwote tylko na konkretny zabieg albo pakiet.Tylko to jest napisane na bileciku.Oczywiście jak bedzie chciała wyszperać w necie cene to nie bedzie to trudne ale na bilecie nie ma ceny.Dodam że żona była bardzo zadowolona:) Przynajmniej tak mówiła ;)
Ostatnio edytowano niedziela, 18 gru 2011, 16:59 przez igo, łącznie edytowano 1 raz
igo
użytkownik
 
Posty: 1169
Na forum od: 6 lis 2009, 19:00

Postprzez seweryn5 » niedziela, 18 gru 2011, 19:17

Pewnie masz racje igo, ceny perfum czy innych prezentów też można sprawdzić w necie :)
Tylko co wybrać w takim gąszczu możliwości ?
seweryn5
użytkownik
 
Posty: 78
Na forum od: 4 wrz 2011, 20:17

Postprzez jasiejstefanek » poniedziałek, 19 gru 2011, 17:57

Ewentualnie możesz kupić takie małe pudełeczko prezentowe i włożyć ten kupon tam. Do środka możesz dać takie jakby "świstki":D Nie wiem jak to się nazywa ale tak nieraz są prezenty w pudełkach "udekorowane"
jasiejstefanek
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 19 gru 2011, 17:54

Postprzez seweryn5 » poniedziałek, 19 gru 2011, 18:59

Korzystał ktoś może z usług gabinetu Efekt Zdrowia w Pisarzowicach ? (www.efektzdrowia.pl) Strona wydaje się być zachęcająca i mają bogatą ofertę również z możliwością podarunku na prezent.
seweryn5
użytkownik
 
Posty: 78
Na forum od: 4 wrz 2011, 20:17

Postprzez igo » poniedziałek, 19 gru 2011, 19:56

Wiesz wszystko zalezy od doświadczenia ekipy. .Jak ja wybierałem miejscówkę na prezent dla zony to wybrałem Kocierz ze względu na rekomendacje znajomych.
Nie jest sztuka znaleźć tanie "SPA" które tylko w nazwie pozwala sie zrelaksowac:)
Nie znam tego miejsca w Pisarzowicach i nic o nim nie słyszałem.Ale wybierajac sugeruj sie przede wszystkim tym że ma to być coś WYJĄTKOWEGO dla twojej kobiety czyli nie możesz na tym oszczedzac.Ma być zadowolona i jak sie szczypiesz z kasa to lepiej wybierz inny prezent.Kupon na masaz który trwa 30 minut i polega na tym że ktoś świeżo po studiach rehabilitacyjnych masuje a potem wklepuje antycelulitowy krem i mówi dziekuje to byłaby pomyłka.Pomyśl że ktoś kto sie uczy masazu z czekolada albo świeca na jednodniowym szkoleniu w dniu 23 marca 2011 nie robi tego maga profesjonalnie-mogę sie mylić (ale certyfikaty na ich stronie www nie sa powalające).
Zapytaj o czas trwania zabiegu albo pakietu zabiegów zalezy na co sie zdecydujesz.Musi to trwac całościowo przynajmniej z 2-2,5 godziny albo nawet wiecej.No chyba że połaczysz to z romantyczna kolacja a sam zabieg wówczas krótszy będzie tylko finalnym elementem :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 19 gru 2011, 20:04 przez igo, łącznie edytowano 1 raz
igo
użytkownik
 
Posty: 1169
Na forum od: 6 lis 2009, 19:00

Postprzez seweryn5 » poniedziałek, 19 gru 2011, 20:39

Ja akurat nie jestem przekonany do Kocierza, tam całkiem możesz trafić na praktykanta bez żadnego dyplomu i liczy się tylko trzepanie kasy, przynajmniej restauracja bardzo się moim zdaniem zepsuła i tak to wygląda. Z mojego doświadczenia wynika że właśnie warto ufać młodym firmom walczącym o klienta, mi osobiście oferta wydaje się profesjonalna i interesująca. Chciałbym poznać jeszcze opinię kogoś kto u nich był i ma porównanie.
seweryn5
użytkownik
 
Posty: 78
Na forum od: 4 wrz 2011, 20:17

Postprzez igo » poniedziałek, 19 gru 2011, 21:00

Faktycznie czasem warto zaufać i spróbowac.Nie zachwalam Kocierza.Akurat poleciłem bo ja osobiście nie korzystam z tego typu zabiegów ,zona tez nie specjalnie często a ten Kocierz tak wybrałem z polecenia właśnie.Na pewno jest wiele innych dobrych ośrodków spa i byc może ten w Pisarzowicach też jest super.Często jest jak piszesz własnie tak że ktoś kto wchodzi na rynek się bardzo stara ale czasem jest tak że braków w umiejętnosciach nie da sie zaangażowaniem nadrobic.Nie wiem ile w tych Pisarzowicach od marca można było wykonac masaży świecą ale na pewno mniej niż w ośrodku który funkcjonuje pare lat.Człowiek sie wszystkiego uczy.Jak ktos robi powiedzmy setny raz masaz świecą to pewnie lepiej mu to wychodzi niz komus kto robi po raz trzeci ale z drugiej strony ten kto robi po raz trzeci może sie bardziej starac wiec nigdy nie wiadomo co wybrac :)Ale rzeczywiscie można trafić różnie a na Kocierzu jak wiadomo "przemiał" wiekszy wiec "praktykantów" też być może zatrudniają i wtedy lipa.O restauracji na Kocierzu tez wiele róznych opinii słyszałem.Przyznaję że nie jest to najwyższa półka kulinarna.Dla mnie osobiście,a jadłem tam może 3-4 razy taki poziom 6/10.
Jeżeli sie zdecydujesz na te Pisarzowice to napisz po Świetach czy zona była zadowolona.
Tylko tak jak mówiłem pytaj o czas trwania zabiegu-to ważne bo płacisz za cos co ma być bardzo miłe dla kogoś bliskiego i na pewno ta osoba nie chciałaby by po pół godzinie prezent był tylko historią.To ma być spektakl :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 19 gru 2011, 21:07 przez igo, łącznie edytowano 1 raz
igo
użytkownik
 
Posty: 1169
Na forum od: 6 lis 2009, 19:00

Postprzez seweryn5 » wtorek, 27 gru 2011, 11:59

I po świętach ;)

Prezent chyba jednak udany. Zdecydowałem się na ten Efekt Zdrowia, jeśli chodzi o zakup prezentu to obsługa bardzo miła, doradziła mi fajny pakiecik, który później i tak można ewentualnie zamienić na coś innego.

Najważniejsze i tak, że partnerka bardzo z prezentu się ucieszyła (zapakowałem do małego ozdobnego pudełeczka z kokardkami). Podobno jej koleżanki były tam już na jakimś grouponie i były bardzo zadowolone. Ukochana się wybierze pewnie po nowym roku to najwyżej napisze czy warto było im zaufać :D
seweryn5
użytkownik
 
Posty: 78
Na forum od: 4 wrz 2011, 20:17

Re: Prezent na święta

Postprzez Kuba92 » poniedziałek, 16 sie 2021, 12:03

Moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent są świece zapachowe. Spodobają się każdemu niezależnie od wieku i płci. Ostatnio kupowałem takie świece na prezenty żonie, teściowej, swojej mamie. Zawsze były trafionym prezentem, a obdarowane nimi osoby chwaliły ładne zapachy i wygląd. Zawsze zamawiałam je z tej samej strony, są już tam gotowe zapakowane zestawy, dzięki czemu nie muszę się bawić w pakowanie https://www.sklep.bispol.pl/shop/zestawy-prezentowe także teraz nawet pakowanie można mieć z głowy.
Avatar użytkownika
Kuba92
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 12 paź 2020, 07:17

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron