Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kościół jak zaraza

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: kościół jak zaraza

Postprzez necia55 » niedziela, 11 wrz 2016, 18:59

Pyramide napisał(a):http://matkazonaiklopoty.mamadu.pl/120811,in-vitro-to-zlo-mam-dosc-zaklamania-polskiego-kosciola-odczepcie-sie-od-rodziny-i-milosci
necia powinnaś to skomentować

Artykuł - jak dla mnie - jest kontrowersyjny. O ile nie zgadzam się na "interwencję" kościoła w sprawy prywatne, o tyle zgadzam się , co do tego, ze rola kobiety w domu jest nie do przecenienia. Jednak - panie mi wybaczą :D - jestem za tym, aby to mężczyzna zarabiał tyle, żeby starczyło na utrzymanie rodziny. A kobieta - do pewnego czasu - była w domu, gotowała te obiadki itp. , itd. . Jestem pewna Pyrciu, że zapytasz: dlaczego ? Bo to "cementuje" rodzinę.Tworzy swoiste więzi uczuciowe między dziećmi i rodzicami. Jeśli się ma dziecko, jeśli chce się je wychować, to trzeba z nim być. Nie na chwilkę, nie okazjonalnie, ale ciągle. Kiedyś te role pełniły babcie. Dzisiaj i one muszą pracować, żeby jakoś żyć. A dziecko ? - pewnych zachowań uczy się tylko do pewnego wieku ( ok. 7 lat ) i wtedy powinna z nim być matka. A potem może iść do pracy.
Jeśli zaś chodzi o homoseksualizm - to moje zdanie na ten temat znasz - gloryfikowana dewiacja, zboczenie i zgorszenie, zupełny upadek obyczaju.Jednak takie pary powinny być - jeżeli nie w ukryciu - to przynajmniej na uboczu.Ale świat jest jaki jest - z pewnych względów ( kłaniają się teorie spiskowe :P ) upowszechnia się zboczenia, dewiacje i nienormalne zachowania. I uczy się dzieci od maleńkości, żeby "nasiąkły" tym idiotyzmem i nie można im było tego wybić z głów. Natomiast mówienie na uroczystości ślubnej o homo i upadku obyczajów - to przegięcie, chociaż w tym przypadku z księdzem się zgadzam. Na mszy - jako kazanie TAK, na uroczystości zaślubin zdecydowanie NIE :!: Wypowiedź kilku osób daje do myślenia - oburzają się na prawdę o homoseksualizmie - czyli te durne móżdżki zostały dokładnie "wyprane i pomalowane" w deseń, jaki wymyśliło LGBT. To chore myślenie, ale to ma swoją przyczynę. Na skutki, długo nie będzie trzeba czekać. Obawiam się, że w końcu zabronią normalnych związków między mężczyzną i kobietą , albo będą piętnowane, jako "nienormalne".
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » czwartek, 6 paź 2016, 10:12

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez tepodong » niedziela, 9 paź 2016, 19:53

A mnie się spodobał znaleziony w internecie komentarz jednego Krakowianina który tu cytuje i z którym się w pełni zgadzam "Dziwisz to najlepszy przykład awansu w wyniku świecenia światłem odbitym"
tepodong
użytkownik
 
Posty: 167
Na forum od: 13 paź 2009, 20:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » niedziela, 16 paź 2016, 10:00

Ponad 100 tys. osób przeprasza za grzechy narodu, w tym za aborcję. "Wielka Pokuta"
Kobiety - nie dajcie się manipulować Kościołowi

Najsilniejszym narzędziem uzależniania i maniupulacji w Kościele katolickim jest granie na poczuciu winy. Wielka modlitwa pokutna za grzech aborcji na Jasnej Górze, przygotowana przez organizację Solo Dios Basta, jest przykładem profesjonalnej, na ogromną skalę pomyślanej manipulacji. Wszystkiemu, co złe w tym kraju winne są kobiety, zwłaszcza te, które dokonały aborcji - oto przesłanie tego wątpliwej jakości nabożeństwa. Jest oburzające moralnie do jakiego stopnia można nadużywać ludzkiej wrażliwości, wykorzystywać cierpienie, wątpliwości, indywidualne dramaty. /całość Nt.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez staszeks » niedziela, 23 paź 2016, 17:02

Pytanie do zorientowanych:
Dlaczego ławeczka jest "z tyłu" kapliczki?
Załączniki
kapliczkaII.JPG
kapliczkaII.JPG (126.36 KiB) Przeglądane 12270 razy
kapliczkaI.JPG
kapliczkaI.JPG (141.82 KiB) Przeglądane 12270 razy
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 31 paź 2016, 06:15

Kobieto! Bóg nie lubi, jak zakładasz nogę na nogę. Księża w Białymstoku publikują listę zakazów i nakazów
/cały art Nt/pl
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez necia55 » środa, 2 lis 2016, 10:36

Pyramide napisał(a):Kobieto! Bóg nie lubi, jak zakładasz nogę na nogę. Księża w Białymstoku publikują listę zakazów i nakazów
/cały art Nt/pl

Pyrciu :D zakładanie nogi na nogę jest niezdrowe - każdy lekarz Ci to powie . Od tego dostaje się żylaków, więc księża - dbając o zdrowie parafianek - przestrzegają przed "niezdrowym" zachowaniem. A tak poza tym, to czasami przy zbyt krótkiej spódniczce "wychodzi" to i owo, co powinno być zakryte i kusi parafian płci męskiej do ...... grzechu :mrgreen: . Więc dla zdrowia fizycznego, a także .... duchowego trzymajmy nogi razem :P :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » środa, 2 lis 2016, 16:31

necia jak /no/ zawsze masz rację
a byłaś tam też obgryzać ?
Nietypowy problem w Cielętnikach ma 700-letnia lipa, która słynie z niezwykłej mocy leczenia zębów, została obgryziona przez pielgrzymów i musiano ogrodzić drzewo metalową siatką. Sprawę opisuje dziennik "Życie Częstochowy".
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez necia55 » czwartek, 3 lis 2016, 12:47

Obgryzać lipę???? No co Ty !!! Na szczęście nie muszę - klawiatura w porządku, mimo upływających lat bez ubytków, interwencji stomatologa, chociaż już więcej niż połowa moich znajomych posiada ząbki "państwowe z przydziału". Z lipy to używam tylko kwiatu, bo herbatka pyszna, pachnąca miodem (polecam gorąco na jesienne dni) zwłaszcza z własnoręcznie zrobionym soczkiem malinowym :D . Nie Pyrciu, nie obgryzam nic, co nie byłoby do zjedzenia. Czy ja kornik jaki jestem? :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » czwartek, 3 lis 2016, 16:03

necia nicccccccccccc ????????????
"nie obgryzam nic"
może nic ma być "nic"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez necia55 » czwartek, 3 lis 2016, 16:52

Pyramide napisał(a):necia nicccccccccccc ????????????
"nie obgryzam nic"
może nic ma być "nic"

Kobieto - czytaj ze zrozumieniem :P : nic , co nie byłoby do zjedzenia ! Czy kora lipy jest jadalna???? Może dla Ciebie, bo ja czegoś takiego nie trawię :mrgreen: . Jadam raczej produkty lekkostrawne :P i smaczne :!: . Kora lipy czy jakiegoś innego drzewa (no, chyba że, chodzi o cynamon - mielony) nie wchodzi w rachubę :D . A już "obgryzanie" - za nic w świecie. Nie dam zarobić dentyście - a niechybnie skończyłoby się to obgryzanie kory właśnie tak. Drogie mi są moje własne ząbki, na "państwowe" jeszcze wolę poczekać - jednak co swoje , to swoje. Mimo, że tak zachwalają Corega Tabs - wolę nie eksperymentować :D :D :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » czwartek, 3 lis 2016, 17:05

czytaj ze zrozumieniem i chwilowo odrzuć wartości ...... albo poszperaj w necie
:D :oops: :lol:
nie jestem w stanie nic dodać i bliżej ci wyjaśnić :oops:
może jacyś panowie necie oświecą :?:
ale dobrze sorry i koniec :wink:
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez necia55 » czwartek, 3 lis 2016, 20:53

Pyramide napisał(a):może jacyś panowie necie oświecą :?:
ale dobrze sorry i koniec :wink:

Uuuuuuuuuu Pyrciu droga, pojechałaś :mrgreen:
Ja "nie obgryzam" :oops: jeśli już pytasz :mrgreen: mam troszkę inne sposoby na pewne :roll: ...hmmmmm.... sprawy :oops: .
Bezpieczniejsze :P , bo nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć przy "obgryzaniu" :twisted:
A nóż- widelec coś pójdzie nie tak.... :wink: "obgryzanie" wymknie się z pod kontroli i co wtedy :?:
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu auuuuu auuuuuu :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » wtorek, 22 lis 2016, 19:37

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez staszeks » piątek, 25 lis 2016, 09:00

staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron