Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Borelioza-lekarz

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Del_Rey » piątek, 6 sty 2012, 11:14

Miał ktoś kontakt z ta choroba?Jakiś dobry lekarz godny polecenia? koleżanka ma podobno ta chorobę od 8 lat. Wynika wychodzą, ze diagnoza jest wątpliwa (cokolwiek to znaczy), ale jakiś znachor homeopata z Tychów twierdzi ze z wyników wychodzi, ze ona ja ma. Niech będzie. Ale on ja leczy jakimiś kulkami z waty i jakimiś prądami co przepływają przez jakieś płytki metalowe i sporo kasuje za dawanie jakiejś energii.Moim celem nie jest osmieszanie tego typu lekarzy,ale znalezienie alternatywy we współczesnej medycynie. Zna ktoś jakiegoś prawdziwego specjaliste?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez aniol » piątek, 6 sty 2012, 12:57

Borelioza to choroba nie dająca się wyleczyć można tylko ograniczyć skutki ale nie u znachora.Podobno w Kraku jest jakas klinika i dobry specjalista
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Postprzez igo » piątek, 6 sty 2012, 13:08

Popytaj na specjalistycznych forach poświęconych boreliozie.Chociażby tam:
http://www.forum-borelioza.pl/
Na pewno jest sporo osób z podobnymi problemami mających juz jakies doświadczenie w leczeniu i znających branże medyczna ukierunkowaną na leczenie tego typu chorób.Nie zaszkodzi tam wrzucić takie pytanie.
igo
użytkownik
 
Posty: 1169
Na forum od: 6 lis 2009, 19:00

Postprzez Del_Rey » piątek, 6 sty 2012, 14:20

dzięki. Jakoś nie wpadlem by szukać tematycznych forów.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Del_Rey » piątek, 6 sty 2012, 19:47

Kurde, jakaś obsesja z tą homeopatią. Dostałem z 7 odpowiedzi i wszyscy dają mi namiary na podobnych magików jak ten w Tychach. A jak sie pytam, czy wyniki sie poprawiają, albo, ze czują sie lepiej, to brak odpowiedzi. Zastanawiam się, czy tacy uzytkownicy nie są podstawieni by nakręcać biznes. A namiarów na zwykłego specjalistę, ktory by choćby coś o antybiotykach pogadał, to brak.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Nowszy » sobota, 7 sty 2012, 12:58

Del_Rey napisał(a):Kurde, jakaś obsesja z tą homeopatią. Dostałem z 7 odpowiedzi i wszyscy dają mi namiary na podobnych magików jak ten w Tychach. A jak sie pytam, czy wyniki sie poprawiają, albo, ze czują sie lepiej, to brak odpowiedzi. Zastanawiam się, czy tacy uzytkownicy nie są podstawieni by nakręcać biznes. A namiarów na zwykłego specjalistę, ktory by choćby coś o antybiotykach pogadał, to brak.

Gabinet Leczenia Boreliozy lek. Beata Herman - Ponikwia
Adres: 40-083 Katowice ul. Zabrska 7
Rejestracja telefoniczna : 604-704-754 pn.- pt. od 10.00 do 18.00
e-mail: beata.ponikwia@o2.pl
http://www.borelioza-leczenie.pl/index.html (pod tym adresem ostatni link to FAQ - najczęściej zadawane pytania gdzie wiele spraw jest wyjaśnionych)
http://www.borelioza.org/ Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę

Z boreliozą trudna sprawa. Są co najmniej dwie szkoły leczenia, ale żadna podobno nie gwarantuje 100 % wyleczenia. W/w lekarka stosuje metodę, którą oponenci uważają za taką, która być może wyleczy, ale z pewnością zrujnuje żołądek ze względu na ilość antybiotyków i długotrwałe ich stosowanie.
W Tychach jest lekarz Macura, który równiez leczy boreliozę. Przyjmuje w poradni "Paprocany". Wszystkie informacje o tej poradni pod adresem: http://www.paprocany.pl/
Pozdrawiam, życzę powodzenia w leczeniu.
Nowszy
użytkownik
 
Posty: 252
Na forum od: 6 wrz 2006, 00:27

Re: Borelioza-lekarz

Postprzez moty72 » środa, 17 cze 2020, 06:17

Często ciężko jest w prosty sposób zdiagnozować boreliozę, dlatego powinno się wykonać w tym kierunku specjalistyczne badania, czytałam tutaj, że pomocne może być przeprowadzenie testu EliSpot 2 Borellia. Na Śląsku z pewnością jest kilka miejsc, gdzie można je wykonać, tak samo jeżeli chodzi w ogóle o centra medyczne o charakterze specjalistycznym.
moty72
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 29 sty 2014, 10:59


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron