Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

aroma group

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

aroma group

Postprzez seweryn5 » sobota, 19 sty 2013, 09:56

Miał ktoś może jakieś doświadczenia z taką Bielską firmą Aroma group? Działają na podobnej zasadzie jak Avon czy FM, ich oferta wydaje mi się dość interesująca co więcej podobno większość kosmetyków produkują u nas w regionie (Wadowice, Kozy, Bielsko...)

Jest tu ktoś co od nich coś kupuje i może powiedzieć jakiej jakości są te ich produkty?
seweryn5
użytkownik
 
Posty: 78
Na forum od: 4 wrz 2011, 20:17

Re: aroma group

Postprzez Piotrek » sobota, 19 sty 2013, 11:10

Jak ja lubię takie posty. A przecież bardzo łatwo możesz znaleźć opinie w sieci bo jest mnóstwo nachalnej kryptoreklamy dotyczącej tej firmy. Ale Ty chcesz coś innego, brzmiącego bardziej realistycznie, bo chyba nie napisałeś dlatego żeby nam niewiedzącym uzmysłowić, że taka super firma istnieje.
Mam nadzieję, że te opinie poniżej Cię zadowolą, a radzę przeczytać z tego linku też te inne, fajny śmieszny bełkot, można się pośmiać i zastanowić kto się daje na to złapać:

http://www.opinie-forum.pl/opinie-firma ... 84-30.html

" Miałam okazje być na rozmowie która miała na celu nakłonienie mnie do zostania sprzedawcą w Aromie. Oczywiście po wcześniejszym zakupieniu starteru. Umówiłam się z koleżanką ale na spotkani przyszła pani w srednim wieku, która zamiast odpowiedzieć mi na najprostsze pytania dotyczące zwrotów, jakości produktów oraz rodzaju podpisywanej umowy odpowiadała wyuczonym marketingowym bełkotem- o tym ile zarobie i jak szybko dostane swoj firmowy samochód. Dzięki Bogu nie kupiłam starteru, a jedynie jakąś wpisową oplate. Chciałam przetestować produkty, okazało się że perfumy są wątpliwej jakości, zapachy owszem ładne ale za 70 zł oczekuje ze będą utrzymywać sie choć 4 godziny a nie 30 min, po kremie do rąk dostałam uczulenia, jedynym produktem który w miare mi spasował były perełki brązujące jednak w ich cenie miałabym 2 sztuki podobnych w avonie czy oriflamie."

"kasia m: nie dziwie się, że nie weszłaś do Aromy. Również miałem okazje współpracować z tą firmą, obiecywali gruszki na wierzbie mówiąc ile to bym zarobił i jak szybko odebrał samochod. Współpraca z ta firmą to jedna wielka porażka. Zaczynając od produktów, a kończąc na szkoleniu liderów. Produkty w większej części mają wsiackie opakowania. Widać od razu że nie zależy firmie by dany produkt wyglądał luksusowo. Porównując to do innych firm to wstyd mi wyciągnąć jakikolwiek krem przy znajomych i polecić go. Od razu słyszałem czy nie kupiłem tego w Biedronce! Jakość średnia po jednym z nich dostałem uczulenie!! A perfumy kosztują 57 zł, nie wiem kasiu m skąd cena 70 zł? Chyba ktoś Cię oszukał? Spotkania są nudne, sztywne, mało konkretów i ten wielki nacisk na ludzi by się rejestrowali bo to super biznes! Robią z ludzi sprzedawców by zwiększyć swoje obroty, a to że nie masz w danym miesiącu kasy by je zakupić to gówno ich to obchodzi i zmuszają Cię by latać po znajomych i wciskać im starter! Mówią wyuczone marketingowe bełkoty które ludzi odstraszają. Nie można wypowiedzieć swojego własnego zdania nawet jeśli jest on negatywny bo od razu ?sponsorzy? się na Ciebie rzucają. Nawet jeśli dany produkt nie przypadł mi gustu pod względem jakości lub opakowania musiałem mówić że to super produkt, który świetnie działa. Kiepsko się z tym czułem że pociskam kit własnym znajomym?. Ogólnie to straciłem czas w tej firmie, zauważyłem że tutaj liczą się przyjacielskie kontakty z szefostwem firmy który ustawia "swoich ludzi" którzy odbierają samochody i zarabiają na obrocie na tych wszystkich ślepo patrzących ludzi. Zdarzało się że osoba się rejestrowała nic wielkiego nie zrobił a nagle osiągała wysoki próg menadżerski. Szkoda mi tych wszystkich ludzi którzy nieświadomie rejestrują się do aromy nie wiedząc że to jedna wielka ściema. Ta firma to przykład na to jak dobrze mieć UKŁADY w firmie!"
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: aroma group

Postprzez seweryn5 » sobota, 19 sty 2013, 11:16

Właśnie nie wiem czy są super, a zastanawiam się nad zakupem kilku rzeczy. Dlatego chcę zaczerpnąć opinii wiarygodnych forumowiczów z forum które dobrze znam. Spamowe opinie z innych forum mnie nie interesują bo wiem na jakiej zasadzie to funkcjonuje :)
seweryn5
użytkownik
 
Posty: 78
Na forum od: 4 wrz 2011, 20:17

Re: aroma group

Postprzez sova » sobota, 31 sie 2013, 17:38

Zgadzam się perfumy z aroma group to nieporozumienie, nie chodzi mi o zapach bo testowałam kilka które ładnie pachniały ale chodzi mi o ich trwałość, po niespełna godzinie już ich w ogóle nie czułam znajome to potwierdzały. Przecież nie będę się co kilkadziesiąt minut pryskać bo nie zawsze mogę mieć perfumy przy sobie a poza tym z ekonomicznego punktu to się po prostu nie kalkuluje.
Perfumy z Avonu już są dużo lepsze, znacznie trwalsze.
Choć ostatnio z Avonu też zrezygnowałam a to tylko dla tego że znajoma poleciła mi gościa który sprzedaje perfumy przywiezione z zagranicy. Sądząc po cenie to muszą być podróbki bo za 100ml Hugo Boss Nuit płaciłam 50 zł, to samo za Chloe a pachną jak dla mnie identycznie jak te z perfumerii i utrzymują się cały dzień.
sova
użytkownik
 
Posty: 36
Na forum od: 7 mar 2010, 13:54

Re: aroma group

Postprzez Nowszy » niedziela, 1 wrz 2013, 08:16

Do "sova".
Czy możesz podać namiary na tego gościa ? 50,- zł to bardzo dobra cena pod warunkiem zapach nie znika za chwil kilka.
Nowszy
użytkownik
 
Posty: 252
Na forum od: 6 wrz 2006, 00:27

Re: aroma group

Postprzez sova » poniedziałek, 2 wrz 2013, 10:27

Namiar podsyłam na PW bo nie wiem czy na ogólnodostępnym forum mogę.
Jak dla mnie to zapach się utrzymuje przez cały dzień, jak do tej pory używałam Chloe, Hugo Boss Nuit, Hugo Boss White, Hugo Boss Femme, mąż też jest zadowolony a brałam mu Paco Rabanne XS, Hugo Boss szary, Armani Aqua Di Gio oraz Chanel Allure Home Sport myślę że z innymi zapachami też będzie ok. Jak wsadzam od męża koszule do prania to po kilku dniach jeszcze pachną.
Najlepiej samemu sprawdzić, żeby nikt do mnie nie miał pretensji ;)
sova
użytkownik
 
Posty: 36
Na forum od: 7 mar 2010, 13:54

Re: aroma group

Postprzez Nowszy » poniedziałek, 2 wrz 2013, 13:30

Do: sova
Bardzo dziękuję. Skorzystam. Przesłane info w zupełności mi wystarczy. Pozdrawiam.
Nowszy
użytkownik
 
Posty: 252
Na forum od: 6 wrz 2006, 00:27


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 120 gości

cron