Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Odziez używana

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Odziez używana

Postprzez maryanna1 » piątek, 12 kwi 2013, 09:08

Witam

Co sądzicie na temat ciucholandów w Bielsku/innych miastach? Czy robicie zakupy w takich sklepach? Jakie miejsca możecie polecić? Zapraszam do dyskusji.

Moim zdaniem to fajna opcja żeby zaopatrzyć się w niepowtarzalne ciuchy, których nie ma w innych sklepach. Zauważam, że wiele ciucholandów oferuje dobrej jakości odzież i często ciuchy są bardziej wytrzymałe niż te w "normalnych" sklepach, jeżeli poświęci się chwilkę czasu to naprawdę można znaleźć cuda :)
maryanna1
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 5 kwi 2013, 13:45

Re: Odziez używana

Postprzez staszeks » piątek, 12 kwi 2013, 10:08

:D
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Odziez używana

Postprzez nena » piątek, 12 kwi 2013, 10:31

Ja się w pełni z Tobą zgadzam i dodam że jestem częstym klientem tych sklepów.
nena
użytkownik
 
Posty: 43
Na forum od: 29 sty 2011, 22:40

Re: Odziez używana

Postprzez Nenar » sobota, 13 kwi 2013, 14:35

Ostatnio jakoś nie mam czasu, a w Bielsku jest naprawdę dużo sklepów, gdzie jest dobry wybór. Jakoś w Gliwicach gdzie spędzam większość czasu nie potrafię się odnaleźć, chyba dlatego, że ciucholandy są mniejsze, a ja jestem zdecydowaną fanką tych dużych, gdzie wszystko ładnie wisi na wieszaczku
Avatar użytkownika
Nenar
użytkownik
 
Posty: 454
Na forum od: 21 mar 2008, 14:26

Re: Odziez używana

Postprzez rafalinho » niedziela, 14 kwi 2013, 17:59

Ja lubię odwiedzać ciucholandy, fajnie jest znalezc ciekawy ciuszek :) Głównie chodzę do tych dużych, gdzie jest osobno podzielone na wagę czy na wycenę. Swego czasu dorabiałem wyszukując ciekawe koszulki piłkarskie i sprzedawałem je na allegro, ostatnio jednak zauważyłem że ktoś albo jest szybszy albo nie trafiają już tak fajne rzeczy.
rafalinho
użytkownik
 
Posty: 132
Na forum od: 29 gru 2008, 22:19

Re: Odziez używana

Postprzez złośnica » poniedziałek, 15 kwi 2013, 12:48

Dużo ludzi wstydzi się o tym mówić chodź nie wiem dla czego ?? prawda taka że w BB masa ludzi ubiera się w takich sklepach.Np. na 1 Maja jest dwu piętrowy i podjeżdżają paniusie brykami i sru na drugie piętro na wycenę :)) w torebce firmowa reklamówka hehhe tak się kupuje markowe ciuszki ;). A jak wypierzesz i ubierzesz na plecach nie pisze że z ciucholandu sorry teraz to tak ładnie się nazywa z drugiej ręki . Na sukienniczej w dawnym domu handlowym Aleksander 1 piętro jest fajny ciuchmix sama wycena i co jakiś czas robią -50% a potem -75% .Genialne rzeczy na dzieciaki firmowe :)) tym bardziej na chłopaków lego , star wars itp co w BB nowe BARDZO ciężko znaleźć tylko na allegro zostaje a tu za parę grosików :)
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: Odziez używana

Postprzez maryanna1 » wtorek, 16 kwi 2013, 12:11

Również najczęściej bywam w dużych sklepach z wycena i wagą, gdzie jest szeroki wybór rzeczy.
maryanna1
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 5 kwi 2013, 13:45


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 127 gości