Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kościół jak zaraza

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 24 cze 2013, 10:58

JiB2 napisał(a):Widzisz. I od razu inaczej. A żeby jeszcze raz pokazać w jakim świecie medialnych i światopogladowych absurdów żyjemy, to ja też wkleję linka, proszę
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja ... omosc.html

PS: Przepraszam, nie zauważyłem, że piszesz jako "płeć żeńska".


A bardzo się to różni od tego przypadku???
http://kobieta.onet.pl/dziecko/modlitwa ... atki/xy2q3

Bo moim zdaniem ten sam niski poziom ...


Lapa_Christi napisał(a):Hehehe nie ma to jak zdrowa jedność w narodzie. Miałem sie za okropecznego przeciwnika instytucji kościelnej, ale widzę, że jestem mały pikuś przy niektórych, Ci z drugiej strony są równie zaciekli... to co powiecie na jakieś wspólne piwo? Najlepiej w środę, żeby nie trzeba było zaglądać w przekąski, ani też nie narażać na zbrukanie dnia świętego (soboty/niedzieli). Jedni popiszą sie tolerancja, inni nadstawianiem drugiego policzka i powinno być wręcz wspaniale :)


Lapa spokojnie w piątek można już wcinać kiełbachę i popijać piwem lub wódką bez obaw przed grzechem - purpury zmieniły przykazania. Kiedyś manipulowali przy 10 Bożych teraz "tylko" bawią się Kościelnymi.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Santos » poniedziałek, 24 cze 2013, 16:06

Czytam te wpisy i melduję że dołączam się do grona zdecydowanych przeciwników czarnej masy kościelnej żerującej od wieków na narodzie polskim podobno w imię boga.
Dużo podróżowałem i nadaj mam tą przyjemność ale takiego omotania umysłów przez kk nie widziałem.W Niemczech jest to nie do pomyślenia.Podobnie jak widywanie upasionych,mieszających się do polityki,rządzenia, klechów w limuzynach z kierowcami i czasem nawet z osobista ochroną.
Nie dajcie się zwł młodzi uzależnić od nich i pozwolić sobie min. zaglądać do łóżek.
Co wyrabiają widać po wpisach.A ci którzy na forum to negują pewnie są ukrytą opcją kościelną.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Alinoe » poniedziałek, 24 cze 2013, 20:15

man napisał(a):- no i autorkę tego wątku, która nawet w wycieczce harcerzy widzi spisek, zarazę i dominację kleru, występują u niej również podobne jak u poprzedniczki obsesje, w których przy każdej parafii czai się co najmniej dwóch, trzech pedofilii


ja jestem autorem nie autorką ale to tylko kolejny dowód na trafność TWoich spostrzeżeń :P

a jednak policja też uznała, że wjazd pod dwa zakazy jest niezgodny z przepisami ruchu drogowego ... więc man jak tylko zaparkujesz pod tym nowym drewnianym na Dębowcu a będę w okolicy to dostaniesz ode mnie pamiątkową fotkę :D
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez man » poniedziałek, 24 cze 2013, 21:09

Alinoe napisał(a):ja jestem autorem nie autorką

z Wami ateistami, antykatolikami i tęczowymi to nigdy nie wiadomo - dziś jesteś autorem, jutro budzisz się autorką :)
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez staszeks » wtorek, 25 cze 2013, 14:35

man napisał(a):
Alinoe napisał(a):ja jestem autorem nie autorką

z Wami ateistami, antykatolikami i tęczowymi to nigdy nie wiadomo - dziś jesteś autorem, jutro budzisz się autorką :)

Zapytaj Grodzką, ale jestem przekonany, że tego z dnia na dzień nie da się załatwić.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Alinoe » wtorek, 25 cze 2013, 20:42

man napisał(a):
Alinoe napisał(a):ja jestem autorem nie autorką

z Wami ateistami, antykatolikami i tęczowymi to nigdy nie wiadomo - dziś jesteś autorem, jutro budzisz się autorką :)


nick "man" to udowadnianie sobie i innym o Twojej męskości ?? pewnie Ci już wyłącznie zwisa i nickiem podbudowujesz swe próżne ego z nadzieją na poprawę :P
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 27 cze 2013, 16:55

man napisał(a):
Alinoe napisał(a):ja jestem autorem nie autorką

z Wami ateistami, antykatolikami i tęczowymi to nigdy nie wiadomo - dziś jesteś autorem, jutro budzisz się autorką :)


Napisz może coś w temacie a nie pierdoły.
Wygląda na to że z faktami ciężko jest dyskutować co ????
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez agnessc » czwartek, 27 cze 2013, 20:43

Man - Ty się puknij w czoło!
agnessc
użytkownik
 
Posty: 114
Na forum od: 20 cze 2010, 20:47

Re: kościół jak zaraza

Postprzez sanctus » czwartek, 27 cze 2013, 20:50

POLSKA SŁOWIAŃSKA, NIE WATYKAŃSKA!!
Avatar użytkownika
sanctus
użytkownik
 
Posty: 206
Na forum od: 27 mar 2007, 22:43

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 28 cze 2013, 06:17

Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » piątek, 28 cze 2013, 14:14

W imię .......
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... SlotII3img
"Ważny" może być w tej sprawie komentarz man
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Faraon » piątek, 28 cze 2013, 14:56

Kościół jest zarazą bo harcerze wjechali autobusem do lasu. Wiecie co, nie przyznawajcie się, że jesteście z Bielska i nie róbcie wstydu innym mieszkańcom.
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Del_Rey » piątek, 28 cze 2013, 15:07

Faraon napisał(a):Kościół jest zarazą bo harcerze wjechali autobusem do lasu. Wiecie co, nie przyznawajcie się, że jesteście z Bielska i nie róbcie wstydu innym mieszkańcom.

A wjechali ??

Mniej wiecej to samo pisales juz wczesniej w tym watku.
Natomiast dyskusja zmienila nieco tor, czego mogles nie wychwicic, a dwa poprzednie posty i linki w nich są ciekawe...
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » piątek, 28 cze 2013, 15:11

Faraon napisał(a):Kościół jest zarazą bo harcerze wjechali autobusem do lasu. Wiecie co, nie przyznawajcie się, że jesteście z Bielska i nie róbcie wstydu innym mieszkańcom.



I wzajemnie.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Del_Rey » piątek, 28 cze 2013, 15:22

A ja jestem ciekaw bardzo kto z z tzw oponentow KK w tym i innych watkach schodzacych na tę tematykę nie jest ochrzczony lub dokonał aktu apostazji :) ? A wiec nie zasila w statystykach liczebnosci wiernych parafian?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości