Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Muszę zmienić bank...

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez zuo » środa, 19 wrz 2012, 12:02

Pani Kazimiera napisał(a):Alior to jest "miszcz" bank. Za wpłatę na konto 50 zł w placówce zażądali sobie 7 zł opłaty.

Piersze + drugie + czesto klient nie wie jak używać swojego konta.

To jest wlasnie przypadek trzeci, podpisuje regulamin, przyjmuje do wiadomosci TOiP a pozniej marudzi na forach.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Pani Kazimiera » środa, 19 wrz 2012, 12:14

zuo napisał(a):
Pani Kazimiera napisał(a):Alior to jest "miszcz" bank. Za wpłatę na konto 50 zł w placówce zażądali sobie 7 zł opłaty.

Piersze + drugie + czesto klient nie wie jak używać swojego konta.

To jest wlasnie przypadek trzeci, podpisuje regulamin, przyjmuje do wiadomosci TOiP a pozniej marudzi na forach.

Mnie to nie interesuje co tam pisze bo ja tam konta nie mam. Kumplowi brakło kaski poprosił o wpłatę, wpłata poszła w placówce wzieli 57 zł. Tu się liczą fakty że ten bank ma z głową. Na poczcie by wzieli mniej.
Pani Kazimiera
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 29 lip 2012, 12:31

Postprzez Wonny » środa, 19 wrz 2012, 12:19

Pani Kazimiera napisał(a):
zuo napisał(a):
Pani Kazimiera napisał(a):Alior to jest "miszcz" bank. Za wpłatę na konto 50 zł w placówce zażądali sobie 7 zł opłaty.

Piersze + drugie + czesto klient nie wie jak używać swojego konta.

To jest wlasnie przypadek trzeci, podpisuje regulamin, przyjmuje do wiadomosci TOiP a pozniej marudzi na forach.

Mnie to nie interesuje co tam pisze bo ja tam konta nie mam. Kumplowi brakło kaski poprosił o wpłatę, wpłata poszła w placówce wzieli 57 zł. Tu się liczą fakty że ten bank ma z głową. Na poczcie by wzieli mniej.

Zgodnie z ich tabelą wpłata na rachunek osoby trzeciej w oddziale banku to określony % od transakcji. Gdyby najpierw wpłaciła Pani na swoje osobiste konto 50 zł, a następnie je przelała, kosztów by nie było. Plusem wpłaty w oddziale banku jest czas zaksięgowania. Przez pocztę środki pokazały by się dopiero po kilku dniach.
Avatar użytkownika
Wonny
użytkownik
 
Posty: 172
Na forum od: 19 cze 2012, 13:40

Postprzez zuo » środa, 19 wrz 2012, 12:40

Pani Kazimiera napisał(a):Mnie to nie interesuje co tam pisze bo ja tam konta nie mam. Kumplowi brakło kaski poprosił o wpłatę, wpłata poszła w placówce wzieli 57 zł. Tu się liczą fakty że ten bank ma z głową. Na poczcie by wzieli mniej.

Na swoje konto wpłacał, tzn, prowadzone w aliorze? Czy na konto prowadzone w innym banku?
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Pani Kazimiera » środa, 19 wrz 2012, 12:43

Wonny napisał(a):Zgodnie z ich tabelą wpłata na rachunek osoby trzeciej w oddziale banku to określony % od transakcji.

No to piszę że "miszcz" bank brać opłaty za takie coś. Wyższa kultura chciwości.
Pani Kazimiera
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 29 lip 2012, 12:31

Postprzez zuo » środa, 19 wrz 2012, 12:46

Pani Kazimiera napisał(a):
Wonny napisał(a):Zgodnie z ich tabelą wpłata na rachunek osoby trzeciej w oddziale banku to określony % od transakcji.

No to piszę że "miszcz" bank brać opłaty za takie coś. Wyższa kultura chciwości.

Znajdz mi bank ktory takiej opłaty nie pobiera, miszczu.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez lupus » czwartek, 20 wrz 2012, 16:14

http://shopping.groupon.pl/d-10624626-K ... r-promocje

Na wszelki wypadek przeczytajcie sobie warunki.
lupus
użytkownik
 
Posty: 399
Na forum od: 12 sie 2008, 09:49

Postprzez karolinka356 » czwartek, 20 wrz 2012, 23:32

I znów trochę inaczej niźli się wydawało... nie można ufać tak łatwo.
karolinka356
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 20 wrz 2012, 23:25

Postprzez Damian.Lutowski » sobota, 22 wrz 2012, 13:48

Ja mam multibank, za który też nic nie płacę dodatkowo konto oszczędnościowe z 5% w skali roku. Płatności przez internet za 0zł bankomaty nie wszystkie za 0zł ale i tak żadko wybieram kaskę z bankomatu.
Hotel Beskid Bielsko-Biała - nocleg w komfortowym miejscu!
Aranżacja wnętrz - Bielsko-Biała - Project by MA.PA
Damian.Lutowski
użytkownik
 
Posty: 208
Na forum od: 13 wrz 2010, 11:18
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez malyFotograf » czwartek, 27 wrz 2012, 12:39

Ja od kiedy mam Sync, nie zamieniłbym na żaden inny bank :)
Proszę zapoznać się z regulaminem forum i stosować się do niego!
malyFotograf
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 27 wrz 2012, 12:37

Postprzez Wonny » czwartek, 27 wrz 2012, 16:00

malyFotograf napisał(a):Ja od kiedy mam Sync, nie zamieniłbym na żaden inny bank :)

Do póki korzystasz z podstawowych funkcji banku tj. jedna karta płatnicza, przelewy krajowe, zagraniczne - ok.
Spróbuj wyrobić do konta drugą kartę, załatwić rozsądny kredyt a przekonasz się jaki to fajny bank ;)
Avatar użytkownika
Wonny
użytkownik
 
Posty: 172
Na forum od: 19 cze 2012, 13:40

Postprzez csr » czwartek, 27 wrz 2012, 16:06

malyFotograf napisał(a):Ja od kiedy mam Sync, nie zamieniłbym na żaden inny bank :)

to samo mam.

Wonny napisał(a):Do póki korzystasz z podstawowych funkcji banku tj. jedna karta płatnicza, przelewy krajowe, zagraniczne - ok.
Spróbuj wyrobić do konta drugą kartę, załatwić rozsądny kredyt a przekonasz się jaki to
fajny bank ;)

do niczgo innego mi nie potrzebny ten bank, wiecej kart nie chce, kredytow tez nie biore.
Mam tam konto do samego poczatku i uwazam ze jesli ktos wykorzystuje konto w taki sposob ja , to jest idealne, wszystko dziala jak trzeba, 5% zwracaja rzeczywiscie [wbrew pozorom to nie jest tak malo, ja kupuje w internecie prawie wszystko, takze dla rodziny i znajomych, wiec duzo zwrotu dostaje]
Zasilenie konta paypal jednym kliknieciem - duzo kupuje za granica, zwlaszcza plyt winylowych, swietna opcja i za darmo.
10 przelewow natychmiastowych co miesiac gratis - tez swietna opcja, czesto potrzeba szybko pieniadze wyslac.
Jedyny minus tego banku to taki ze na razie malo wplatomatow jest
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Postprzez lupus » poniedziałek, 8 paź 2012, 20:51

I kolejna dobra okazja dla tych co nie maja konta tylko w ING tym razem.


http://shopping.groupon.pl/d-10884208-K ... wem-direct
lupus
użytkownik
 
Posty: 399
Na forum od: 12 sie 2008, 09:49

Postprzez sweeper » poniedziałek, 8 paź 2012, 21:18

temat już można zamknąć :)
nowe konto funkcjonuje i o starym banku wkrótce zapomnę
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » wtorek, 9 paź 2012, 07:50

sweeper napisał(a):temat już można zamknąć :)
nowe konto funkcjonuje i o starym banku wkrótce zapomnę

A może zostawimy otwarty, niech sobie temat żyje, gdyby ktoś inny jeszcze poszukiwał informacji, albo chciał coś dodać? :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości

cron