Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kościół jak zaraza

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: kościół jak zaraza

Postprzez ZIZ » wtorek, 16 lut 2016, 12:42

Nebelwerfer napisał(a):Ale rozmywasz...będziesz teraz analizował kim on jest, jakie ma poglądy na wszystkie sprawy świata i szukał czegoś, co pozwoli Ci w końcu powiedzieć, że wypowiadać się w sprawie absurdu intronizacji Jezusa obywatel Hartman nie ma prawa. A moim zdaniem nie tyle ważne kto mówi, tylko czy z sensem.

Kończąc temat samego autora, wklep sobie w Google "Hartman czuje się Polakiem" i poluzuj gumę.

Hartman to może co najwyżej czuć się obywatelem Polski; zluzuj majty :!: :mrgreen:
Żyd Żydowi Polakiem - kwintesencja doskonałości :!:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 3 mar 2016, 10:28

KK, jeśli chodzi o organizację swoich zabaw, jak zawsze w formie:
http://polska.newsweek.pl/rekordowa-lic ... 919,1.html
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: kościół jak zaraza

Postprzez anim.0 » czwartek, 3 mar 2016, 12:49

Knajpy,hotele,sklepy już pewnie zacierają rączki ;D
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: kościół jak zaraza

Postprzez necia55 » czwartek, 3 mar 2016, 22:19

Jak za czasów rzymskich - CHLEBA I IGRZYSK :mrgreen: Na Woodstocku śpią na ziemi, to i w Krakowie nad Wisełką miejsca dosyć - i do wody blisko, mycie za darmo i napić się..... e nie, nie można, przecież to ściek. Ale kto wierzy (zwłaszcza w księdza) to i cudu dozna. Spokojnie, bez gorączki .............. żeby tylko TASIEMEK gratis nie dawali....... A ... czemu nie? Ktoś na te nasze przyszłe emerytury musi pracować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: kościół jak zaraza

Postprzez davnbb » sobota, 5 mar 2016, 17:42

Obrazek
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Sigmund » niedziela, 6 mar 2016, 10:50

necia nie wierzę że można myśleć o tym by wierzyć w księdza jak ty to napisałaś.Wierzyć należy Bogu i tylko Jemu bo nie ma ludzi idealnych i każdy czy to ksiądz czy prezydent czy zwykły człowieczek upada ale ważne jest by uświadamiać sobie za każdym razem dlaczego upadłem i wyciągać z tego wnioski.Na człowieku można się zawieść bo taka nasza natura.Jedynie na Bogu człowiek nigdy się nie zawiedzie , ps Ładna piosenka posłuchajcie : https://www.youtube.com/watch?v=N56e636zmzo
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Sigmund » poniedziałek, 7 mar 2016, 22:55

http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-sw ... kiego.html
Jesteście dobrymi ludźmi proszę Was o modlitwę za tego dobrego księdza.
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Sigmund » wtorek, 8 mar 2016, 22:42

Posłuchajcie również komentarza.Piękne.
http://radioem.pl/doc/2926438.Ewangelia-z-komentarzem
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 28 mar 2016, 18:27

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez anim.0 » wtorek, 29 mar 2016, 11:29



O mnie za mnie wiara to kwestia indywidualna, chociaż tego typu wypowiedzi są taką wersją dla leniwych.
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » środa, 30 mar 2016, 18:04

Polska jak Rumunia ? całkowity zakaz aborcji.Dziwnie się składa bo komunikat zbieżny z projektem PiS w sejmie
A gdzie komunikat o całkowitym zakazie pedofilii w sutannach ?

Treść komunikatu KEP:
Życie każdego człowieka jest chronione piątym przykazaniem Dekalogu: ,,Nie zabijaj!". Dlatego stanowisko katolików w tym względzie jest jasne i niezmienne: należy chronić od poczęcia do naturalnej śmierci życie każdego człowieka.

W kwestii ochrony życia nienarodzonych nie można poprzestać na obecnym kompromisie wyrażonym w ustawie z 7 stycznia 1993 roku, która w trzech przypadkach dopuszcza aborcję. Stąd w roku Jubileuszu 1050. Chrztu Polski zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, do osób wierzących i niewierzących, aby podjęli działania mające na celu pełną prawną ochronę życia nienarodzonych. Prosimy parlamentarzystów i rządzących, aby podjęli inicjatywy ustawodawcze oraz uruchomili programy, które zapewniłyby konkretną pomoc dla rodziców dzieci chorych, niepełnosprawnych i poczętych w wyniku gwałtu. Wszystkich Polaków prosimy o modlitwę w intencji pełnej ochrony życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci zarówno w naszej Ojczyźnie, jak i poza jej granicami.

Pod listem podpisani są: abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański, abp Marek Jędraszewski, metropolita łódzki oraz bp Artur G. Miziński.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez zuzet » piątek, 1 kwi 2016, 21:27

Dla Pana Boga każde dziecko nawet to najbardziej chore i zdeformowane jest największym skarbem i jest normalne ,On kocha nieprawdopodobną miłością każdego .To dla nas ludzi takie dzieci to problem i ciężar.Taka kobieta może (wbrew światu ,który chce takie dziecko zabić) może je urodzić i nawet na nie nie spojrzeć tylko bez problemu zostawić w szpitalu. Pyramide On ciebie też kocha i tylko czeka by być z tobą w miłosnej relacji.Tylko ty i ON.Odezwij się do Niego w końcu.
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » sobota, 2 kwi 2016, 06:56

oto słowo pokolenia JP II
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=57C0D1CA
Z tt @CSebastjaniuk
Dumny Polak, katolik, inżynier, warsawianista, piłsudczyk.

zuzet dzieki za dobre rady,robię to ale nie na pokaz i po swojemu
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Grego » sobota, 2 kwi 2016, 07:47

Oooo Pyra się nawróciła! :lol: Zaprawdę powiadam wam: W niebie większa będzie radość z jednej Pyry, która się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia. Cuda dzieją się na naszych oczach. Proroctwo ZIZa się sprawdza.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Santos » sobota, 2 kwi 2016, 08:18

Wiem że ciężko ci oceniać bezstronnie rzeczywistość ale wiem również że to przypadłość wyznawców jedynej i sprawiedliwej.
Ja się tez nawrócę jak ty Grego ogłosisz się lemingiem i publicznie powiesz że ostatnie czasy zrobiły z ciebie nawiedzonego oszołoma.
Czyli ja Santospyra,Pasuje ci takie wyznanie z rana ?
Ostatnio edytowano sobota, 2 kwi 2016, 08:38 przez Santos, łącznie edytowano 1 raz
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron