Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 1 lut 2013, 23:51

kristoff napisał(a):Normalnie słabi mnie to jacy Wy jesteście do wszystkiego na BEEEE

Mało tu widać nienawiści i podjudzania ze strony Pana Kazia? co chwile albo o kamerach itp. albo ze jestesmy inwigilowani itp.

Więc Droga Wikipedio tego forum.

Co do sterowania ludzi przez FB tak jak Wy to mówicie, to nie każdy jest motłochem.
Niektórzy widzą w tym inny CEL, ale Wy ? Jak zwykle ble ble ble

Pozdrawiam wszystkich którzy nie patrzą jak inni aż tak pesymistycznie!

Dobranoc


Przemówiła wyrocznia i miłośnik FB :) wowwwwww ale mądrościami posypał hohohohohoho klękajcie chomiki idzie wasz pannnnnnnnn
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez ankaa » poniedziałek, 4 lut 2013, 11:31

Mój facet nie ma konta i nawet nie chce go mieć!
ankaa
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 22 sty 2013, 08:13

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez necia55 » poniedziałek, 4 lut 2013, 16:24

A ja miałam i zlikwidowałam-na fejsie,nk -doszłam do wniosku,ze najlepsi znajomi są w realu ,najlepiej pogadać "face to face" przy kawce , ciasteczku lub lampeczce wina.A jak się nie chce d.... ruszyć to ich problem :P
Po co mi jakiś nieznajomy "znajomek",któremu spodobała się moja fotka? Po kiego licha mam się "spowiadać" wszem i wobec,że mnie dzisiaj nawiedzili "świadkowie Jehowy" których grzecznie spławiłam,albo że mam "obstrukcję medialną (?) " (przeczytałam to gdzieś-ale nie wiem co to znaczy) :P :D :D :D
To może dobre dla małolatów,które nie mają pomysłu na życie,ale dla nas-"przechodzonej młodzieży" - to strata czasu.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez dracoone » czwartek, 7 lut 2013, 08:50

Zwolennikiem nie jestem, ale i przeciwnikiem też nie byłem. Pisze byłem bo coraz częściej widzę że "fejs" atakuje wszędzie. Najgorsze jest to że nie długo nie mając "fejsika" nie będzie można niczego komentować. Ostatnio przykład tego znalazłem wchodząc na stronę pewnego tygodnika. Opcję komentowania mają jedynie posiadacze "fejsa" lub kilku amerykańskich serwisów (Yahoo, AOL, Hotmail)
----
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze , teraz z wzajemnością ...
dracoone
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 13 sty 2010, 11:32

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez tren_d » czwartek, 11 gru 2014, 19:04

Nie mam face'a bo nie mam potrzeby chwalić się co robiłem wczoraj i przedwczoraj i 10 minut temu.
Zamieszczanie tego typu informacji to innymi słowy błaganie o akceptację innych. No ale oczywiście, wszyscy muszą wiedzieć gdzie pracuję, jak wygląda moja żona, ile mam dzieci i czy w wakacje byłem na Krecie.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 12 gru 2014, 08:04

To nie "fejsik" jest głupi, tylko większosć jego użytkowników :P
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez kasiunia » piątek, 12 gru 2014, 18:59

Szkoda, że nie mamy na naszym forum słynnej opcji "Lubię to" to chętnie zgodziłabym się z kilkoma wypowiedziami :wink:

W tej dyskusji wezmę stronę zwolenników, ale tych używających nie tylko FB, ale również rozumu swego. Mam znajomych rozsianych po świecie. Telefony drogie, a chętnie poczytam lub pooglądam co u nich słychać. I właśnie dlatego jestem zwolennikiem i użytkownikiem.

Pozdrawiam
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez Del_Rey » piątek, 12 gru 2014, 19:17

Ciekawe, czy to jest tak jak gosc opowiada.
http://www.smog.pl/facebook-szpieguje-c ... adu-73785/
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez SG » piątek, 12 gru 2014, 21:02

a co to ten fejs????????
ja jak się chcę z kimś spotkać to się na piwko umawiam, znajomych dobieram ostrożnie, a jak kogoś chcę znaleźć albo ktoś mnie to i tak znajdzie bez potrzeby fejsa czy jak mu tam :mrgreen:
a może już za stary jestem? :mrgreen: :mrgreen:
SG
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 19 lip 2010, 19:47

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez Lapa_Christi » sobota, 13 gru 2014, 08:32

SG - Ty i ja jesteśmy z pokolenia, które nie potrzebowało takich "dynksów" jak fejsbuki, nasze klasy, komórki, tablety i wifi i inne, żeby mieć dobrych kumpli i toczyć bujne życie towarzyskie. Przyjaźń miała zupełnie inny wymiar, taki bardziej jakościowy niż przeliczalny na "lajki" i "wejścia". Niestety, wielu nawet nie zatrybi o czym mówię. Nawet podział na "zwolenników" i "przeciwników" wpisuje się w głupawą tendencję ustawicznego przeliczania, kategoryzowania i systematyzowania wszystkiego.
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez SG » sobota, 13 gru 2014, 19:47

ja nawet nie wiem co to te lajki :mrgreen:
a tak szczerze to chciał bym żeby na kilka dni znikną internet i padła cała telefonia komórkowa :mrgreen:
SG
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 19 lip 2010, 19:47

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez necia55 » sobota, 13 gru 2014, 20:54

SG napisał(a):a tak szczerze to chciał bym żeby na kilka dni znikną internet i padła cała telefonia komórkowa :mrgreen:


SG - jak możesz ? Żeby padł internet??? i cała telefonia komórkowa??? :shock: :shock: :shock:
Chłopie złoty, co Ty bredzisz???? Toż byłoby pospolite ruszenie, rewolucja i armagedon w jednym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jakbyś wtedy spacyfikował tabuny oszalałych, snujących się otępiałych i nie wiedzących co z sobą zrobić małolatów ???
Módl się gorąco, żeby nic takiego nie nastąpiło :mrgreen: :mrgreen: :P :P bo wtedy tacy jak my nie mieli by dokąd uciekać przed inwazją zombie :wink:

A tak poważnie - chyba należymy do pokolenia,które nie miało problemów z nawiązaniem znajomości i zakumplowaniu się z "przedstawicielami" płci obojga :P . Jak chłopak chciał poznać panienkę, to łaził za nią z maślanymi oczyma, miałczał jakieś komplementy, znosił kwiatki, wierszyki, pisał liściki pseudo-miłosne czy nawet heroicznie uczył się grać na gitarze :P :P :P . A panienka robiła słodkie oczęta, rumieniła się :oops: na samą myśl o kawalerze :mrgreen: i wszystko szło jak po maśle :wink:
Zwariowane czasy nastały : najpierw "siup" a po wszystkim dopiero pyta o imię :D :D :D a nawet status materialny :mrgreen: :mrgreen: Jak to dobrze, że jestem już "troszkę starszą panią" i mogę się temu tylko przyglądać bez uczestniczenia w tym cyrku :!:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez staszeks » niedziela, 14 gru 2014, 00:29

necia55 napisał(a):...........................
................ i mogę się temu tylko przyglądać bez uczestniczenia w tym cyrku :!:

Szczególnie, gdy się przygląda własnym dzieciom?
(no chyba, ze ktoś jest bezdzietny, o co Cie nie posądzam.) :mrgreen:
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez necia55 » niedziela, 14 gru 2014, 16:38

Staszku - moje dzieci już (na szczęście :!: ) żeniate :P i też nie miały problemów ze znalezieniem drugiej połówki . Mam już wnuki . Miały dobry przykład z domu , więc od razu wiedziały czego szukać :P :P :P :wink: .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dla wszystkich zwolenników tzw. fejsa...

Postprzez kasiaju08 » sobota, 17 sty 2015, 09:14

Moim zdaniem posiadanie konta na "fejsie" z pewnością nie jest wyznacznikiem tego czy ktoś jest fajny czy nie .
Ludzie częściej zaśmiecają ten portal , niż korzystają z tego że dzięki temu można uzyskać wiele ciekawych informacji .
Avatar użytkownika
kasiaju08
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 14 sty 2015, 12:59
Lokalizacja: Płock

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron