Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez joejoe » czwartek, 27 gru 2012, 20:06

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Ck-dr6zsfg

takich publikacji tematyki powyżej można jeszcze znaleźc w sieci sporo
Śmieszne jest to że jak zaczeła się kampania w tv, w głupkowatych programach rozrywkowych(niewysilających mózgownicy, robiących papki z mózgu...)
wszędzie zapraszaja na fejsa programy tv, sklepy, firmy, wszędzie ten nie polski wytwór.
Dużo osób co znam i mają konto na FB to poprostu te osoby czują się wyjątkowe... i głupie gadki typu "mieć konto na FB to jest cool"
Nawet ostatnio usłyszałem pewna rozmowę tępaków w wieku ok 20-stki którzy naciskali na osobe co nie miała konta na FB, teksty typu "co za wieś , gdzie ty żyjesz itp."
Żal dzieci w szkołach które nie mają tego konta na FB a pozostali naciskają.I tu kłania się wychowanie, bo moim zdaniem to jest teraz dzicz...
joejoe
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 11 cze 2011, 17:25

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez Alinoe » czwartek, 27 gru 2012, 20:46

joejoe napisał(a):http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2Ck-dr6zsfg

takich publikacji tematyki powyżej można jeszcze znaleźc w sieci sporo
Śmieszne jest to że jak zaczeła się kampania w tv, w głupkowatych programach rozrywkowych(niewysilających mózgownicy, robiących papki z mózgu...)
wszędzie zapraszaja na fejsa programy tv, sklepy, firmy, wszędzie ten nie polski wytwór.
Dużo osób co znam i mają konto na FB to poprostu te osoby czują się wyjątkowe... i głupie gadki typu "mieć konto na FB to jest cool"
Nawet ostatnio usłyszałem pewna rozmowę tępaków w wieku ok 20-stki którzy naciskali na osobe co nie miała konta na FB, teksty typu "co za wieś , gdzie ty żyjesz itp."
Żal dzieci w szkołach które nie mają tego konta na FB a pozostali naciskają.I tu kłania się wychowanie, bo moim zdaniem to jest teraz dzicz...


no i ??

ale do czego bijesz ??

znam wielu co się chwalą tym że takowego konta nie mają i jest im z tym dobrze. bądź jednym z takich i sprawa z głowy ;)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez joejoe » czwartek, 27 gru 2012, 20:58

Alinoe napisał(a):no i ??

ale do czego bijesz ??

znam wielu co się chwalą tym że takowego konta nie mają i jest im z tym dobrze. bądź jednym z takich i sprawa z głowy ;)



są takie osoby którym trzeba coś powiedzieć by były świadome ryzyka...

a na marginesie to co popierasz stado... wyśmiewających się z tych co nie mają konta na FB ?
joejoe
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 11 cze 2011, 17:25

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez banan.eu » czwartek, 27 gru 2012, 21:01

zależy do czego się fb używa :P gimbusy mają swój świat i swoją wizje fajsa. W tych czasach gdy znajomi czy przyjaciele rozjeżdża się po świecie i nieraz ciężko zadzwonić np do Anglii z pytaniem opisz mi swoje dziecko :mrgreen: .Nie każdy ogranicza sie do znajomych z osiedla czy ulicy,CHOĆ i tu ważna uwaga ogromna ilość osób nie wie jakie fundamenty były podstawą do powstanie FB.GG czy skype to nie to samo... 8)

nie ma co sie śmiać z osób które nie maja konta na FB,wystarczyło by dokładnie przeczytać Regulamin czy jak FB opisuje "Prywatność" żeby dojść do wniosku iż osoby które mają konta na fb sprzedały swój wizerunek i wszystko co jest związane z kontem...


edit

a kto z was ma jeszcze konto na naszej klasie? a swego czasu była szalenie popularna gdzie konta miały nawet niemowlaki czy 5 letnie dzieci...moda wypacza sens istnienia takich stron...
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez yawal » czwartek, 27 gru 2012, 22:32

Nie mam konta na fejsie, nk, twitterze i innych tego typu wynalazkach.
Czy w takim razie nie istnieję?
yawal
użytkownik
 
Posty: 410
Na forum od: 23 wrz 2010, 11:23
Lokalizacja: BB of kors

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 27 gru 2012, 22:35

Nawet mój chomik miał konto na NK i około 200 znajomych. To był super chomik :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez banan.eu » czwartek, 27 gru 2012, 22:45

yawal napisał(a):Nie mam konta na fejsie, nk, twitterze i innych tego typu wynalazkach.
Czy w takim razie nie istnieję?


wpisz swoje imię i nazwisko w google,prawie jak matrix.Każdy jest podłączony czy chce czy nie :P
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez yawal » czwartek, 27 gru 2012, 22:54

Co zrobić, takie życie. Nawet jak nie chcesz to masz
yawal
użytkownik
 
Posty: 410
Na forum od: 23 wrz 2010, 11:23
Lokalizacja: BB of kors

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez staszeks » czwartek, 27 gru 2012, 23:32

banan.eu napisał(a):
yawal napisał(a):Nie mam konta na fejsie, nk, twitterze i innych tego typu wynalazkach.
Czy w takim razie nie istnieję?


wpisz swoje imię i nazwisko w google,prawie jak matrix.Każdy jest podłączony czy chce czy nie :P

A wiesz, posłuchałem twojej rady i ......................
Sam się zdziwiłem, że wujaszek wie o mnie tak mało.
Owszem osób o takim samym nazwisku i imieniu znalazł nawet sporo ale to nie ja.
Owszem,o moim nicku już wie już trochę więcej, ale tu zdziwił bym się gdyby było inaczej.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez Piotrek » piątek, 28 gru 2012, 07:33

Joejoe, już kilkarotnie dyskutowaliśmy tutaj o FB. Jest to narzędzie do manipulacji motłochem. Niektórzy lubią być manipulowani, byle w stadzie, jak barany idące z ochotą na rzeź. FB wykonuje też pracę dla wielu innych oszustów: polityków, zarzadzających wielkimi korporacjami. Uczą się i widzą jak łatwo i jaki sposób wciskać tłumowi gówno tak aby było gładko przełykane i jeszcze z wdzięcznością i zadowoleniem. A gdy przyjdzie czas wszyscy pójdą spełnić swój patriotyczny obowiązek z bronią, żeby pomnożyć kasę swoich idoli. A w czasach pokoju zainwestują i stracą ostatni grosz, ale za to będą żyć w głupim zadowolonym stadzie jakiejś tam społeczności, nieważne FB czy Radio Maryja, zasada jest ta sama.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 28 gru 2012, 09:36

Piotrek trochę przesadzasz :) nie wszyscy którzy mają "fejsa" są motłochem. Znam takich którym ten portal służy jedynie to kontaktu ze znajomymi i tyle. Ale najbardziej rozwalił mnie tekst dawnej znajomej z podstawówki :) myślała że nie żyję ponieważ nie znalazła mnie na tym portalu hehe a to dla tego że mnie tam nigdy nie było :).
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez Piotrek » piątek, 28 gru 2012, 09:50

SAMAEL66 napisał(a):Piotrek trochę przesadzasz :) nie wszyscy którzy mają "fejsa" są motłochem. Znam takich którym ten portal służy jedynie to kontaktu ze znajomymi i tyle. Ale najbardziej rozwalił mnie tekst dawnej znajomej z podstawówki :) myślała że nie żyję ponieważ nie znalazła mnie na tym portalu hehe a to dla tego że mnie tam nigdy nie było :).

Oczywiście, że nie są, natomiast ta maszyna do tego służy, i niezależnie kim są i jakie mają poglądy muszą podporządkować się obowiązującym regułom żeby ich te trybiki mogły swobodnie urabiać i przemielić. A założę się, że większość nawet nie przeczytała do czego się zoobowiązują i co deklarują przestrzegać, a są na FB bo inni są, bo tak im wygodnie i przydatnie i w stadzie podążają nawet nie wiedzą gdzie. Bo wielu myślących użytkowników FB gdyby dokładnie przeczytało co ich obowiązuje, natychmiast by się wypisało z tego oszukańczego biznesu. Bo za drobnostkę oddają oszustom dużo, dużo więcej, tracą swoją prywatność, przekazują ją na własność bandzie oszustów.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez joejoe » piątek, 28 gru 2012, 12:33

Piotrek napisał(a):Oczywiście, że nie są, natomiast ta maszyna do tego służy, i niezależnie kim są i jakie mają poglądy muszą podporządkować się obowiązującym regułom żeby ich te trybiki mogły swobodnie urabiać i przemielić. A założę się, że większość nawet nie przeczytała do czego się zoobowiązują i co deklarują przestrzegać, a są na FB bo inni są, bo tak im wygodnie i przydatnie i w stadzie podążają nawet nie wiedzą gdzie. Bo wielu myślących użytkowników FB gdyby dokładnie przeczytało co ich obowiązuje, natychmiast by się wypisało z tego oszukańczego biznesu. Bo za drobnostkę oddają oszustom dużo, dużo więcej, tracą swoją prywatność, przekazują ją na własność bandzie oszustów.
p.P.


Tak oczywiście to wiedziałem, tylko nie chciałem mocnymi słowami odrazu pisać, gdyz to tak jak z alkoholikiem "zapija mordę ile wlezie, przez całe lata, a jak usłyszy słowa że to nie słuzy jemu to, a co tam ja tylko tak popijam " są takie osoby którym ciężko cokolwiek uświadomić.
Gdzieś kiedyś czytalem że dla dużej części wystarczą "chipsy i telenowela" To teraz młodzi mają "cole albo jakąś inną trutkę i FB" i jest ok...
Ja rozumiem kontaktowanie się ze znajomymi np. z zagranicy lub gdzieś w oddali ale czy nie wystarczy np komunikacja mail (lub inne wcześniej zaznajomione sposoby), po co jakis pośrednik "towarzyszący"
Ludzie lubia się chwalić na fotkach tym co maja w domu, jaki mają samochód,jak by tu lepiej klate wyeksponować albo gdzieś stanąć koło jakiegoś dobrego samochodu i pstryk fota i na FB a niech myślą że mój... Duża część ludzi wyzbyła się prywatności , chcą się czuć jak "gwiazdy z okładek mózgoje..ów..."
Dla mnie jest to zwykły opłacony lans bo w tv i wszędzie robi się marketing dla FB, a lemingi swoje robią.
joejoe
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 11 cze 2011, 17:25

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez Del_Rey » piątek, 28 gru 2012, 12:55

A ja mam konto na fb :) I nawet 3 foty i z 18 znajomych :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez banan.eu » piątek, 28 gru 2012, 13:18

tak czytam te wasze posty i dochodzę do wniosku iż powinniście wyrzucić swoje komputery,telefony komórkowe(przecież mamy pocztę,listonoszy) i zacząć chodzić nago gdyż tak było 5000 lat temu.Czyli wg was każdy kto ma konto na fejsie jest szpanerem który takowe konto posiada tylko po to żeby sie pokazać...Apeluje też o oddanie potrzebującym swoich samochodów,przecież możecie wszędzie dojść na piechotę.,trochę dłużej to zajmie ale co tam.. :mrgreen:

Każdy za siebie decyduje czy jest czy go w gronie osób które mają konta w portalach społecznościowych ale wasze argumenty przypominają mi dyskusje na temat wyższości Mercedesa nad BMW :mrgreen:

ps mam konto na fajsie od kilku lat,234 znajomych z czego ponad 150 zagranica i nie są to sami polacy.
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości