Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Aktywne czterołapy

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez Del_Rey » wtorek, 26 mar 2013, 22:51

A. W sprawy organizacyjne nie wnikam. Ale pies na smyczy moze isc do lasu, to jest pewne. O szczekaniu nic nie wiem ;)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez aneva » środa, 27 mar 2013, 06:33

Pierwsza lepsza rozmowa a propos psów w lesie http://www.podrozezpsem.pl/2012/09/rozm ... rzeba.html Zresztą z tego co pamiętam, w Wapienicy jest tablica z informacją, że psy należy prowadzić na smyczy, ale nie ma zakazu. Nie wolno ich tylko wprowadzać do parków narodowych i rezerwatów. Kropka.
aneva
użytkownik
 
Posty: 276
Na forum od: 24 lip 2007, 09:25

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez złośnica » środa, 27 mar 2013, 09:26

Dziwny temat :/ Masz psa to go weź na spacer i już :)) narobić zbiegowiska i potem każdy pod krzaczkiem to kupke to..... to jest tak samo jak już wszystkich chyba parkach w BB wyznaczyli zakaz wprowadzania psów.Jeżeli duży pies to kłopot, nie dość że większość siedzi w bloku to zacny właściciel wyprowadzi na ob kolo bloku i do domu.Patem słyszymy jak to się kocha psy a one biedne się męczą w 4 ścianach bo pan pól dnia w pracy.Masz psa to zrób dla niego co najlepsze :)) pełna miska spacer a nie szopki.To już bardziej rozumiem post zorganizować Rajd wiosenny w górach dla dzieci !!!!! ale psy.....bez JAJ.
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez teleimpact » środa, 27 mar 2013, 11:40

Staszeks, nie miałem pewności ale teraz już wiem że mam doczynienia z trollem.
Zapoznaj się z Polskim prawem, a potem pisz głupoty, bo tylko z siebie robisz kretyna.
Jakie namawianie do wykroczenia? Ty się dobrze czujesz, bo może już czas główkę zbadać?

Od kiedy z psem nie można wchodzić do lasu czy do parku? Pies musi być na smyczy i to jedyny wymóg.
Co do zbierania kup, takie prawo nie obowiązuje w lasach, tylko na terenach miejskich.
Ale troll wie lepiej!

Złośnica, idąc twoim tokiem myślenia... Po co organizowane sa rajdy rowerowe? Przecież można samemu pojeździć?
Po co organizowany jest Bieg Fiata? Nie można samemu pobiegać?

Proszę was, przestańcie trollować jeśli nie macie nic do powiedzenia.
Forum o Beskidach > http://beskidforum.pl
będzie miło jak wpadniesz, dopiero zaczynamy, a początki są zawsze trudne:)
teleimpact
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 22 mar 2011, 16:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez złośnica » środa, 27 mar 2013, 12:07

teleimpact napisał(a):[
Złośnica, idąc twoim tokiem myślenia... Po co organizowane sa rajdy rowerowe? Przecież można samemu pojeździć?
Po co organizowany jest Bieg Fiata? Nie można samemu pobiegać?

Proszę was, przestańcie trollować jeśli nie macie nic do powiedzenia.


Czytaj ze zrozumieniem !!! O tym pisze że lepiej zorganizować coś pożytecznego dla ludzi(Dla dzieci jest mało atrakcji )!!!! Do parków w centrum Bielska jest zakaz wprowadzania psów !! jedynie jeszcze koło ratusza nie zmienili znaku i można na smyczy wprowadzić.
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez teleimpact » środa, 27 mar 2013, 12:23

Przecież wypad ma być w góry a nie do parku, co mnie obchodzi że do parku nie można wchodzić?
A co do organizacji czegoś dla dzieci, to weź zorganizuj. Ja chcę zrobić taki wypad dla ludzi ze swoimi psami, jak widać na przykładzie Żywca, bardzo jest to popularne więc pomyślałem że i w tym mieście coś takiego by się przydało. Skoro ty lubisz dzieci, to zrób taki wypad dla nich, i nie wcinaj się niepotrzebnie.

Niestety zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje i spieprzy cały temat wygłaszając swoje mądrości.
Forum o Beskidach > http://beskidforum.pl
będzie miło jak wpadniesz, dopiero zaczynamy, a początki są zawsze trudne:)
teleimpact
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 22 mar 2011, 16:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez staszeks » środa, 27 mar 2013, 13:57

W którymś postem napisałem:
"I kolejne: czy chcemy ustalać nowe prawo?
Jesteś taki zorientowany to podaj choćby link do starego."
W czym był problem odpisać tak:
aneva napisał(a):Pierwsza lepsza rozmowa a propos psów w lesie http://www.podrozezpsem.pl/2012/09/rozm ... rzeba.html Zresztą z tego co pamiętam, w Wapienicy jest tablica z informacją, że psy należy prowadzić na smyczy, ale nie ma zakazu. Nie wolno ich tylko wprowadzać do parków narodowych i rezerwatów. Kropka.

Przestalibyśmy dyskutować od razu.
A, ze psów w lesie (za wspomnianymi wyjątkami) nie cierpię to fakt.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez złośnica » środa, 27 mar 2013, 14:07

teleimpact napisał(a): Skoro ty lubisz dzieci, to zrób taki wypad dla nich, i nie wcinaj się niepotrzebnie.

Niestety zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje i spieprzy cały temat wygłaszając swoje mądrości.


Ponoć publiczne forum i każdy może się wypowiedzieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem matką i widzę jak jest :)) po drugie też mam psa i wżyciu bym go na takie coś nie zabrała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps. Jak tak uwielbiasz psy to zaangażuj się w schronisku, a nie potem same miny będą na szlakach 8)
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez teleimpact » środa, 27 mar 2013, 14:10

Po drugie też mam psa i wżyciu bym go na takie coś nie zabrała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ulżyło mi że cie nie będzie. :D
Forum o Beskidach > http://beskidforum.pl
będzie miło jak wpadniesz, dopiero zaczynamy, a początki są zawsze trudne:)
teleimpact
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 22 mar 2011, 16:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez agniecha » środa, 27 mar 2013, 14:37

złośnica napisał(a):Dziwny temat :/ Masz psa to go weź na spacer i już :)) narobić zbiegowiska i potem każdy pod krzaczkiem to kupke to..... to jest tak samo jak już wszystkich chyba parkach w BB wyznaczyli zakaz wprowadzania psów.Jeżeli duży pies to kłopot, nie dość że większość siedzi w bloku to zacny właściciel wyprowadzi na ob kolo bloku i do domu.Patem słyszymy jak to się kocha psy a one biedne się męczą w 4 ścianach bo pan pól dnia w pracy.Masz psa to zrób dla niego co najlepsze :)) pełna miska spacer a nie szopki.To już bardziej rozumiem post zorganizować Rajd wiosenny w górach dla dzieci !!!!! ale psy.....bez JAJ.


Super pomysł, jak już zorganizujesz ten wiosenny rajd w górach to chętnie się z moim synkiem wybiorę. Uwielbiam ludzi, którzy nie tylko gadają ale skoro los dzieci tak im leży na sercu biorą sprawy w swoje ręce.
agniecha
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 8 lis 2006, 13:09

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez agniecha » środa, 27 mar 2013, 14:43

A ja nie cierpię ludzi w lesie bo to jaki zostawiają tam chlew to się w głowie nie mieści. Puszki, woreczki to nic ale potrafią śmieci tez do lasu przywieść. Co do psów to naprawdę nie rozumiem jak pies idący na smyczy może przeszkadzać bardziej niż ktoś kto się głośno śmieje lub głośno dyskutuje?
O zgrozo zaraz zabieram moje psy właśnie do lasu bo zima nie odpuszcza i trzeba codziennie dokarmiać sarny no ale cóż jak się mieszka blisko lasu to do końca zimy mam taki miły obowiązek :D
agniecha
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 8 lis 2006, 13:09

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez teleimpact » środa, 27 mar 2013, 14:48

Dzięki, jak zejdą śniegi to na pewno trochę ludzi się zbierze.
Można wybrać się np. Na Kozią Górę, gdzie jest miejsce na ognisko i zrobić jakieś pieczenie kiełbasy :)
Forum o Beskidach > http://beskidforum.pl
będzie miło jak wpadniesz, dopiero zaczynamy, a początki są zawsze trudne:)
teleimpact
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 22 mar 2011, 16:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez staszeks » środa, 27 mar 2013, 15:29

teleimpact napisał(a):Staszeks, nie miałem pewności ale teraz już wiem że mam doczynienia z trollem.
Zapoznaj się z Polskim prawem, a potem pisz głupoty, bo tylko z siebie robisz kretyna.
Jakie namawianie do wykroczenia? Ty się dobrze czujesz, bo może już czas główkę zbadać?

Od kiedy z psem nie można wchodzić do lasu czy do parku? Pies musi być na smyczy i to jedyny wymóg.
Co do zbierania kup, takie prawo nie obowiązuje w lasach, tylko na terenach miejskich.
Ale troll wie lepiej!

Złośnica, idąc twoim tokiem myślenia... Po co organizowane sa rajdy rowerowe? Przecież można samemu pojeździć?
Po co organizowany jest Bieg Fiata? Nie można samemu pobiegać?

Proszę was, przestańcie trollować jeśli nie macie nic do powiedzenia.


Nie masz nic do dodania?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez teleimpact » środa, 27 mar 2013, 15:33

Jest w internecie taka niepisana zasada, jeśli spotkasz na forum trolla, to go ignoruj. :twisted:
Forum o Beskidach > http://beskidforum.pl
będzie miło jak wpadniesz, dopiero zaczynamy, a początki są zawsze trudne:)
teleimpact
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 22 mar 2011, 16:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Aktywne czterołapy

Postprzez staszeks » środa, 27 mar 2013, 15:51

teleimpact napisał(a):Jest w internecie taka niepisana zasada, jeśli spotkasz na forum trolla, to go ignoruj. :twisted:

Więc dlaczego nie zignorowałeś?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości