Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki"?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez sweeper » środa, 2 sty 2013, 16:48

jako doświadczony łowca - zdobywca, tylko za włosy! :D
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez Del_Rey » środa, 2 sty 2013, 17:44

I pałką w łeb :) gdyby jakaś fikała za dużo :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez tren_d » środa, 2 sty 2013, 19:17

MakDrajwer napisał(a):Tren_d ma troche racji. Wynika to z przemiany dziejowej, emancypacji itp. Kiedyś kobieta była ( powinna być ) bezwzględnie posłuszna swojemu najpierw ojcu a potem mężowi. Teraz świat poszedł naprzód i kobiety pokazały rogi niezależności. Z drugiej strony zauważam że coraz więcej kobiet ma silne , dominujące charaktery a coraz więcej facetów robi sie zaleznych od kobiet ( zawodowo, finansowo, łóżkowo itp ) czyli "idą po pantofel".


http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,1078 ... nzyce.html
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez necia55 » środa, 2 sty 2013, 22:20

Łooooo ,niech żyją leminżyce - przynajmniej coś robią,nie??? :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez tren_d » sobota, 21 lut 2015, 19:47

Zobaczyć zblazowane, ponure spojrzenia młodych Polek w bielskich centrach handlowych....bezcenne.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez necia55 » poniedziałek, 23 lut 2015, 14:35

Tren_d'ziu , byłam ostatnio w Gemini i wiesz co ? Widziałam mnóstwo miłych, młodych i uśmiechniętych dziewczyn :D
Gdzie Ty masz oczy (albo -raczej - gdzie patrzysz) ,ze widzisz tylko ponure spojrzenia? A .... może one na widok Twojej skwaszonej miny pochmurnieją ? Uśmiechnij się , to odpowiedzą tym samym :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez tren_d » wtorek, 15 wrz 2015, 11:16

Alfabet klasycznej turbo leminżycy w stringach

http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/new ... tsZoneList
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez Anke » wtorek, 15 wrz 2015, 11:50

tren_d napisał(a):Alfabet klasycznej turbo leminżycy w stringach

http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/new ... tsZoneList



Chciałabym ci ulżyć, tylko się waham, czy zrobić zrzutkę dla ciebie na panienki czy na lekarza?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez necia55 » wtorek, 15 wrz 2015, 12:08

Chciałabym ci ulżyć, tylko się waham, czy zrobić zrzutkę dla ciebie na panienki czy na lekarza?


Droga Anke - po tylu "tematach" i postach Tren_d'a myślę, że jednak lekarz by się przydał !!!
W tym przypadku zrzutka na "panienki" chyba nic nie da - vide stosunek Tren_d'a do kobiet i panienek. Byłby to "datek" wyrzucony w błoto.Temu facetowi zwyczajnie od.....bija i jego posty na forum trzeba traktować jako "lokalny" humor - no bo jak inaczej ?
Czytajmy więc i odpisujmy Tren_d'ziowi z humorkiem, zabawnie, uszczypliwie itp. , itd. . :P :mrgreen: :twisted:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez Anke » wtorek, 15 wrz 2015, 12:10

necia55 napisał(a):
Chciałabym ci ulżyć, tylko się waham, czy zrobić zrzutkę dla ciebie na panienki czy na lekarza?


Droga Anke - po tylu "tematach" i postach Tren_d'a myślę, że jednak lekarz by się przydał !!!
W tym przypadku zrzutka na "panienki" chyba nic nie da - vide stosunek Tren_d'a do kobiet i panienek. Byłby to "datek" wyrzucony w błoto.Temu facetowi zwyczajnie od.....bija i jego posty na forum trzeba traktować jako "lokalny" humor - no bo jak inaczej ?
Czytajmy więc i odpisujmy Tren_d'ziowi z humorkiem, zabawnie, uszczypliwie itp. , itd. . :P :mrgreen: :twisted:


Tylko jaki lekarz jest w stanie pomóc komuś, kto nienawidzi kobiet i żyje iluzją królewny w białej sukni, co nosi reformy?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez necia55 » wtorek, 15 wrz 2015, 12:34

To jest już inwalidztwo - niestety . Może psychiatra, seksuolog - no, dobra, na początek niech będzie psycholog.
Albo dobra "dupodajka",która by go "odblokowała" :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez tren_d » wtorek, 15 wrz 2015, 13:36

Wy lemingi gdyby dać wam jakikolwiek link i tak tego nie zrozumiecie. Leming to stan umysłu.
Macie bielskie lemingi. Już jesteście w słownikach.

http://www.miejski.pl/slowo-Leming
http://niepoprawni.pl/blog/hobo/lemingoza
http://interia360.pl/moim-zdaniem/artyk ... lsce,55704
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 15 wrz 2015, 14:18

Hm, z polecanego przez Ciebie artykułu:
Objawy lemingozy są łatwe do zidentyfikowania: obsesja na punkcie Jarosława Kaczyńskiego, PiS-u, a także Radia Maryja i Ojca Rydzyka, co uniemożliwia percepcję rzeczywistości. Skutkiem tego leming rozmowy na wszystkie tematy społeczne sprowadza do rozmowy o cechach osobowościowych polityków PiS albo Ojca Dyrektora.


Jakby Ci to powiedzieć, nie sądzę aby nosicielki stringów były szczególnymi fankami Radia Maryja. Wydaje mi się, że chociażby z racji wieku die-hard fanki Ojca raczej nie mają płaskich pośladków, ale nie jestem gerontofilem, nie analizowałem.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez necia55 » wtorek, 15 wrz 2015, 15:12

Tren_d'ziu - kurcze smażone - przeczytałam wszystkie trzy artykuły i i nijak się dopasować nie mogę :!:
Myślę samodzielnie , Kaczorów nie lubiłam i nie lubię ,fanką o. Rydzyka też nie jestem ( raczej zagorzałą przeciwniczką - chociaż do religii nic nie mam ) , śmieję się na co dzień, ba - uważam , że każdy dzień bez uśmiechu to dzień stracony, więc jak tu się utożsamić z lemingami???? Całkowicie niekompatybilna jestem :mrgreen: .
W każdej dziedzinie życia mam swoje zdanie - często różne od ogółu- więc gdzie tu lemingoza?
Widzę ją raczej u Ciebie - bo : ciągle trzymasz się jednego tematu, nie potrafisz zmienić zdania- mimo, że wszyscy Ci mówią że błądzisz, i wszystkie dyskusje na temat kobiet sprowadzasz do jednej konkluzji: BABY SĄ BEEEEEEEEEEEEEEE .
Boję się, że to właśnie Ciebie dotknęła ta lemingoza.
Wyrazy współczucia :roll:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dlaczego tak wiele młodych Polek ma ciężkie "charakterki

Postprzez Anke » wtorek, 15 wrz 2015, 16:29

Kurde tren_d, humanisto, te słownikowe definicje to jakby kliniczny opis twojego przypadku. Dla pewności zapytam jeszcze: będziesz głosował na PIS? Tylko plis, nie odpowiadaj, że z Włochami pracujesz już kilka lat.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 115 gości

cron