Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Małżeństwa jednopłciowe i adopcja dzieci przez pary homoseks

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Pyramide » wtorek, 11 gru 2012, 10:24

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Czy w Polsce jest to możliwe.Ja uważam że małżeństwa jednopłciowe są do zaakceptowania.Dużo takich funkcjonuje również w naszym mieście. Jednak do wychowywania adoptowanych dzieci w związkach homoseksualnych nie przekonam się nigdy.
http://www.krytykapolityczna.pl/artykul ... wszystkich
Ostatnio edytowano wtorek, 11 gru 2012, 10:55 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Lapa_Christi » wtorek, 11 gru 2012, 10:49

Ja myślę, że na razie nie jesteśmy na to gotowi (jako społeczeństwo, cywilizacja zachodnia)... ale może kiedyś przyjdzie taki czas, że nie będzie to ani rażące, ani wbrew jakimś systemom etycznym. Osobiście mam mieszane uczucia, ale jeśli np, mają swoje dzieci z poprzednich związków, czy nawet z przypadku, to dlaczego nie mogliby ich wychowywać... trudna sprawa, i chyba nie da się znaleźć jakiegoś generalnego złotego środka. Każdą taką sprawę przydałoby się rozpatrzyc indywidualnie. Na pewno nie pozostawiłbym tego w rękach żadnych samozwańczych autorytetów.
Ostatnio edytowano wtorek, 11 gru 2012, 11:52 przez Lapa_Christi, łącznie edytowano 1 raz
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 11 gru 2012, 12:00

Gdzie są dwa wpisy które były w tym wątku?
Znowu ktoś kogoś obraził? Czymże to uczynił?

CSR co tam takiego strasznego napisałeś?
Ostatnio edytowano wtorek, 11 gru 2012, 12:02 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Del_Rey » wtorek, 11 gru 2012, 12:18

W tym temacie jestem zdecydowanie konserwatywny. Panowie (usunięto) niech robią co tam chcą w łóżku, ale nie wyobrażam sobie na żywo widoku, jak na jednym z autobusów nie w PL, byl plakat MODERN FAMILY,na którym widnialo dwóch tatusiów w dość rożnym wieku,prawie jak ojciec z synem, trzymających się za ręce, a przed nimi dwie córeczki. No kurcze blade.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Piotrek » wtorek, 11 gru 2012, 12:32

Związki homoseksualne? przecież nie można zabronić bycia razem, kazać się ukrywać?karać? napiętnować? okazywać swoją pogardę dla innych bo ja to jestem lepszy? A te związki według prawa? jeśli ktoś żyje ze sobą dziesiąt lat a później nie prawa odwiedzać w szpitalu czy dowiadywać się o stan zdrowia partnera? Przez wspólne lata mają jakiś dorobek a później po śmierci jednego ten drugi nie ma żadnych praw. To trzeba uregulować, wbrew pozorom to też ludzie i byście się zdziwili jak wielu wokół Was.
Co do dzieci, jak napisał Lapa_Christi trudno odbierać komuś własne dzieci bo żyje w związku homoseksualnym. Natomiast jestem zdecydowanie przeciwny adopcji dzieci przez takie pary, jest wiele argumentów przeciw, m.in. uważam, że dziecko powinno mieć wzorzec ojca i matki.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Faraon » wtorek, 11 gru 2012, 12:50

Chciałem się wypowiedzieć ale musiałbym napisać to co Piotrek więc nie będę powielał. Może z zaznaczeniem żeby nie nazywać tego typu związków małżeństwami.
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Postprzez Sigmund » wtorek, 11 gru 2012, 13:24

Za niedługo to na gówno ludzie zaczną papu mówić zaczną to żreć i zachwycać się jakie to jednak smaczne.To nie jest tolerancja to jest demoralizacja i przymykanie oczu.Tylko nie próbujcie homopedofilom zabraniać wychowywać dzieci z poprzednich związków!!!! no co gdzie wasza tolerancja???
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Postprzez SAMAEL66 » wtorek, 11 gru 2012, 14:29

chcą być razem "prawnie" z wszystkimi tego przywilejami? OK. Ale adopcja nie powinna wchodzić w grę a prawo do opieki nad własnymi dziećmi powinno uwzględniać istnienie takiego związku jako coś negatywnego. Czyli sąd powinien mieć na uwadze to że dziecko nie będzie miało takiej samej szansy na prawidłowy rozwój jak w rodzinie heteroseksualnej, nawet jak dwoje tatusiów lub dwie mamusie mają lepsze warunki mieszkalne i finansowe.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez csr » wtorek, 11 gru 2012, 14:31

CENZURA SIE SZERZY, tUSKO PAŃSTWO
Napisze jeszcze raz w skrocie i bardziej rzeczowo bo nie chce mi sie pisac jeszcze raz mojego wywodu, bo jakiegos moderatora moze urazilem?:
Uważaj na słownictwo! To jest ostatnie ostrzeżenie przed banem!(usunięto).

Teraz zlamalem regulamin, nawet 3 razy - ale wczesniej ? widze ze slowo homoseksualizm jest nie zgodne z regulaminem tak , to jak mam pisac? MAŁŻENSTWO dwojga ludzi? Nie, nie bede tak pisac.

Pan Kazimierz napisał(a):CSR co tam takiego strasznego napisałeś?

Po prostu konserwatywne poglady w tusko panstwie policyjnym nie sa mile widziane.

2. Na Forum Portalu bielsko.biala.pl mają zastosowanie zasady zgodne z Netykietą, w szczególności obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów, wyzwisk, gnębienia, nawoływania do przemocy, spamowania, trollowania, czy pisania WIELKIMI LITERAMI. Mile widziana jest konwersacja na zadany temat, aczkolwiek drobne odstępstwa od tematu nie będą podstawą do jakichkolwiek konsekwencji. Forum służy do kulturalnej wymiany zdań pomiędzy Użytkownikami, a nie do przekrzykiwania się.

Widac tak jak wczesniej napisalem, jeden z moderatorow jest homo i urazily go moje poglady. Nie napisalem niz niezgodnego z netykieta. Nadinterpretacja.

A moze napisze jeszcze raz, bo chyba wiem o co chodzilo:
Homoseksualizm to choroba, ktora sie leczy.
Ostatnio edytowano wtorek, 11 gru 2012, 14:43 przez csr, łącznie edytowano 1 raz
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Postprzez Anke » wtorek, 11 gru 2012, 14:43

csr napisał(a):Po prostu konserwatywne poglady w tusko panstwie policyjnym nie sa mile widziane.

Nie ważne co się mówi tylko JAK. Inteligentny człowiek potrafi wyartykułować kilka kontrowersyjnych zdań w sposób konwencjonalny. Akurat zdążyłam przeczytać coś napisał, i powiem, że moderator miał rację.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Postprzez csr » wtorek, 11 gru 2012, 14:44

Anke napisał(a):
csr napisał(a):Po prostu konserwatywne poglady w tusko panstwie policyjnym nie sa mile widziane.

Nie ważne co się mówi tylko JAK. Inteligentny człowiek potrafi wyartykułować kilka kontrowersyjnych zdań w sposób konwencjonalny. Akurat zdążyłam przeczytać coś napisał, i powiem, że moderator miał rację.

Dobrze, inteligentny człowieku.
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Postprzez Anke » wtorek, 11 gru 2012, 14:45

csr napisał(a):
Anke napisał(a):
csr napisał(a):Po prostu konserwatywne poglady w tusko panstwie policyjnym nie sa mile widziane.

Nie ważne co się mówi tylko JAK. Inteligentny człowiek potrafi wyartykułować kilka kontrowersyjnych zdań w sposób konwencjonalny. Akurat zdążyłam przeczytać coś napisał, i powiem, że moderator miał rację.

Dobrze, inteligentny człowieku.

No to czekam.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 11 gru 2012, 14:49

Del_Rey napisał(a):Panowie (usunięto) niech robią co tam chcą w łóżku,

A to niby nie jest złamanie regulaminu?
Panie Adminie jak Pan już usuwasz to wypadałoby wszystko usunąć.
Ostatnio edytowano wtorek, 11 gru 2012, 14:50 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez banan.eu » wtorek, 11 gru 2012, 15:23

wypadało by rozdzielić dwie kwestie :

1 każdy niech sobie kocha kogo mu sie podoba,baa nawet niech sobie chodzą na parady.Uważam jak juz ktoś razem żyje to ma prawo do spadku/informacji o stanie zdrowia/itd

2 kwestia to już kwestia adoptowania dzieci czy innych podobnych pomysłów i tu absolutnie NIE,powód jest banalny.Każde dziecko uczy się obserwując i przyjmując wzorce od "rodziców"ktoś jest w związku z osobą tej sam płci? z automatu odbierane powinny być prawa rodzicielskie i możliwości adopcji.

Co innego spadek,wypadek i informacja o stanie zdrowia partnera ale od dzieci to wara.Chomika nich sobie kupią..
Ostatnio edytowano wtorek, 11 gru 2012, 15:25 przez banan.eu, łącznie edytowano 1 raz
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez Lapa_Christi » wtorek, 11 gru 2012, 15:29

Ja mam tylko jedno pytanie: Skoro się pobiera i wdraża w życie te wzorce homoseksualne od własnych homoseksualnych rodziców... to skąd się biorą homoseksualne dzieci w heteroseksualnych rodzinach???
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości

cron