Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zaczyna się.

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez error_terror » czwartek, 15 lis 2012, 14:23

Pan Kazimierz napisał(a):A jakie widzisz wyjście z tej sytuacji Faron? Chyba trzeba ich przepędzić bo jak to inaczej załatwić?
Osoby o poglądach rasistowskich proszę o niewypowiadanie się w temacie gdyż będzie to wypowiedź nie w temacie religii a o silnym podłożu rasistowskim.

Jeżeli ktoś nie przestrzega reguł jakie panują w moim domu to go odprowadzam do drzwi i życzę szerokiej drogi. Jeżeli nadal próbuje narzucać mi swoje poglądy to walę w ryło, bo kretyn nie rozumie co się do niego mówi.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Postprzez Anke » czwartek, 15 lis 2012, 14:25

Faraon napisał(a):Bo ta NASZA religia narzucona siłą to już z pogranicza sci-fi :)

Raczej z pogranicza historii nowożytnej... Nie mylić z najnowszą.



Pan Kazimierz napisał(a):A jakie widzisz wyjście z tej sytuacji Faron? Chyba trzeba ich przepędzić bo jak to inaczej załatwić?

Tym co już siedzą chyba nic nie można zrobić... a na przyszłość: nie otwierać rynku pracy dla krajów islamskich. Posiedzą sami ze sobą, może zrobią porządek na własnym podwórku.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 15 lis 2012, 14:26

error_terror napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):A jakie widzisz wyjście z tej sytuacji Faron? Chyba trzeba ich przepędzić bo jak to inaczej załatwić?
Osoby o poglądach rasistowskich proszę o niewypowiadanie się w temacie gdyż będzie to wypowiedź nie w temacie religii a o silnym podłożu rasistowskim.

Jeżeli ktoś nie przestrzega reguł jakie panują w moim domu to go odprowadzam do drzwi i życzę szerokiej drogi. Jeżeli nadal próbuje narzucać mi swoje poglądy to walę w ryło, bo kretyn nie rozumie co się do niego mówi.

No to najbardziej biały z białych bracie wychodzi na to że musisz się odprowadzić do drzwi i sam siebie strzelić w ryło - bo nie rozumiesz co się mówi do ciebie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Faraon » czwartek, 15 lis 2012, 14:32

Pan Kazimierz napisał(a):A jakie widzisz wyjście z tej sytuacji Faron? Chyba trzeba ich przepędzić bo jak to inaczej załatwić?
Osoby o poglądach rasistowskich proszę o niewypowiadanie się w temacie gdyż będzie to wypowiedź nie w temacie religii a o silnym podłożu rasistowskim.

Jesteśmy w tak dobrej sytuacji, że jeszcze nieprędko będzie nas dotyczył ten problem, nas czyli Polaków. Niemcy i Francuzi mają się gorzej, choć gdyby znieśli socjal to Turcy sami się przepędzą co poprzedziłyby bitwy uliczne (jak we Francji, ale na to jest paragraf). Oczywiście przestać naturalizować.
Ostatnio edytowano czwartek, 15 lis 2012, 14:33 przez Faraon, łącznie edytowano 1 raz
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Postprzez Piotrek » czwartek, 15 lis 2012, 14:59

Za kilkadziesiąt lat w Europie nie będzie już Europejczyków w naszym rozumieniu, albo będą dyskryminowaną mniejszością. Jest to łatwe do przewidzenia, rdzenni mieszkańcy w wielu krajach Europy mają ujemny przyrost naturalny, natomiast przybysze mnożą się jak króliki, wiadomo jaki będzie tego skutek.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez padoda » czwartek, 15 lis 2012, 15:16

Pan Kazimierz napisał(a):
error_terror napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):A jakie widzisz wyjście z tej sytuacji Faron? Chyba trzeba ich przepędzić bo jak to inaczej załatwić?
Osoby o poglądach rasistowskich proszę o niewypowiadanie się w temacie gdyż będzie to wypowiedź nie w temacie religii a o silnym podłożu rasistowskim.

Jeżeli ktoś nie przestrzega reguł jakie panują w moim domu to go odprowadzam do drzwi i życzę szerokiej drogi. Jeżeli nadal próbuje narzucać mi swoje poglądy to walę w ryło, bo kretyn nie rozumie co się do niego mówi.

No to najbardziej biały z białych bracie wychodzi na to że musisz się odprowadzić do drzwi i sam siebie strzelić w ryło - bo nie rozumiesz co się mówi do ciebie.

Przeczytaj sobie dokładnie 28 post to zrozumiesz o co chodzi a jak nie to przestań już dyskutować na ten temat
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 15 lis 2012, 15:24

Piotrze... no my też przyszlismy tu ze wschodu... (my Słowianie) wyparliśmy kulturę Łużycką...

Pytam zatem, czy nam wolno było, a im nie? Chrzescijaństwo mogło wyprzeć religie pogańskie, ale islam nie może wyprzeć chrześcijaństwa? historia girare moi drodzy, i choćbyście sie nie wiem jak zrzymali.. to nie powstrzymacie tego :)

zuzetko - poczytam w domciu sobie to co posłałaś. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano czwartek, 15 lis 2012, 15:25 przez Lapa_Christi, łącznie edytowano 1 raz
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 15 lis 2012, 15:32

padoda napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
error_terror napisał(a):Jeżeli ktoś nie przestrzega reguł jakie panują w moim domu to go odprowadzam do drzwi i życzę szerokiej drogi. Jeżeli nadal próbuje narzucać mi swoje poglądy to walę w ryło, bo kretyn nie rozumie co się do niego mówi.

No to najbardziej biały z białych bracie wychodzi na to że musisz się odprowadzić do drzwi i sam siebie strzelić w ryło - bo nie rozumiesz co się mówi do ciebie.

Przeczytaj sobie dokładnie 28 post to zrozumiesz o co chodzi a jak nie to przestań już dyskutować na ten temat

A Ty sobie przeczytaj ten wątek http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewt ... p?id=85032 to zrozumiesz skąd mój wpis skierowany do tego użytkownika. I nie mędrkuj mi tutaj proszę :)

Lepiej już zamilknę bo jeszcze mnie odeślecie do domu ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 15 lis 2012, 15:36 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Faraon » czwartek, 15 lis 2012, 15:49

@Pan Kazimierz
Bo bronisz tezy, która jest nie do obrony. Byłaby, gdyby założyć dobre intencje tej grupy imigrantów ale tak nie jest.
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Postprzez Piotrek » czwartek, 15 lis 2012, 15:58

Lapa_Christi napisał(a):Piotrze... no my też przyszlismy tu ze wschodu... (my Słowianie) wyparliśmy kulturę Łużycką...

Pytam zatem, czy nam wolno było, a im nie? Chrzescijaństwo mogło wyprzeć religie pogańskie, ale islam nie może wyprzeć chrześcijaństwa? historia girare moi drodzy, i choćbyście sie nie wiem jak zrzymali.. to nie powstrzymacie tego :)

zuzetko - poczytam w domciu sobie to co posłałaś. Pozdrawiam

To jest coś czego nie da się zatrzymać, i ja się z tym godzę, tak jest, jedni odchodzą a inni zajmują ich miejsce. Ale nie do końca rozumiem polityki rządzących w Unii, jeszcze jest czas, można temu zapobiec, więc dlaczego jest taki bezsilny marazm? i dodawanie przywilejów różnym nacjom, które tylko marzą żeby nas wyrżnąć? a jednocześnie korzystającym ze wszystkich korzyści jakie im ten znienawidzony kraj oferuje. Za parę lat, we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech naraz się okaże, że trzeba chronić zupełnie nie tych, których dotychczas uważało się za dyskryminowanych, ale będzie za późno, dla niewiernych nie ma litości.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 15 lis 2012, 16:13

Faraon napisał(a):@Pan Kazimierz
Bo bronisz tezy, która jest nie do obrony. Byłaby, gdyby założyć dobre intencje tej grupy imigrantów ale tak nie jest.

Nie bronię jej tylko nie lubię szufladkowania ludzi ze względu na kolor skóry, religię itd.

Wracając do tematu ... zastanawia mnie tylko dlaczego Europa (czy tez kraje które mają największy problem z muzułmanami) nic z tym nie robi? Przecież to prowadzi do zagłady. Nie widzą tego czy co????
Ostatnio edytowano czwartek, 15 lis 2012, 16:13 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez janeczek » czwartek, 15 lis 2012, 16:48

A dlaczego my nic nie robimy z naszym systemem emerytalnym, który prowadzi nas do nędzy? Nie widzimy tego?
janeczek
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 5 sty 2012, 02:37

Postprzez Pyramide » czwartek, 15 lis 2012, 16:59

Wszystko co związane jest z islamem w europie i w świecie na pewno jest dobrze monitorowane zwłaszcza fanatyczni wyznawcy i ich radykalizacja oraz fundamentalistyczne zapędy.Pewnie też narody europy i nie tylko nie chcą dopuścić do takiego rozpasania islamu jak zrobili to przedstawiciele jedynej słusznej religii jak u nas.Przykład j/n pokazuje że czas pogonić z naszego życia każda religie a zwłaszcza ich samozwańczych przedstawicieli.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... elskobiala
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 15 lis 2012, 17:23

janeczek napisał(a):A dlaczego my nic nie robimy z naszym systemem emerytalnym, który prowadzi nas do nędzy? Nie widzimy tego?

Niech zgadnę .... muzułmanie nam zabronili. Zgadza się?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Yuby » czwartek, 15 lis 2012, 17:48

"koleś nie może żyć obok wyznawców innej religii. "

Nie że nie mogę tylko NIE CHCĘ. I co w tym złego? Gdzie tu POGARDA? To moje własne widzimisie.
W mojej rodzinie jest kilku ewangelików i jakoś nie mam nic przeciwko. Ale islam to inna kultura i należy do innej grupy religi.
Ostatnio edytowano czwartek, 15 lis 2012, 17:50 przez Yuby, łącznie edytowano 1 raz
Yuby
użytkownik
 
Posty: 89
Na forum od: 23 wrz 2011, 13:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron