Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Gdzie przekłuć uszy niemowlakowi?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 28 paź 2012, 17:44

Anke napisał(a):Ręce opadają.

Z wiekiem też inne części ciała ;)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez staszeks » niedziela, 28 paź 2012, 17:49

Alinoe napisał(a):.......................
widać że nie miałeś doczynienia z kolczykami a wiedzę czerpiesz z forów i stron pisanych w cyrylicą ;).....................

Ja tam nie zaglądam, czy przypadkiem nie nosisz beretów i z czego są zrobione.
:P
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Anke » niedziela, 28 paź 2012, 17:54

Pan Kazimierz napisał(a):Z wiekiem też inne części ciała ;)

A to bardzo współczuję.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 28 paź 2012, 17:58

Anke napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Z wiekiem też inne części ciała ;)

A to bardzo współczuję.

Komu?
Ostatnio edytowano niedziela, 28 paź 2012, 18:01 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Anke » niedziela, 28 paź 2012, 18:18

Pan Kazimierz napisał(a):
Anke napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Z wiekiem też inne części ciała ;)

A to bardzo współczuję.

Komu?

Ja tam nie sygnalizuję usterek, więc nie sobie ;]
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 28 paź 2012, 18:33

Anke napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
Anke napisał(a):A to bardzo współczuję.

Komu?

Ja tam nie sygnalizuję usterek, więc nie sobie ;]

U mnie też nie pali się żadna kontrolka świadcząca o usterce :D
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez staszeks » niedziela, 28 paź 2012, 18:38

Anke napisał(a):
staszeks napisał(a):To po co robić dziury?
Owszem zarastają jak słyszałem jeżeli PO ZROBIENIU POZOSTANĄ PUSTE.

Zapominacie chyba, że w naszej kulturze przekłuwanie uszu jest normalne i pomijając subkultury - służy celom estetycznym. Wyluzujcie trochę i jeśli nie macie zamiaru podać tej pani adresu do kosmetyczki to nie sprowadzajcie takich banałów jak przekłuwanie uszu do chrztów, tatuaży i zwykłych patologii. Na takie dywagacje można założyć osobny temat, tak żeby osoba która szuka tu kontaktu nie musiała przebijać się przez ten bezsens. Swoją drogą, to już zaczyna być denerwująca norma, ktoś się pyta np. o lekarza a wszystko kończy się jakąś niemerytoryczną paplaniną wujciów, którzy zawsze mają coś do powiedzenia, byle nie na temat.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Adlenne » niedziela, 28 paź 2012, 22:37

Rozumiem, że w dzisiejszych czasach matka wielu ludziom nie kojarzy się z osobą najbardziej oddaną swojemu dziecku tylko z potworem katującym je w zaciszu czterech ścian... Rozumiem, że wiele osób mogło nigdy w życiu nie spotkać się z małym dzieckiem noszącym kolczyki... Nie rozumiem jednak dlaczego większość nie może po prostu odpowiedzieć na zadane pytanie... Nie rozumiem skąd tyle jadu i chęci wpajania innym swojego puntu widzenia. Żeby było jasne - gdybym nie umiała myśleć to mam jeszcze wyszukiwarkę i potrafię przeczytać setki wątków typu "za i przeciw" na różnych portalach i forach. Moje pytanie było jednak inne i nie miałam na celu rozkręcania takiej dyskusji. Tyle ode mnie w tym temacie. Dziękuję, do widzenia.
Adlenne
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 14 maja 2010, 19:28

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 28 paź 2012, 22:39

Adlenne napisał(a):Tyle ode mnie w tym temacie. Dziękuję, do widzenia.

Nie mam pojęcia gdzie mieszkasz ale w Bielsku-Białej o 22:37 mówi się już DOBRANOC :)
Dobranoc więc i słodkich znów życzą mieszkańcy Bielska-Białej ;)
Ostatnio edytowano niedziela, 28 paź 2012, 22:40 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 29 paź 2012, 08:01

Adlenne napisał(a):Rozumiem, że w dzisiejszych czasach matka wielu ludziom nie kojarzy się z osobą najbardziej oddaną swojemu dziecku tylko z potworem katującym je w zaciszu czterech ścian... Rozumiem, że wiele osób mogło nigdy w życiu nie spotkać się z małym dzieckiem noszącym kolczyki... Nie rozumiem jednak dlaczego większość nie może po prostu odpowiedzieć na zadane pytanie... Nie rozumiem skąd tyle jadu i chęci wpajania innym swojego puntu widzenia. Żeby było jasne - gdybym nie umiała myśleć to mam jeszcze wyszukiwarkę i potrafię przeczytać setki wątków typu "za i przeciw" na różnych portalach i forach. Moje pytanie było jednak inne i nie miałam na celu rozkręcania takiej dyskusji. Tyle ode mnie w tym temacie. Dziękuję, do widzenia.

ale rozkręciłaś i mogłaś się tego spodziewać, to tak jakbyś napisała zapytanie: " gdzie mogę kupić gruby łańcuch no muszę uwiązać swojego jamnika pod domem" i nie ma bata by takie zapytania przeszły bez echa
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez katiabb » poniedziałek, 29 paź 2012, 08:41

do wyszukiwarki google wpisałam hasło "dzieci przekłuwanie uszu bielsko" i na pierwszej stronie znalazłam to:

http://www.bielsko.biala.pl/1665,bazaDanych
http://www.image-bielsko.pl/przebijanie-uszu-bielsko
http://www.kleopatra-bielsko.pl/

reszty nie przeglądam, bo mnie to nie interesuje, ale polecam autorce wątku przejrzenie wyników.
G E E K O N D E S I G N
link do portfolio
projektowanie stron internetowych
i grafiki użytkowej
katiabb
użytkownik
 
Posty: 508
Na forum od: 11 cze 2007, 10:48
Lokalizacja: Folwark

Postprzez Jovanka » poniedziałek, 29 paź 2012, 09:59

SAMAEL66 napisał(a):ale rozkręciłaś i mogłaś się tego spodziewać, to tak jakbyś napisała zapytanie: " gdzie mogę kupić gruby łańcuch no muszę uwiązać swojego jamnika pod domem" i nie ma bata by takie zapytania przeszły bez echa

:D jest moc!
są chwile...
Jovanka
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 17 maja 2011, 14:03

Postprzez staszeks » poniedziałek, 29 paź 2012, 10:21

Adlenne napisał(a):.. Rozumiem, że wiele osób mogło nigdy w życiu nie spotkać się z małym dzieckiem noszącym kolczyki... .

Al;ez spotkało się.
Ale spotkało się też z takimi którym koledzy (podobno przez przypadek)
wyjęli kolczyki z uszu bez rozpinania.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez aganiecha » poniedziałek, 29 paź 2012, 11:19

U lekarza widziałam kiedyś mamę z kilkumiesięczną dziewczynką z maga stanem zapalnym ucha bo mamusia zafundowała małej kolczyki. Jak urośnie i będzie miała ochotę to przecież wtedy można przebić, nie rozumiem tej dziwnej mody na niepotrzebne narażania dziecka ze względu na co...? ale może nie rozumiem bo mam syna i tyle. Ostatnia jakaś mamusia chwaliła się, że przebiła córeczce w blaszaku na Stojałowskiego na 1p.
aganiecha
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 8 lis 2006, 13:11

Postprzez Kasia » wtorek, 30 paź 2012, 08:25

Zamiast odpowiedzieć... chyba Wam się nudzi.

Córce przebiłam uszy w salonie na rogu Piastowskiej i Mickiewicza.
Sprawdź w salonie czy mają kolczyki ze stali chirurgicznej, jaka jest ich wielkość (żeby były jak najmniejsze). Do pielęgnacji dziurek używaliśmy Octenisept, po tygodniu już było wszystko ok.
I moja córka też miała 10 miesięcy.
Kasia
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości