Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Internet Dialog,Dialnet

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Internet Dialog,Dialnet

Postprzez Muffi » sobota, 19 sty 2013, 19:47

Czy ktoś może w ostatnim czasie podpisał umowę na internet + abonament telefoniczny z DIALOG-u typu "DialNet Mega 10" wraz z jakimiś opcjami "Wirtualny dysk" i "Bezpieczny Internet", chodzi oto że zmieniłem telefonicznie 13 stycznia, umowę po 5 latach i niby zmienili mi Dialnet 1 Mb/s na "Dialnet Mega 10" ale do tego musiałem zainstalować ww. dodatki, ale tak czy inaczej nie zauważyłem różnicy z prędkością. Nie wiecie czy mi się zmieni prędkość jak dostane pisemny aneks? :|
Avatar użytkownika
Muffi
użytkownik
 
Posty: 76
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Internet Dialog,Dialnet

Postprzez SG » niedziela, 20 sty 2013, 09:58

prędkość łącza możesz sprawdzić na tej stronie:

http://88.156.222.97/test/test.html
SG
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 19 lip 2010, 19:47

Re: Internet Dialog,Dialnet

Postprzez Addi » niedziela, 20 sty 2013, 15:11

Prędkość zmienia się szybko - jakoś do 3dni ja mialem. Co do tych dysków wirtualnych to pamiętaj że po 2 miesiącach zaczynają za to liczyc jakąs opłatę więc jeśli nie korzystasz to lepiej z tego zrezygnować na infolinii
Patrzę na moje miasto. Kocham je... :)
Addi
użytkownik
 
Posty: 215
Na forum od: 14 lis 2007, 17:48
Lokalizacja: Mały Wiedeń

Re: Internet Dialog,Dialnet

Postprzez Muffi » niedziela, 20 sty 2013, 17:52

Addi napisał(a):Prędkość zmienia się szybko - jakoś do 3dni ja mialem. Co do tych dysków wirtualnych to pamiętaj że po 2 miesiącach zaczynają za to liczyc jakąs opłatę więc jeśli nie korzystasz to lepiej z tego zrezygnować na infolinii


A no to wiem, to już mówiłem przy umowie telefonicznej , powiedział że mogę z tego zrezygnować, ale nie na wstępie. No sprawdziłem , zmieniło mi się już :/ test pokazał 10,88 Mb/s. Spoko w takim razie :|
Avatar użytkownika
Muffi
użytkownik
 
Posty: 76
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Internet Dialog,Dialnet

Postprzez katina_m » środa, 13 lis 2013, 16:18

Ja mam od roku internet z netmaka i jestem zadowolona. Nie mam zakłoceń, i do ogladania filmów na internecie wystarcza mi jak najbardziej. Także moge polecic komus kto szuka radiówki
Różni ludzie, różna mądrość.
— Joseph Conrad
katina_m
użytkownik
 
Posty: 52
Na forum od: 5 maja 2007, 17:07


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 127 gości