Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kościół jak zaraza

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: kościół jak zaraza

Postprzez JiB2 » sobota, 22 cze 2013, 07:22

Pyramide, ale ty znów napisałeś to, co ja chciałem Ci uświadomić. Bądź obiektywny. Jakie tyrady, jakie wywody? To co nie mogę napisać tego w taki sposób , abyś poznał mój pogląd na sprawę? Odmawiasz mi pola dyskusji? Piszesz w sposób trochę prześmiewczy? Przepraszam, ale skoro na publicznym forum walisz takie krótkie treściwe notki o sprawach " w których wszyscy wiemy jak jest" to pozwól, że ja jako uczestnik tego forum ocenię, czy twoje treści mnie obrażają , czy też nie. OK?
Komu chcesz przypominać? Jakoś nie zauważyłem, ani na tym forum, anie gdzie indziej w mediach, aby zapomniano o problemie. Nawet sam Papież, jako głowa instytucji kościelnej o problemach nie zapomniał, a a Ty nadal nie zauważyłeś własnego braku obiektywizmu.
prentki.blog.pl
JiB2
użytkownik
 
Posty: 527
Na forum od: 24 lut 2009, 16:17

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » sobota, 22 cze 2013, 07:48

JiB2 Ok,Ok, jeszcze raz nie obrażam. Ale też pozwól abym ja miała swój osąd w tej sprawie.Zresztą podobny do obecnego/podkreślam/ obecnego Papieża a rozbieżny z poglądem naszych hierarchów i ich wspierających.Obaj wiemy ze media piszą o tym.Ale za mało więc każdy na swój sposób powinien problem nagłaśniać piętnować i tym samym chronić zwłaszcza dzieci i młodych.
A obiektywizmu nie musisz mnie uczyć bo mam go w sobie bardzo bardzo dużo podobnie jak tolerancji.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez JiB2 » sobota, 22 cze 2013, 07:53

Widzisz. I od razu inaczej. A żeby jeszcze raz pokazać w jakim świecie medialnych i światopogladowych absurdów żyjemy, to ja też wkleję linka, proszę
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja ... omosc.html

PS: Przepraszam, nie zauważyłem, że piszesz jako "płeć żeńska".
prentki.blog.pl
JiB2
użytkownik
 
Posty: 527
Na forum od: 24 lut 2009, 16:17

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » sobota, 22 cze 2013, 07:59

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 22 cze 2013, 09:33

co ci daje wklejanie tych obrazków? co tym wnosisz sensownego do rozmowy? skończ waść ....sobie
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » sobota, 22 cze 2013, 15:07

JiB2 napisał(a):Macie traumę jak Piotr i Del Rey, Anke czy inni, to się uzewnętrzniajcie, ale włączając w to Piotra, bez obrażania innych.


vs

JiB2 napisał(a):Jesteście uprzedzonymi do Chrześcijaństwa i Kościoła Katolickiego, nic nie wiedzącymi, medialnie uprzedzonymi BUCAMI!


O, kolejny hipokryta ;)


Małe pytanie, czy to że nienawidzę kościoł katolicki osobiście cię obraża?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez man » sobota, 22 cze 2013, 17:05

Anke napisał(a):nienawidzę kościoł katolicki


kościół katolicki to katolicy więc obrażasz grupę ludzi (notorycznie)
margines społeczny zawsze będzie istniał i wiem, że takie ekstremalne poglądy całkowicie nie znikną, ale ważne żeby ludzie tacy jak Ty, którzy nienawidzą Żydów czy katolików byli traktowani jak patologia w życiu społecznym
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez staszeks » sobota, 22 cze 2013, 17:36

Tylko przypuszczam, że pod słowem kościół każdy z was rozumie co innego.
P.S. Chyba można nienawidzieć nie obrażając.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » sobota, 22 cze 2013, 19:40

man napisał(a):
Anke napisał(a):nienawidzę kościoł katolicki


kościół katolicki to katolicy więc obrażasz grupę ludzi (notorycznie)
margines społeczny zawsze będzie istniał i wiem, że takie ekstremalne poglądy całkowicie nie znikną, ale ważne żeby ludzie tacy jak Ty, którzy nienawidzą Żydów czy katolików byli traktowani jak patologia w życiu społecznym


Nienawiść nie jest obrażaniem. Idź sobie kupić słownik. Personalnie do ciebie nic nie mam - śmieszysz mnie tylko i budzisz moje politowanie, to wszystko.

Ale rozumiem man twoją pokrętną mentalność. Jak Czarny Kali kogoś obrażać, to to jest "krytyka polityczna". Jak się krytykuje Czarnego Kalego to już jest OBRAŻANIE.

Po 2:
man napisał(a):ale ważne żeby ludzie tacy jak Ty, którzy nienawidzą Żydów


Bzdura, ja kocham Żydów. Z jednym nawet kiedyś w łóżku wylądowałam.


@staszeks
Kościół jako instytucja. Wspólnoty i inne eufemizmy którymi się to określa do mnie nie przemawiają.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 22 cze 2013, 21:32

JiB2 napisał(a): Ponadto, z tego co wskazałeś linkiem Kazimierzu, też można wyczytać ciekawe rzeczy, których jeszcze kilkanaście lat temu, byśmy się nie doczytali oficjalnie.

A mi się wydaje że nie da się w nieskończoność zamiatać brudów pod dywan - prędzej czy później zaczyna brakować pod nim miejsca, brud wychodzi bokami i nie można już dłużej udawać że go tam nie ma.
Tak na marginesie - wypisywanie tekstu modlitwy na forum BB czemu ma służyć ????
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez man » sobota, 22 cze 2013, 23:22

Anke napisał(a):nienawidzę kościoł katolicki

Anke napisał(a):ja kocham Żydów

trudno, ale przynajmniej to co piszesz zaczyna składać się w jakąś całość
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » niedziela, 23 cze 2013, 08:12

man napisał(a):
Anke napisał(a):nienawidzę kościoł katolicki

Anke napisał(a):ja kocham Żydów

trudno, ale przynajmniej to co piszesz zaczyna składać się w jakąś całość


Bóg tak chciał, a teraz z łaski swojej przestań pisać kogo kocham kogo nie lubię bo od ciebie sama wiem najlepiej, czy jestem pedofilem czy nie. Swoje bajeczki opowiadaj wnuczkom.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez darek-bb » niedziela, 23 cze 2013, 09:40

Kościół katolicki jest głównie po to żeby wyciągać pieniądze od otumanionych ludzi czy wy tego na prawdę nie widzicie? Mało tego ze bezczelny i niezgodny sposób pcha łapy do państwowej kasy to jeszcze chcą ingerować w wewnętrzne sprawy kraju, i robią to dzięki posłusznym owieczkom
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 23 cze 2013, 09:54

to też :) ale jeśli ktoś nie widzi co kościół robi dobrego to jest ślepy lub robi to specjalnie. Kościół to firma a może bardziej międzynarodowa korporacja i to najlepsza na świecie. Takie ONZ z perspektywy parunastu wieków to się chowa przy Watykanie :). A jak to jest w dużej korporacji są ludzie dobrzy i źli :0 cała nadzieja w tym że teraz zmienił się prezes a ten prezes dobrze rokuje. Cały problem w tym że na efekty będzie trzeba poczekać, a sam prezes młody już nie jest ehhh
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: kościół jak zaraza

Postprzez man » niedziela, 23 cze 2013, 10:00

Anke napisał(a):
man napisał(a):
Anke napisał(a):nienawidzę kościoł katolicki

Anke napisał(a):ja kocham Żydów

trudno, ale przynajmniej to co piszesz zaczyna składać się w jakąś całość


przestań pisać kogo kocham kogo nie lubię bo od ciebie sama wiem najlepiej


przecież to Ty sama się tutaj publicznie onanizujesz tymi swoimi preferencjami
dla mnie jako osoba pełna nienawiści do katolików jesteś elementem patologicznym w społeczeństwie, a że coraz bardziej zaostrzasz swoją retorykę i robisz to publicznie to niebezpiecznie zbliżasz się do granic określonych prawem .........
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości