Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Sledzctwa nie będzie - kolejny przykład że księża dbają tylk

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Anke » niedziela, 28 paź 2012, 21:13

Mel napisał(a):Kościół katolicki to moja wspólnota, to mój dom - ze względu na Jezusa Chrystusa, któremu zawierzam siebie i moich bliskich. Tak samo myśli moja rodzina i wielu, bardzo wielu ludzi których znam i szanuję. Podobnie akceptuję i szanuję księży mojego Kościoła.
Mogę w każdej chwili wymienić, tu i teraz, mnóstwo wspólnot, wspaniałych księży, a także świętych ostatnich dziesięcioleci, pokazujących jak wspaniały jest mój Kościół.

Ci kapłani (ale także świeccy) którzy grzeszą, czasem popełniają występki czy wręcz przestępstwa powinni za nie odpokutować, również według obowiązującego wszystkich prawa, tak jak ono stanowi. Lepiej dla nich, jeśli ta pokuta odbędzie się w tym życiu.

To nie znaczy abym akceptował szaleńczą nagonkę na księży prowadzoną chociażby tutaj przez innych uczestników tego wątku.
Nie dyskutowałbym z Wami, bo wiem że nie jesteście podatni na rzetelne argumenty. wiem, że za tym kryją się jakieś obiektywne przyczyny, pewno jakieś zranienia, jakieś życiowe zakręty. Szczerze współczuję.

Jednakże chcę, żebyście wiedzieli, że Kościół to wspólnota ludzi, którzy myślą inaczej jak Wy, ale mają nadzieję, że do Kościoła wrócicie. Kościół na Was czeka.

Ja się z Kościołem pożegnałam bardzo dawno temu - nieformalnie. Formalnie nie chcą mi zrobić tej uprzejmości ;] Po tym co widziałam i czego doświadczyłam jest dla mnie wysoce obraźliwe jakiekolwiek posądzenie, że mogę mieć lub chciałabym mieć coś stycznego z katolikami czy jakąkolwiek wspólnotą wyznaniową.

Mel, my tutaj tylko stwierdzamy fakty, dla niektórych jest to po prostu niewygodne - wtedy "nagonka". Tymczasem chyba nikt tu nieprawdy nie pisał.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 28 paź 2012, 21:14

Mel napisał(a):Mogę w każdej chwili wymienić, tu i teraz, mnóstwo wspólnot, wspaniałych księży, a także świętych ostatnich dziesięcioleci, pokazujących jak wspaniały jest mój Kościół.

Ci kapłani (ale także świeccy) którzy grzeszą, czasem popełniają występki czy wręcz przestępstwa powinni za nie odpokutować, również według obowiązującego wszystkich prawa, tak jak ono stanowi. Lepiej dla nich, jeśli ta pokuta odbędzie się w tym życiu.

To nie znaczy abym akceptował szaleńczą nagonkę na księży prowadzoną chociażby tutaj przez innych uczestników tego wątku.
Nie dyskutowałbym z Wami, bo wiem że nie jesteście podatni na rzetelne argumenty. wiem, że za tym kryją się jakieś obiektywne przyczyny, pewno jakieś zranienia, jakieś życiowe zakręty. Szczerze współczuję.

Ale my tutaj nie rozmawiamy o wspólnotach, wspaniałych księżach czy nawet świętych lecz o konkretnym przypadku robienia sobie jaj z prawa przez Pana biskupa a także o tym że każdy szary obywatel i Ty również gdyby znalazł się na jego miejscu to wylądowałby na dzień dobry na izbie wytrzeźwień a później w pierdlu. Piszę to po raz kolejny bo może teraz zrozumiesz o co nam chodzi.

W jednym się zgadzamy - Ci którzy popełnili występki powinni je odpokutować wg obowiązującego WSZYSTKICH prawa jak to napisałeś. I O TYM WŁAŚNIE MOWA. Pan biskup robi tymczasem uniki i sam sobie zadaje karę a pan Kowalski poniósłby poważniejsze konsekwencje za ten sam czyn. O TO NAM CHODZI KOLEGO - czarna mafia ma łagodniejsze prawo niż szary obywatel.

Jeśli mówienie i pisanie prawdy to wg Ciebie nagonka na księży to hmm.... życzę sukcesów w życiu osobistym i religijnym.
Napisz nam proszę gdzie w tej rozmowie KŁAMALIŚMY LUB PISALIŚMY NIEPRAWDĘ którą to odbieracie jako nagonkę na księży.
Ostatnio edytowano niedziela, 28 paź 2012, 21:23 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Mel » niedziela, 28 paź 2012, 21:18

Potwierdzam, co napisałem.

Czyżby w policji, prokuraturze, w sądach pracowali przebrani księża?
Za to, że z biskupem się nie obeszli według waszych wyobrażeń też odpowiadają księża?
Ostatnio edytowano niedziela, 28 paź 2012, 21:26 przez Mel, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mel
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 22 mar 2007, 18:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 28 paź 2012, 21:21

Mel - właśnie pisałem uzupełnienie :)
Może teraz pojmiesz o co nam biega.
Ostatnio edytowano niedziela, 28 paź 2012, 21:22 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Sigmund » niedziela, 28 paź 2012, 21:24

Gdyby każdego po promilach wsadzali do pierdla to my podatnicy robilibyśmy tylko na odsiadujących wyroki.Prawda jest taka że jeśli to twoje pierwsze wykroczenie z promilami w tle(bez ofiar oczywiście) to dostajesz zawiasy.Więc spokojnie Kaziu,niestety w Polsce mamy prawo do dupy.
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 28 paź 2012, 21:39

Sigmund napisał(a):Gdyby każdego po promilach wsadzali do pierdla to my podatnicy robilibyśmy tylko na odsiadujących wyroki.Prawda jest taka że jeśli to twoje pierwsze wykroczenie z promilami w tle(bez ofiar oczywiście) to dostajesz zawiasy.Więc spokojnie Kaziu,niestety w Polsce mamy prawo do dupy.

zaraz zaraz, przeczytaj o co nam chodzi raz jeszcze :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Sigmund » niedziela, 28 paź 2012, 21:45

Jak to mówią są równi i równiejsi.Czyż nie tak właśnie jest???Sprawiedliwości na świecie nie ma i nie będzie.My ludzie jesteśmy niedoskonali.Doskonały jest tylko Bóg.
Ostatnio edytowano niedziela, 28 paź 2012, 21:46 przez Sigmund, łącznie edytowano 1 raz
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Postprzez Anke » niedziela, 28 paź 2012, 22:24

Sigmund napisał(a):Jak to mówią są równi i równiejsi.Czyż nie tak właśnie jest???Sprawiedliwości na świecie nie ma i nie będzie.My ludzie jesteśmy niedoskonali.Doskonały jest tylko Bóg.

Bardzo "dojrzałe".
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Sledzctwa nie będzie - kolejny przykład że księża dbają

Postprzez Del_Rey » niedziela, 14 kwi 2013, 10:18

A ja sie szoknąłem dzis :)
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxWiadTxt

Gośc mówi :
Na 1000 pedofilów 400 to geje, a "tylko" jeden ksiądz.
To skoro w PL jest ok. 30 tys księży, to statystycznie mamy około "tylko "30 księży pedofilów. To raczej nie ma sie czym martwic, nie? a wy panikujecie :?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Sledzctwa nie będzie - kolejny przykład że księża dbają

Postprzez Piotrek » niedziela, 14 kwi 2013, 17:20

A z artykułu w "Newsweeku" wynika :
"?Fronda? zapewnia, że polskim Kościołem rządzi homoseksualne lobby. Poprzez wzajemne wsparcie duchowni-geje mają osiągać wysokie stanowiska w strukturach, a potem otaczać się osobami podobnymi do siebie. Wszystko po to, by czuć się bezpiecznie w środowisku, które homoseksualizm uważa za dewiację i tępi bez litości.
?Badania prowadzone od lat i w różnych środowiskach mówią, że przynajmniej 30 proc. kleru to ludzie o orientacji homoseksualnej, z których połowa jest zaangażowana w homoseksualne związki? - pisze w jednym ze swoich ?Esejów? Maciej Bielawski, doktor teologii oraz były ksiądz, który w 2004 roku odszedł z zakonu benedyktynów."
http://spoleczenstwo.newsweek.pl/w-najn ... 5,1,1.html
Czyli na tysiąc księży jest 300-tu gejów, można sobie teraz obliczyć ilu w tym pedofilów zgodnie z regułą księdza Oko.
Obrazek

pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Sledzctwa nie będzie - kolejny przykład że księża dbają

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 23 kwi 2013, 10:21

Można lizać po kolanach ku uciesze panów w sukienkach!!!!!

http://fakty.interia.pl/polska/news-pro ... nId,958950

Teraz zboki będą spędzać dzieciaki i będzie jedno wielki lizanie kolan...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 129 gości