Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kościół jak zaraza

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » sobota, 16 kwi 2016, 14:10

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez necia55 » środa, 20 kwi 2016, 15:55

Seks od zawsze kojarzył się ze złem - zwłaszcza tym, którym nie "wychodził" :mrgreen: :mrgreen: . Ale dobry seksik nie jest zły. Z in vitro bym polemizowała, ale nie będę , bo każdy sposób na poczęcie dziecka jest dobry-zwłaszcza jak nawołują do rodzenia . :P
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » środa, 20 kwi 2016, 16:59

mem, ale coś może w tym prawdy jest???????
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=5774E614
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » sobota, 23 kwi 2016, 09:08

podobno media narodowe maja pokazywać tylko takie reportaże ew niezależna dla .....
http://wyborcza.pl/duzyformat/1,151493, ... -w.html#MT
Nie wiem jak tu nie wbijać szpilki i udawać że manna pada z nieba

Ta wypowiedz chyba /?/ nie dotyczy Polski
Papież Franciszek ostro wypowiedział się o karierowiczach w Kościele nazywając ich "złodziejami i zbójami", którzy "okradają Jezusa z chwały" i myślą tylko o zyskach dla siebie. /Nt.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez necia55 » niedziela, 24 kwi 2016, 14:32

Nie rozumiem, jak można dać "na wychowanie" dzieci ludziom, którzy nie mają przygotowania. Takie dzieci "trudne" - bo są to dzieci właściwie porzucone (wiec pełne goryczy i żalu)- powinny trafić do fachowców pedagogów, którzy potrafią znaleźć sposób na dotarcie do takiego "rozbitka". KK nie ma przygotowania do tej roli. Zatrudnia więc ludzi nie weryfikując ich, a potem są problemy. W ogóle - moim zdaniem - nie powinno być domów dziecka. Powinny być rodziny zastępcze, odpowiednio przygotowane i odpowiednio opłacone.Dziecko to nie robot, ale istota czująca, potrzebująca ciepła i serdeczności, zainteresowania jego problemami, więc powinno być pod szczególnym nadzorem. Zwłaszcza dzieci skrzywdzone!!! Kościół niech się zajmie tym, co zostało mu przypisane. Resztą - ludzie do tego powołani, przysposobieni przez fachowców.Ludzie o wielkim sercu, mogący zapewnić nie tylko ciepły ,czysty dom, ale i trochę serdeczności i miłości, bo takie dzieci potrzebują jej najbardziej. To, co zostało opisane w artykule, to czysta patologia i za to powinny być wysokie kary. Bo dzieciom już nic nie zwróci radości i dzieciństwa, zawsze pozostanie jakiś "osad" na dnie duszy i będzie rzutował na jego dalsze życie i postępowanie.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: kościół jak zaraza

Postprzez zuzet » piątek, 29 kwi 2016, 20:22

zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » sobota, 14 maja 2016, 11:04

Czy znana prawnik będzie w przyszłości kanonizowana?
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016 ... -nagranie/

Gdy cały lud się przysłuchiwał, rzekł do swoich uczniów:
46 «Strzeżcie się uczonych w Piśmie, którzy z upodobaniem chodzą w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku, pierwsze krzesła w synagogach i zaszczytne miejsca na ucztach.
47 Objadają oni domy wdów i dla pozoru długo się modlą. Ci tym surowszy dostaną wyrok».
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez zuzet » sobota, 14 maja 2016, 11:25

zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » sobota, 14 maja 2016, 11:35


Co to ma wspólnego z tematem?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Piotrek » sobota, 14 maja 2016, 14:16

Pyramide napisał(a):

Co to ma wspólnego z tematem?


Jak to co? Każda rządząca partia ładuje co roku miliardy w KK, zabrakło, to PO zabrało nasze emerytury żeby zatkać gębę nienasyconemu molochowi w czarnych sukienkach.
Co do teraźniejszej ekipy, nie bardzo rozumiem jaki to przywilej dla KK: możliwość sprzedaży ziemi bez żadnych ograniczeń. Przecież ten największy właściciel ziemski w Polsce cały czas ma roszczenia co do otrzymywania a nie sprzedawania coraz większych powierzchni gruntów jako odszkodowania za ich utratę od czasów Mieszka I-go do dzisiaj :lol:.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: kościół jak zaraza

Postprzez staszeks » sobota, 14 maja 2016, 17:21

Piotrek napisał(a):.......................... nasze emerytury żeby zatkać gębę nienasyconemu molochowi w czarnych sukienkach.
Co do teraźniejszej ekipy, nie bardzo rozumiem jaki to przywilej dla KK: możliwość sprzedaży ziemi bez żadnych ograniczeń. Przecież ten największy właściciel ziemski w Polsce cały czas ma roszczenia co do otrzymywania a nie sprzedawania coraz większych powierzchni gruntów jako odszkodowania za ich utratę od czasów Mieszka I-go do dzisiaj :lol:.
pozdrawiam

ZDAJE SIĘ jednak, ze również sprzedaje.
Jest tylko kwestia parametrów "nabycia" i "zbycia".
Ale ja nie jestem notariuszem i to mogą być plotki.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Piotrek » sobota, 14 maja 2016, 18:23

W sumie, Staszku. Myślałem, że KK zdążył już sprzedać tysiące hektarów, które uzyskał dzięki działalności tzw. komisji majątkowej, a właściwie dzięki oszustwom, malwersacjom i korupcji jej członków. Instytucji, która kradła nasze wspólne dobro i do dzisiaj nie została z tego rozliczona. Zresztą, po co daleko szukać, my mieszkańcy naszego miasta opłacamy się jednemu z takich oszustów, który stał się i dalej legalnie jest właścicielem terenu, który za obopólną zgodą wszystkich zainteresowanych oszustów przestał być własnością wspólnoty mieszkańców Bielska-Białej. Cała ta kombinacja od początku do końca była jednym wielkim oszustwem, i co? I nic. Jak i większość takich transakcji w całej Polsce. Przynajmniej wiemy czyje interesy reprezentują kolejne rządzące kliki, bo na pewno nie większości obywateli Polski.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 16 maja 2016, 17:17

Powinni jeszcze zwolnić z opłat tych co chodzą do kościoła,biorą udział w dziesiętnicach i innych "dowożonych na jasełkach"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... a3Img_Z9_6
Niech płacą tylko targowiczanie
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez zuzet » wtorek, 17 maja 2016, 21:26

zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Piotrek » czwartek, 26 maja 2016, 17:48

Obrazek
Coś mi tutaj nie pasuje?
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron