Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Gdzie przekłuć uszy niemowlakowi?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Piotrek » niedziela, 28 paź 2012, 13:56

Alinoe napisał(a):
Piotrek napisał(a):
Alinoe napisał(a):to jest swoiste forum ...

kobitka pyta o fachowca a tu nawet moderator wali offtopa o tym czy to moralne i wogóle :D :D

wiesz - piszesz gdzie, nie wiesz - po ch... się odzywać ??

To co piszesz świadczy o Tobie, jakieś dalsze osobiste uwagi proszę na PW, to jest ostrzeżenie.
p.P.

wrrrr :)

wiem dlatego odpowiedziałbym na pytanie a nie wywodził się nad słusznością całego procesu

opowiadając Kazimierzowi - dziurki w uszach bez kolczka zarosną dość szybko, w naszym kraju celebrytką zostaje laska która prawdopodobnie zabiła swoją córeczkę a wy wieszacie taką co chce by z daleka widać było że jej małe dziecko to dziewczynka :P

PS. Piotrze mój drogi możesz wytłumaczyć mi za co mnie ostrzegasz ??
skoro będą moderatorem odzywasz się jak każdy inny uczestnik dyskusji to znaczy że można z Tobą jak z każdym innym polemizować, a ucinanie rozmowy w taki sposób powoduje że dyskusja (jako idea forum) staje się bezsensowna

Wydawało mi się, że używając słowa na ch*** chciałeś mnie obrazić, ale jeśli nie miałeś takiego zamiaru to dyskusja jest otwarta. A w zasadzie może powinienem mieć inne konto żeby normalnie dyskutować, bo dla większości ważniejsze jest to, że jestem moderatorem niż to co piszę.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Alinoe » niedziela, 28 paź 2012, 14:04

Piotrek napisał(a):Wydawało mi się, że używając słowa na ch*** chciałeś mnie obrazić, ale jeśli nie miałeś takiego zamiaru to dyskusja jest otwarta. A w zasadzie może powinienem mieć inne konto żeby normalnie dyskutować, bo dla większości ważniejsze jest to, że jestem moderatorem niż to co piszę.
p.P.

skoro jako uczestnik dyskusji nie z poziomu moderacji jako jedyny masz możliwość np banować to robi się rozmowa jak z z szefem a szef ma zawsze rację nieważne co powie a jak ktoś się nie zgadza - banik, wtedy reszta się zgodzi na pewno :)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Piotrek » niedziela, 28 paź 2012, 14:22

Alinoe napisał(a):
Piotrek napisał(a):Wydawało mi się, że używając słowa na ch*** chciałeś mnie obrazić, ale jeśli nie miałeś takiego zamiaru to dyskusja jest otwarta. A w zasadzie może powinienem mieć inne konto żeby normalnie dyskutować, bo dla większości ważniejsze jest to, że jestem moderatorem niż to co piszę.
p.P.

skoro jako uczestnik dyskusji nie z poziomu moderacji jako jedyny masz możliwość np banować to robi się rozmowa jak z z szefem a szef ma zawsze rację nieważne co powie a jak ktoś się nie zgadza - banik, wtedy reszta się zgodzi na pewno :)

I tu masz rację, ale chyba mi przyznasz rację, że nie nadużywam tego przywileju, zdarzyło mi ze dwa razy a zwłaszcza raz w stosunku do wyjątkowo wrednego użytkownika. Nie wiem czy rozumiesz sytuację w jakiej jestem?
pozdrawiam P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez 10RONNIE10 » niedziela, 28 paź 2012, 14:48

zapraszam z argumentami na PW


staszeks napisał(a):A jeżeli po dorośnięciu córka stwierdzi, ze dziury w uszach ją szpecą.
Wtedy wyjdzie że rodzice zrobili dziecku NIEODWRACALNĄ krzywdę.
Przekłucie uszu jest operacją nieodwracalną ale możliwą do wykonania również w wieku dorosłym.
Dlatego też ja również przyłączam się do krytykujących ale do prokuratora z doniesieniem o uszkodzeniu ciała nie pójdę.

To dziecka też nie chrzcij bo kiedyś coś tam .... BULLSHIT !
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Lurtz » niedziela, 28 paź 2012, 15:15

10RONNIE10 napisał(a):To dziecka też nie chrzcij

KONIECZNIE GO NIE CHRZCIJ! jak dorosnie to samo zadecyduje czy chce byc katolikiem.
Ostatnio edytowano niedziela, 28 paź 2012, 15:16 przez Lurtz, łącznie edytowano 1 raz
Lurtz
użytkownik
 
Posty: 183
Na forum od: 29 gru 2011, 20:04

Postprzez staszeks » niedziela, 28 paź 2012, 15:23

Rady spóźnione
Więcej dzieci nie planuję.

P.S.
10RONNIE10 napisał(a):zapraszam z argumentami na PW


staszeks napisał(a):A jeżeli po dorośnięciu córka stwierdzi, ze dziury w uszach ją szpecą.
Wtedy wyjdzie że rodzice zrobili dziecku NIEODWRACALNĄ krzywdę.
Przekłucie uszu jest operacją nieodwracalną ale możliwą do wykonania również w wieku dorosłym.
Dlatego też ja również przyłączam się do krytykujących ale do prokuratora z doniesieniem o uszkodzeniu ciała nie pójdę.

To dziecka też nie chrzcij bo kiedyś coś tam .... BULLSHIT !

Zwróć uwagę, że ja piszę o krzywdach NIEODWRACALNYCH .
O chrzcie (jeżeli to przeszkadza) można zapomnieć a można podjąć i bardziej
radykalne kroki, natomiast nie słyszałem o zaszywani w uszach dziurek po kolczykach.
Ostatnio edytowano niedziela, 28 paź 2012, 15:41 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez staszeks » niedziela, 28 paź 2012, 15:51

Wyobraź sobie, że siostrzyczki mam cztery i żadnej uszu nie kłuto.( dawno zamężne)
Wszystkie są z tego powodu zadowolone.
Ostatnio edytowano niedziela, 28 paź 2012, 15:52 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Lurtz » niedziela, 28 paź 2012, 16:15

staszeks napisał(a):nie słyszałem o zaszywani w uszach dziurek po kolczykach.

a slyszales o zarastaniu dziurek po kolczykach?
Lurtz
użytkownik
 
Posty: 183
Na forum od: 29 gru 2011, 20:04

Postprzez staszeks » niedziela, 28 paź 2012, 16:29

Lurtz napisał(a):
staszeks napisał(a):nie słyszałem o zaszywani w uszach dziurek po kolczykach.

a slyszales o zarastaniu dziurek po kolczykach?

To po co robić dziury?
Owszem zarastają jak słyszałem jeżeli PO ZROBIENIU POZOSTANĄ PUSTE.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Anke » niedziela, 28 paź 2012, 16:40

staszeks napisał(a):To po co robić dziury?
Owszem zarastają jak słyszałem jeżeli PO ZROBIENIU POZOSTANĄ PUSTE.

Zapominacie chyba, że w naszej kulturze przekłuwanie uszu jest normalne i pomijając subkultury - służy celom estetycznym. Wyluzujcie trochę i jeśli nie macie zamiaru podać tej pani adresu do kosmetyczki to nie sprowadzajcie takich banałów jak przekłuwanie uszu do chrztów, tatuaży i zwykłych patologii. Na takie dywagacje można założyć osobny temat, tak żeby osoba która szuka tu kontaktu nie musiała przebijać się przez ten bezsens. Swoją drogą, to już zaczyna być denerwująca norma, ktoś się pyta np. o lekarza a wszystko kończy się jakąś niemerytoryczną paplaniną wujciów, którzy zawsze mają coś do powiedzenia, byle nie na temat.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Postprzez staszeks » niedziela, 28 paź 2012, 17:02

Toteż to się nazywa forum a nie biuro informacyjne.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Anke » niedziela, 28 paź 2012, 17:12

staszeks napisał(a):Toteż to się nazywa forum a nie biuro informacyjne.

Ręce opadają.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Postprzez Alinoe » niedziela, 28 paź 2012, 17:24

staszeks napisał(a):
Lurtz napisał(a):
staszeks napisał(a):nie słyszałem o zaszywani w uszach dziurek po kolczykach.

a slyszales o zarastaniu dziurek po kolczykach?

To po co robić dziury?
Owszem zarastają jak słyszałem jeżeli PO ZROBIENIU POZOSTANĄ PUSTE.

oj człowieku małej wiary ...
widać że nie miałeś doczynienia z kolczykami a wiedzę czerpiesz z forów i stron pisanych w cyrylicą ;)
miałem kilka dziur w uszach, nie tylko w płatku ale i w chrząstce w górnej części ucha, nosiłem w nich kolczyki kilka lat nie wyciągając ich wcale i po kilku miesiącach od wyjęcia dziur nie ma, nawet zgrubienia czy blizny ... :P
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » niedziela, 28 paź 2012, 17:38

staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez katiabb » niedziela, 28 paź 2012, 17:39

Alinoe napisał(a):
staszeks napisał(a):
Lurtz napisał(a):a slyszales o zarastaniu dziurek po kolczykach?

To po co robić dziury?
Owszem zarastają jak słyszałem jeżeli PO ZROBIENIU POZOSTANĄ PUSTE.

oj człowieku małej wiary ...
widać że nie miałeś doczynienia z kolczykami a wiedzę czerpiesz z forów i stron pisanych w cyrylicą ;)
miałem kilka dziur w uszach, nie tylko w płatku ale i w chrząstce w górnej części ucha, nosiłem w nich kolczyki kilka lat nie wyciągając ich wcale i po kilku miesiącach od wyjęcia dziur nie ma, nawet zgrubienia czy blizny ... :P

ja miałam kolczyki w uszach i w brodzie. od wielu lat kolczyków nie noszę, a dziury mam nadal. ostatnio sprawdzałam. nie zarosły ani trochę. więc jest to chyba kwestia bardzo indywidualna. jednym dziury zostaną, a innym nie.
G E E K O N D E S I G N
link do portfolio
projektowanie stron internetowych
i grafiki użytkowej
katiabb
użytkownik
 
Posty: 508
Na forum od: 11 cze 2007, 10:48
Lokalizacja: Folwark

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron