Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kościół jak zaraza

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Alinoe » wtorek, 18 cze 2013, 16:38

man napisał(a):
Anke napisał(a):Niestety, na widok autokaru z PKSu nie miałam wizji ruchających się despotycznych hierarchów kościelnych z harcerzami w środku

W takim razie jest jeszcze z Tobą w miarę OK. W przeciwieństwie do autora wątku, który z pewnością wielu podobnych wizji doświadcza.


man napisał(a):dla jednych karalność za pedofilię nie ma znaczenia dla innych ma
myślę, że jednak Alinoe świadomie nie pisał o karaniu bo jest po prostu za legalizacją pedofilii
tylko dziwi mnie ten Wasz pokrętny gejowsko-ateistyczny tok rozumowania: z jednej strony chcecie karać za pedofilię, a równocześnie walczycie o jej legalizację ?


nasuwa się jeden wniosek, powinni zabronić Ci myśleć samodzielnie.

PS. jestem ZA karaniem za pedofilię nie zależnie od tego czy jest nim stary zramolały bezrobotny czy jeżdżący mercem, gruby od ubóstwa ksiądz. za karaniem i całkowitą ich eliminacją - tzn nie wsadzaniem do więzienia gdzie będzie im ciepło i suto ale o zakładzie zamkniętym i przymusowych pracach na rzecz normalnych

man napisał(a):a poza tym co to wszystko ma wspólnego z tym harcerskim autobusem ?


ale czy to pytanie nie do Ciebie głównie ??


@Pan Kazimierz - odpowiedź przyszła na mail, że zajęli się tematem, więc podesłałem kilka kolejnych fotek ;)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez man » wtorek, 18 cze 2013, 17:10

Alinoe napisał(a):teokratyzm już dawno rządzi w Polsce ... niekontrolowana pedofilia pośród kleryków ... powyższy wątek to wołanie o zwrócenie uwagi na tę szarańczę


zadałem ci proste pytanie: czy Twoją pedofilię ktoś kontroluje ?
nie chcesz odpowiedzieć OK, domyślam się powodów dla których wolisz to zachować dla siebie

ale jeżeli Twoja pedofilia jest niekontrolowana to równie dobrze można powiedzieć, że w Polsce rządzi Alinoekracja, a jesli dodac do tego podobne do Palikota poglądy (Palikot jest za legalizacją pedofilii) to kto tu tak naprawdę jest szarańczą ?
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » piątek, 21 cze 2013, 08:27

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez man » piątek, 21 cze 2013, 08:59

nie interesują mnie rozgrywki między zwykłymi gejami 95% i gejami zakamuflowanymi w kościele 5% - żenujące moim zdaniem jest natomiast to, że lobby gejowskie równocześnie domaga się legalizacji pedofillii i karania gejów w kościele
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 21 cze 2013, 10:35

mimo iż jestem tolerancyjny to geje wzbudzają we mnie ohydę ale jestem ciekaw Man skąd wziąłeś tą proporcję że na 100% gejów w pl 5% jest w kościele?
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » piątek, 21 cze 2013, 11:35

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez man » piątek, 21 cze 2013, 15:09

SAMAEL66 napisał(a):mimo iż jestem tolerancyjny to geje wzbudzają we mnie ohydę ale jestem ciekaw Man skąd wziąłeś tą proporcję że na 100% gejów w pl 5% jest w kościele?


przyznaję się bez bicia, że nie sprawdzałem badań na ten temat (sugerowałem się tym, że geje twierdzą, że m/w 5% społeczeństwa to geje, więc tą miarę przyłożyłem też do stanu duchownego), a szkoda bo okazuje się, że pedofilami są w 99,95% ludzie typu Pyramide czy Alinoe (czyli zwykli obywatele) - jedynie 0,05% pedofilii to duchowni i to różnych wyznań http://info.wiara.pl/doc/1539006.Pedofi ... -to-ksieza

reasumując: jest większa szansa znalezienia pedofila na tym forum niż w całej Diecezji Bielsko-Żywieckiej

a tu statystyka policyjna z której wynika, że pedofilia to przede wszystkim przestępstwo do którego dochodzi w domu http://statystyka.policja.pl/portal/st/ ... tquot.html
Ostatnio edytowano piątek, 21 cze 2013, 15:26 przez man, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » piątek, 21 cze 2013, 15:22

man zdejmij beret z głowy bo widać typowe objawy przegrzania dekla u ciebie,
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 2517_n.jpg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez JiB2 » piątek, 21 cze 2013, 20:28

Przerażający jest poziom Waszych wypowiedzi. Prowadzicie komentarze w wątku, którego pierwszy post był nieobiektywny. Alinoe, nawet nie raczył sprawdzić co się naprawdę wydarzyło. Zwykłe zacietrzewienie i brak wiedzy. Typowe.
Owszem karygodne jest to, że ktoś to tak urządził i dodatkowo na to pozwolił. Ale czy ktoś z Was sprawdził co to było za zdarzenie?
Z wątku wynika, że nie.
I po raz kolejny zapytam?
Czy ktoś z Was miał osobiście do czynienia z "czarnymi", którzy urzeczywistniają pedofilię, zawłaszczają majątki, poniżają biednych kosztem swojego luksusu?
Owszem, sa takie przypadki, ale statystyka jest nauką , którą wymyślono, aby mieć poglad na zjawiska. Dla Was statystyka nie istnieje. Ważniejsze są linki internetowe.
Bo widzicie BUCE, ja z racji wykonywanych zawodów, miałem do czynienia z nieruchomościami stanowiącymi tzw. dobro publiczne, czyli grunty i nieruchomości Skarbu Państwa, miałem do czynienia z Siostrami zakonnymi Kościoła Katolickiego, w tym z przełożoną pewnego zakonu sióstr, miałem do czynienia z Pastorami Kościoła Ewangelicko -Augsburgskiego, z Wiceprzewodniczącym i zastępcą Przewodniczącego Wojewódzkiej i Miejskiej Rady Narodowej i Wojewódzkiego Komitetu Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W domu widywałem UBeków i SBków, ORMOW-ców i ZOMOwców jedzących moja zupę przy moim stole. Widziałem też wyzwolonych homoseksualistów z Wiednia i z Paryża, którzy spali w moim łuzku, w gościnie, lezbijki ze Szwecji ze Szkoły muzycznej w Uppsali, jedzące ze mną niedzielny obiad.
Powiem tak.
Jesteście uprzedzonymi do Chrześcijaństwa i Kościoła Katolickiego, nic nie wiedzącymi, medialnie uprzedzonymi BUCAMI!
I jak pisuje Piotrek
Pozdrawiam skrzywdzonych mentalnie
PS: Mało tego, Wy nawet nie pamiętacie tego, co działo się np. w 1982r. lub w 1978r. Kompletny brak odniesienia i obiektywizmu. A czy może Ktoś z Was podliczył, na podstawie np. Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Bielsku - Białej ile majatku miały zwiazki wyznaniowe, a ile mają? Czy ktoś z Was sprawdził gdzie były np. oryginalne księgi kabały przed 1939rokiem? Czy wiecie dlaczego mamy tolerancję i co to jest tolerancja?
Bo ja zauważam po raz kolejny po roku, ze komuś się popieprzyło w głowie i się trochę zapędził.
HALO! To ja! Jestem Rzymskim -Katolikiem, Watykan nie okupuje Rzeczpospolitej Polskiej, a zwolennicy religii pogańskich łużyckich czy z okresy wczesnego żelaza maja prawo się wypowiadać. Macie prawo odmawiać religii chrześcijańskiej w szkole i macie prawo wymagać religii animacyjnej w szkole. Ale NIE WOLNO WAM OBRAŻAĆ moich uczuć religijnych, mojego i innych kościołów innej wiary tylko dlatego , że jesteście "tolerancyjni", a nikt Was nie chce pogłaskać i wysłuchać. Macie traumę jak Piotr i Del Rey, Anke czy inni, to się uzewnętrzniajcie, ale włączając w to Piotra, bez obrażania innych.
prentki.blog.pl
JiB2
użytkownik
 
Posty: 527
Na forum od: 24 lut 2009, 16:17

Re: kościół jak zaraza

Postprzez JiB2 » piątek, 21 cze 2013, 21:06

Chcecie wiedzieć jak naprawdę jest z "pedofilią" wśród kleryków Kościoła Katolickiego w seminarium i jak tam wygląda homoseksualizm? Czy chcecie wiedzieć , czy jest tam nad tym nadzór i monitoring?
Proszę uprzejmie, znam kilka takich osób, które tam były, są otwarte na dyskusję i summa summarum wystąpiły z klauzur, a mają bogate doświadczenia. Chcecie poznać prawdę i szczerze porozmawiać? To dajcie mi znać SMS na 797699879. To mój prywatny numer. Może zmienicie swoje zdanie, ale na pewno przestaniecie mnie i moją Wspólnotę obrażać.
prentki.blog.pl
JiB2
użytkownik
 
Posty: 527
Na forum od: 24 lut 2009, 16:17

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 21 cze 2013, 21:51

No i zaczyna się zupełnie niepotrzebne wyzywanie się na forum do bucy itd itd.
Po co i na co to komu potrzebne????
JiB2 napisał(a):Chcecie wiedzieć jak naprawdę jest z "pedofilią" wśród kleryków Kościoła Katolickiego w seminarium i jak tam wygląda homoseksualizm? Czy chcecie wiedzieć , czy jest tam nad tym nadzór i monitoring?


Nie może być nad tym kontroli i nadzoru gdyż wiem z pewnego źrodła (od samego uczestnika) że w pewnym seminarium, pewni klerycy "wyskakiwali" sobie na miasto bez wiedzy przełożonych w sobie tylko znanych celach itd.
Wiemy też że istnieje w Watykanie lobby pukających się panów i to z ust samego Papieża http://wpolityce.pl/wydarzenia/55685-pa ... ej-sprawie

JiB2 napisał(a):I po raz kolejny zapytam?
Czy ktoś z Was miał osobiście do czynienia z "czarnymi", którzy urzeczywistniają pedofilię, zawłaszczają majątki, poniżają biednych kosztem swojego luksusu?


Tak ja miałem (i to nie jest żart) ale co to ma do rzeczy?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 21 cze 2013, 22:06

JiB2 napisał(a):Owszem, sa takie przypadki, ale statystyka jest nauką , którą wymyślono, aby mieć poglad na zjawiska. Dla Was statystyka nie istnieje. Ważniejsze są linki internetowe.


zgadzam się, tylko że nie można ślepo wierzyć statystyce
przykład:
dwie sąsiadujące rodziny
w jednej rodzinie mąż ideał
w drugiej rodzinie mąż pije codziennie i biję żonę
statystycznie każdy z nich piję i bije swoją zonę co drugi dzień :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » sobota, 22 cze 2013, 06:47

Taki ktoś już dawno powiedział i ......
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 8289_n.jpg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez JiB2 » sobota, 22 cze 2013, 07:05

Pyramide, odpowiedz mi, jaki ta grafika wprowadza argument do dyskusji?
Widzisz Panie Kazimierzu? O tym właśnie pisałem. Nie zgadzam się z Tobą. Teraz NIE ZACZYNA się wyzywanie od bucy itd. To po prostu cały czas trwa na tym forum i się coraz bardziej rozwija. Przeglądnij sobie inne wątki i zobaczysz, że w każdym wątku te same osoby permanentnie wylewają swoje zacietrzewienie, nawet nie starając się być obiektywnymi. Tylko widzisz, o ile mogę to przeczytać raz, dwa i poznać jakie ktoś ma poglądy lub traumy, to czytanie obraźliwych lub negatywnie sugestywnych opinii względem moich przekonań światopoglądowych i religijnych , nie może przejść bez reakcji. I nie ważne czy to watek kulturze jazdy, inwestycjach, czy szkołach. Niew iem jak Wy Samaelu66 i Panie Kazimierzy i Pyramide, ale ja mogę nastawić drugi policzek, ale jeżeli ktoś nie słucha tego co do niego mówię i nawet nie chce ze mną dyskutować, tylko za każdym razem mnie obraża lub sugeruje brak platformy do dyskusji ze mną i mnie wyśmiewa, to chyba mam prawo zareagować w taki sposób, aby mnie wysłuchano? I o ile po części mogę się zgodzić z tezą Giordano Bruno o tyle statystyczne dane z tej grafiki nie dowodzą tego, że Kościół jest jak zaraza. Ponadto, z tego co wskazałeś linkiem Kazimierzu, też można wyczytać ciekawe rzeczy, których jeszcze kilkanaście lat temu, byśmy się nie doczytali oficjalnie. I jeszcze jedno, to , że rzecznik prasowy stwierdza "bez komentarza" nie oznacza, że tego komentarza ze strony instytucji, którą reprezentuje rzecznik, nie ma lub nie będzie. Dlatego właśnie dyskutujmy. Bo stwierdzenia lepiej z ta ciemną masą nie dyskutować, albo nie ma co pisać bo zaraz na nas tolerancyjnych odezwą się ci zaślepieni klerykałowie, a i tak wszyscy wiemy o co chodzi, po prostu już na tym forum przewijają się w każdym wątku.
I jeszcze jedno a propos seminariów duchownych. Ja też znam bezpośrednie relacje takich osób, wiem, że duzo jest złych zachowań o charakterze co najmniej nieprzystającym osobom pretendującym do stanu duchownego, ale wiem też, ze jest mocno rozwinięta kontrola, obserwacja i monitoring takich zachowań. Co zresztą sami relacjonujący to przyznali, pomimo tego, ze wystąpili z seminarium i sami wskazywali w relacjach złe rzeczy. Padło nawet stwierdzenie, na podstawie którego powstała zresztą praca naukowa, iż ustrój w seminariach jest częściowo zbudowany na zasadach wojskowości, aby właśnie eliminować takie zachowania i wdrażać totalitarnie zachowania pożądane.
Ostatnio edytowano sobota, 22 cze 2013, 07:19 przez JiB2, łącznie edytowano 1 raz
prentki.blog.pl
JiB2
użytkownik
 
Posty: 527
Na forum od: 24 lut 2009, 16:17

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » sobota, 22 cze 2013, 07:18

Ja nie obrażam nikogo tylko w sposób trochę czasem prześmiewczy usiłuję pokazać,przypomnieć problem.
A pisanie tyrad i wywodów w oczywistych sprawach uważam za bez sensu zwłaszcza że na tym forum w tym temacie.
Lepiej krótkie notki,linki,naświetlające poważny problem a poważnie ukrywany i bagatelizowany.O kim piszemy i rozmawiamy wiadomo.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości