Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kościół jak zaraza

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » piątek, 28 cze 2013, 15:48

Może lepiej zapytaj się kto z oponentów ochrzcił się świadomie i dobrowolnie, będzie zasadniej...
Ja rzecz jasna jestem ochrzczona, w KK nadal tkwię, ponieważ załatwienie formalności apostazji zależy od widzimisię starego pierdziela w mojej parafii, wybierałam się bodajże dwa razy, żeby to załatwić, nie miał czasu, był nieuprzejmy jak tylko dowiedział się o co chodzi. Olałam to w końcu. Do kościoła nie chodzę odkąd skończyłam 18 lat.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Del_Rey » piątek, 28 cze 2013, 16:00

Wiadomo,ze takich osob jest ulamek promila pewnie, z uwagi na regułe i presje chrzczenia niemowlaków. Ma to poparcie tradycji koscielnej,ale zaciemnia to obraz i pojawiaja sie takie tworki okreslajace sie jako osoby "niepraktykujące". Ale widniejace w ksiegach na plus, a nie na minus.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » piątek, 28 cze 2013, 16:39

No dobrze, ale co to ma do rzeczy? Owe "tworki" to tworki kościoła... Przecież nie masz żadnej możliwości nie bycia niepraktykującym i jeszcze niekatolikiem w tym kraju. Albo jesteś praktykujący, albo jesteś "tworek". No chyba, że rodzice są niewierzący i przerywają tę durną spiralę tworzenia tworkufff
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Del_Rey » piątek, 28 cze 2013, 16:51

widac, jestem szczesciarz, moi rodzice mimo, ze wierzacy i ochrzczeni nie dali mnie ochrzcic. Mimo, ze familia mocno napierała. Ojciec stwierdzil, ze sam pokieruję zyciem :)

Kumplowi z okolic Katowic cała procedura zajela 7 tyg, w ten okres wpisany jest czas na odpowiedź z kurii.Mowil, ze temat grzecznie załatwiony z podaniem sobie reki z ksiedzem. Zadnych nieprzyjemnosci i dogaduszek. Wiec chyba wszystko zalezy od lokalnego ksiedza jego checi "pomocy".
Ostatnio edytowano piątek, 28 cze 2013, 17:04 przez Del_Rey, łącznie edytowano 1 raz
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » piątek, 28 cze 2013, 17:02

No widzisz, a ja musiałam brać pod uwagę "uczucia religijne" mojego małżonka i jego mamusi...konieczny był kompromis - w zamian za brak przymuszania mnie do ślubu kościelnego - chrzest dziecka z moim zastrzeżeniem, że do kościoła będzie chodzić bez musu. No i nie chodzi :D
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Alinoe » poniedziałek, 1 lip 2013, 12:36

a w temacie (wiem to ostatnio nie modne pisać w temacie) jak będziecie kiedykolwiek wysyłać zgłoszenia to albo na policję albo srasz miejską - chociaż lepiej policję bo mają "większą władzę"

byłem i tu i tu, składałem ze zeznania, żaden z pojazdów nie miał zezwolenia na wjazd, odnośnie każdego u którego widoczna jest rejestracja toczy się postępowanie ;)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » wtorek, 16 lip 2013, 16:08

A to ciekawe i wręcz trudne do uwierzenia.
http://natemat.pl/68447,zaufanie-obywat ... c75ca375fe
Man ty to widzisz i nic nie robisz?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Swiatogor » wtorek, 16 lip 2013, 16:28

Pyramide napisał(a):A to ciekawe i wręcz trudne do uwierzenia.


No i git... Jeszcze trochę, a przegonimy stąd kleszków. Tysiąc lat z hakiem to już naprawdę przesada. Może wtedy odnajdziemy wreszcie własną tożsamość.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Swiatogor » piątek, 19 lip 2013, 09:31

Z tego to już można się tylko śmiać...

"Jak napisali włoscy dziennikarze, do Montevideo w Urugwaju ks. Ricca przyjechał w 1999 r. wraz z poznanym wcześniej w Bernie kochankiem, kapitanem szwajcarskiego wojska. Otrzymał on pracę i pokój w nuncjaturze."

: )))))))))))))))))
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 20 lip 2013, 11:53

Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez zuo » sobota, 27 lip 2013, 09:57

Do Stasia Piety dołączył kolejny oszołomek.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ciola.html
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Del_Rey » sobota, 27 lip 2013, 10:59

Psychicznie chory. Czasem się zastanawiam, co ma na celu takie pieprzenie. A media w sezonie ogórkowym jeszcze nakręcają takich, czy innych gamoni pisząc o nich i ich przemysleniach stworzonych w płynie mózgowordzeniowym, bo w mózgu to na pewno nie.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Piotrek » sobota, 27 lip 2013, 11:14

No cóż, nie chciałbym nikogo nieobiektywnie obrażać, a poza tym z tego dokumentu i tak wynika, że jestem opętany:
http://newage.pingwin.waw.pl/dokumenty/ ... ozenia.pdf . No nie mogę się powstrzymać, trzeba mieć nieźle pokręcone w głowie żeby takie pierdoły pisać.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: kościół jak zaraza

Postprzez staszeks » sobota, 27 lip 2013, 12:06

zuo napisał(a):Do Stasia Piety dołączył kolejny oszołomek.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ciola.html

A ja tam uważam, że ma rację.
Sam jest dobrą ilustracja własnych słów.
Aby coś ocenić musiał najpierw wysłuchać/obejrzeć.
Nie sadzę aby odprawiano nad nim egzorcyzmy, więc jest jak najbardziej opętany i robi wszystko
aby ośmieszyć kościół w oczach wszystkich. (rozpowszechniając takie właśnie treści)
Trzeba przyznać, że robi to dobrze.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Piotrek » sobota, 27 lip 2013, 12:57

Apage Staszeks. Przyznaj się, znowu słuchałeś The Beatles, a E.T. nie budzi w Tobie grozy. Oj źle z Tobą Staszku.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości