Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zmywarka czy warto z ekonomicznego punktu widzenia?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez zuo » środa, 19 wrz 2012, 14:04

ramires napisał(a):Witam.
Odświeżam wątek, bo mam do Was pytanie w odnośnie sprzętu. Chodzi konkretnie o zmywarki do zabudowy – jakie polecacie, a jakich nie? Bo z tego, co wyczytałem na początku dyskusji wynika, że te tańsze to nie jest dobra inwestycja, zresztą miałem niekiedy do czynienia z takimi i resztki jedzenia oraz specyficzny, nieciekawy zapach mnie skutecznie odstraszyły. Więc celuję raczej w przedział 2 – 5 tys. Uprzedzając ewentualne pytanie – zmywarka miałaby służyć trzem osobom.
Z góry dziękuję za pomoc.

Marne to pozycjonowanie
Ostatnio edytowano środa, 19 wrz 2012, 14:05 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Wonny » środa, 19 wrz 2012, 15:06

zuo napisał(a):
ramires napisał(a):Witam.
Odświeżam wątek, bo mam do Was pytanie w odnośnie sprzętu. Chodzi konkretnie o zmywarki do zabudowy – jakie polecacie, a jakich nie? Bo z tego, co wyczytałem na początku dyskusji wynika, że te tańsze to nie jest dobra inwestycja, zresztą miałem niekiedy do czynienia z takimi i resztki jedzenia oraz specyficzny, nieciekawy zapach mnie skutecznie odstraszyły. Więc celuję raczej w przedział 2 – 5 tys. Uprzedzając ewentualne pytanie – zmywarka miałaby służyć trzem osobom.
Z góry dziękuję za pomoc.

Marne to pozycjonowanie

Że też się nie zorientowałem :)
Avatar użytkownika
Wonny
użytkownik
 
Posty: 172
Na forum od: 19 cze 2012, 13:40

Postprzez GP » środa, 19 wrz 2012, 19:25

zuo napisał(a):
ramires napisał(a):Witam.
Odświeżam wątek, bo mam do Was pytanie w odnośnie sprzętu. Chodzi konkretnie o zmywarki do zabudowy – jakie polecacie, a jakich nie? Bo z tego, co wyczytałem na początku dyskusji wynika, że te tańsze to nie jest dobra inwestycja, zresztą miałem niekiedy do czynienia z takimi i resztki jedzenia oraz specyficzny, nieciekawy zapach mnie skutecznie odstraszyły. Więc celuję raczej w przedział 2 – 5 tys. Uprzedzając ewentualne pytanie – zmywarka miałaby służyć trzem osobom.
Z góry dziękuję za pomoc.

Marne to pozycjonowanie

Tak marne, że już wycięte ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zmywarka czy warto z ekonomicznego punktu widzenia?

Postprzez Del_Rey » czwartek, 18 kwi 2013, 19:43

Znacie jakiś dobry serwis zmywarek w Bielsku?
Pół roku temu skończyła sie gwarancja i coś w Bosch`u sie psuje. w skrócie: zmywarka jest zabudowana i w trakcie działania coś podśmierduje lekką spalenizną spod blatu kuchennego.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Zmywarka czy warto z ekonomicznego punktu widzenia?

Postprzez sweeper » piątek, 5 cze 2015, 20:22

to teraz ja odświeżam temat
moja zmywarka sprawuje się bez problemu ale przyszedł czas na zakup dla kogoś i... zaczęły się schody ze zlewozmywakiem, zabudową itp. itd.

czy znacie kogoś ogarniętego kto dobierze zmywarkę, wymieni zlew i zmontuje to w logiczną i działającą całość?
będę wdzięczny za informacje :)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron