Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

do rodziców dzieci ze szkół podstawowych

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: do rodziców dzieci ze szkół podstawowych

Postprzez MakDrajwer » niedziela, 17 lut 2013, 10:02

Musisz miec też troche szczęścia bo jak trafisz tak dzieciaki że będziesz musiała po każdego jechać przez całe miasto i w różnych godzinach to większość kasy pójdzie na paliwo a większosć czasu przesiedzisz w samochodzie. Zrób jakąś akcje ulotkowa w szokole w twojej okilicy i zobaczysz jakie jest zainteresowanie.
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: do rodziców dzieci ze szkół podstawowych

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 17 lut 2013, 22:53

Jesteś pewna że z przychodem 1250-1500 zł za 5 dzieci będzie to dla Ciebie opłacalne? Paliwo na dojazdy, ewentualne jedzenie dla dzieciaków, jakiś grosz dla drugiej osoby, podatek ?
Coś mi się zdaje że 250-300zł za miesiąc to może być za mało.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: do rodziców dzieci ze szkół podstawowych

Postprzez nena » poniedziałek, 18 lut 2013, 13:42

Pan Kazimierz napisał(a):Jesteś pewna że z przychodem 1250-1500 zł za 5 dzieci będzie to dla Ciebie opłacalne? Paliwo na dojazdy, ewentualne jedzenie dla dzieciaków, jakiś grosz dla drugiej osoby, podatek ?
Coś mi się zdaje że 250-300zł za miesiąc to może być za mało.

No w zasadzie nie jestem pewna, to tylko szacunkowa cena bo nie robiłam kalkulacji, wiem tylko ze to byłaby moja pierwsza działalność to miałabym niski ZUS
nena
użytkownik
 
Posty: 43
Na forum od: 29 sty 2011, 22:40

Re: do rodziców dzieci ze szkół podstawowych

Postprzez GP » poniedziałek, 18 lut 2013, 15:46

nena napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Jesteś pewna że z przychodem 1250-1500 zł za 5 dzieci będzie to dla Ciebie opłacalne? Paliwo na dojazdy, ewentualne jedzenie dla dzieciaków, jakiś grosz dla drugiej osoby, podatek ?
Coś mi się zdaje że 250-300zł za miesiąc to może być za mało.

No w zasadzie nie jestem pewna, to tylko szacunkowa cena bo nie robiłam kalkulacji, wiem tylko ze to byłaby moja pierwsza działalność to miałabym niski ZUS

Ale tylko przez dwa pierwsze lata (obecnie około 400zł). A co dalej?
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: do rodziców dzieci ze szkół podstawowych

Postprzez nena » poniedziałek, 18 lut 2013, 17:58

GP napisał(a):
nena napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Jesteś pewna że z przychodem 1250-1500 zł za 5 dzieci będzie to dla Ciebie opłacalne? Paliwo na dojazdy, ewentualne jedzenie dla dzieciaków, jakiś grosz dla drugiej osoby, podatek ?
Coś mi się zdaje że 250-300zł za miesiąc to może być za mało.

No w zasadzie nie jestem pewna, to tylko szacunkowa cena bo nie robiłam kalkulacji, wiem tylko ze to byłaby moja pierwsza działalność to miałabym niski ZUS

Ale tylko przez dwa pierwsze lata (obecnie około 400zł). A co dalej?

:D Jak bym dała radę przez dwa pierwsze lata to na pewno sie rozbujam i dalej już pójdzie, podobno za dwa lata mamy wyjść z kryzysu :D no i wtedy nawet o jakiś etat będzie łatwiej bo obecnie to nie ma co marzyć o etacie bez znajomości. Po za tym co na swoim to na swoim. No ale to tylko moja wizja póki co, dlatego dobrze sie kogoś doradzić na przykład niezawodnych forumowiczów.
nena
użytkownik
 
Posty: 43
Na forum od: 29 sty 2011, 22:40

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości