Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez Anke » środa, 6 lut 2013, 10:43

Cóż, jak to mówią: jak się ma dobre serce, trzeba mieć twardą dupę...
I to jest najprawdziwsza prawda.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez Zatracona » środa, 6 lut 2013, 11:19

Dokładnie ,trzeba ja mieć a jak nie to Cię inni zniszczą a podnieść się ....trudno :(
Avatar użytkownika
Zatracona
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 31 sty 2013, 13:03
Lokalizacja: Bielsko okolica

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez Del_Rey » środa, 6 lut 2013, 11:56

oj trudno,trudno. Masz racje wielka.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez EwaS » środa, 6 lut 2013, 14:09

Czasem dziwne myśli mnie nachodzą ,zmęczona już jestem ..
EwaS
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez Zatracona » środa, 6 lut 2013, 14:15

EwaS napisał(a):Czasem dziwne myśli mnie nachodzą ,zmęczona już jestem ..


ja też :(
Avatar użytkownika
Zatracona
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 31 sty 2013, 13:03
Lokalizacja: Bielsko okolica

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez dracoone » środa, 6 lut 2013, 15:35

Kto w tych czasach nie jest zmęczony ...
Chyba tylko Ci u władzy bo zachowują się tak jakby żyli w innym kraju, a nawet w innej rzeczywistości.
----
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze , teraz z wzajemnością ...
dracoone
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 13 sty 2010, 11:32

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez Zatracona » środa, 6 lut 2013, 16:22

.....nigdy nikomu nie opowiadaj o swoich problemach.20% ludzi ma to w d....e.a pozostałe 80 % cieszy się ,że Ci się nie udało ..... niestety to prawda :(
Avatar użytkownika
Zatracona
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 31 sty 2013, 13:03
Lokalizacja: Bielsko okolica

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez Anke » środa, 6 lut 2013, 19:33

Niesprawiedliwie generalizujesz, chyba trochę rozgoryczenie przemawia przez Ciebie. Naprawdę nie masz nikogo bliskiego, kto by Ci pomógł, doradził? Nie chcę być wścibska, ale jeśli to problemy natury emocjonalnej (no nie wiem, strata bliskiej osoby czy coś) to są fora dyskusyjne, gdzie możesz opowiedzieć co się stało i otrzymać odpowiedź profesjonalnego psychologa. Wiem, że to trochę taki zastępczy środek, bo ludziom chyba jednak bardziej pomaga kontakt bezpośredni, ale na początek warto spróbować. Czasem dobre słowo (i mądre na daną sytuację) potrafi przywrócić do pionu. I po to są takie fora - lepiej wygadać się ludziom, których się nie zna, niż własnym znajomym.
Najgorzej jak się złapie totalną niechęć do działania i pozwoli by ciężki sprawa zabrała całą radość jaką daje życie w szczegółach. Nie lubię mówić "będzie dobrze" bo to brzmi zdawkowo, ale życzę Ci dużo siły.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez zuzet » środa, 6 lut 2013, 21:22

Zatracona jak widzisz obywatelka Anke tak okrętnie propnuje Ci żebyś tutaj o Jezusie nie pisywała i lepiej żebyś z tego forum spadała.Anke skąd w tobie tak mało inteligencji żeby aż tak wprost kazać wypiep..ać stąd tej dziewczynie??? Anke ty (usunięto) Zatracona właśnie weszła na to forum aby się wyżalić a ty zamiast ją podnieść na duchu każesz jej wypier....ć.Zatracona zostań tutaj a tym dewiantem się nie przejmuj.
Ostatnio edytowano czwartek, 7 lut 2013, 22:05 przez GP, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie obrażać towarzystwa na forum!
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez Lapa_Christi » środa, 6 lut 2013, 22:11

Zatracona napisał(a):.....nigdy nikomu nie opowiadaj o swoich problemach.20% ludzi ma to w d....e.a pozostałe 80 % cieszy się ,że Ci się nie udało ..... niestety to prawda :(

Wiesz... ja powiedziałbym, że jest dokładnie odwrotnie... na 100 ludzi 80 ma Cię w (_!_), 17 cieszy się z Twojgo nieszczęścia, 2 chce Ci bardziej dopierniczyć, ale zawsze jest ten jeden, który jeśli nawet nie pomoże, to przynajmniej wysłucha i przytuli. Trzeba tylko chwycić za wyciągniętą do Ciebie dłoń, a nie użalać się, że ta dłoń jest metr od Ciebie. EwaS i Del_Rey też sie poskarżyli... moze to są osoby, z którymi warto pogadać??? Anke sugerowała fora, gdzie są psycholodzy ? jeśli nie masz przyjacila ? to jest jakieś wyjście. Zuzetka wścieka się na niechrześcijan, gdyż ich nie rozumie, ale może wspólną płaszczyzną byłby Jezus... odpowiedziało Ci kilka osób, na co czekasz?!!
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez Anke » środa, 6 lut 2013, 22:46

zuzet napisał(a):każesz jej wypier....ć.

Gdzie dokładnie?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez Zatracona » środa, 6 lut 2013, 23:16

Macie racje ,przepraszam za zawracanie głowy ,powodzenia i spokoju wszystkim życzę :D
Avatar użytkownika
Zatracona
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 31 sty 2013, 13:03
Lokalizacja: Bielsko okolica

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez BB-11107 » wtorek, 19 lut 2013, 14:31

Zatracona napisał(a):Macie racje ,przepraszam za zawracanie głowy ,powodzenia i spokoju wszystkim życzę :D


Nie ma za co przepraszać ,masz na przyszłość nauczkę ,że należy wyłącznie na sobie polegać ,bo nie ma co na innych liczyć ani w życiu ani na forach ,niby zainteresowani a tak na prawdę każdy ma dość własnych problemów i nie ma czasu ani chęci zajmować się cudzymi.
Dobry czas jest na zbliżenie się do Boga ,licz tylko na niego ( widzę ,że wracasz i jesteś wierząca katoliczką ) każdy powinien w coś wierzyć ,nadzieja to podstawa naszego życia ... jeśli wierzysz że Bóg Ci pomoże to módl się do niego...

Julian
BB-11107
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 20 sie 2008, 19:58

Re: Jezus Chrystus-kim jest dla ciebie??

Postprzez Zatracona » wtorek, 19 lut 2013, 15:03

Andrzejk napisał(a):
Zatracona napisał(a):Macie racje ,przepraszam za zawracanie głowy ,powodzenia i spokoju wszystkim życzę :D


Nie ma za co przepraszać ,masz na przyszłość nauczkę ,że należy wyłącznie na sobie polegać ,bo nie ma co na innych liczyć ani w życiu ani na forach ,niby zainteresowani a tak na prawdę każdy ma dość własnych problemów i nie ma czasu ani chęci zajmować się cudzymi.
Dobry czas jest na zbliżenie się do Boga ,licz tylko na niego ( widzę ,że wracasz i jesteś wierząca katoliczką ) każdy powinien w coś wierzyć ,nadzieja to podstawa naszego życia ... jeśli wierzysz że Bóg Ci pomoże to módl się do niego...

Julian



teraz już wiem... może jakoś będzie ....pozdrawiam
Avatar użytkownika
Zatracona
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 31 sty 2013, 13:03
Lokalizacja: Bielsko okolica

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 120 gości