Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Gdzie na wypad rodzinny ??

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Gdzie na wypad rodzinny ??

Postprzez iniemamocna » środa, 7 sie 2013, 10:19

To ja polecić mogę kemping w Starych Juchach na Mazurach. Co roku wygrywają jakąś nagrodę na najlepszą tego typu miejscówkę, mają sporo atrakcji i fajnie się tam spędza czas :)
iniemamocna
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 7 sie 2013, 10:15

Re: Gdzie na wypad rodzinny ??

Postprzez Luk83bb » poniedziałek, 19 sie 2013, 07:57

GluE napisał(a):Terlicko jest piekne, jeżdze tam co rok. Podobnie Namestów na Słowacji (około 90km)

Nigdy tam nie byłem, a chciałbym wyrwać żonę i roczną córeczkę na 2-3 dni z Bielska (gdzieś gdzie nie byłem do 200km). Jak to wygląda pod kątem dzieci (plac zabaw), cenowo, dogadam się tu i tu? Z tego co widzę to jezioro Oravskie ma jeszcze fajną, klimatyczną wysepkę, ale to chyba lepiej bez dziecka na spokojnie zobaczyć?
Avatar użytkownika
Luk83bb
użytkownik
 
Posty: 70
Na forum od: 24 sie 2012, 20:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Gdzie na wypad rodzinny ??

Postprzez złośnica » poniedziałek, 19 sie 2013, 12:17

a w stronę Opola ??tam też parę jeziorek w takiej odległości :)) tylko wolne miejsce znaleźć :))
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: Gdzie na wypad rodzinny ??

Postprzez Luk83bb » wtorek, 20 sie 2013, 09:04

myślałem nad Turawskim i Otmuchowskim , ale generalnie mi odradzono - podobno straszny syf
Avatar użytkownika
Luk83bb
użytkownik
 
Posty: 70
Na forum od: 24 sie 2012, 20:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Gdzie na wypad rodzinny ??

Postprzez Przemek73 » środa, 21 sie 2013, 10:58

Luk83bb napisał(a):myślałem nad Turawskim i Otmuchowskim , ale generalnie mi odradzono - podobno straszny syf

Otmuchowskie syf, potwierdzam.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Gdzie na wypad rodzinny ??

Postprzez złośnica » środa, 21 sie 2013, 12:27

Osobiście mogę polecić jeziorko Firlej małe cieple, czyste.teraz już jest tam na około zrobiony deptak i droga rowerowa.Są piaszczyste plaże, place zabaw. Ceny normalne. http://jezioro.firlej.pl/index.php/albu ... ria-1.html tylko że 400 km :))
obejście spacerkiem jeziorka z dzieckiem i przystankiem pod parasolkami na piwko około 1,5 godz :))
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: Gdzie na wypad rodzinny ??

Postprzez GluE » środa, 21 sie 2013, 19:52

złośnica napisał(a):Hej dawno mnie nie było :)) ale spełniając swoją misję szukałam fajnego ośrodka rodzinnego ;) i muszę się pochwalić że jest takie miejsce :)) można wędkować , kąpać się na strzeżonej plaży, pływać rowerkami - łódkami-kajakami, można grillować, JEST PLAŻA (a nie kamienie :D) można kupić jedzenie na miejscu i napoje (ceny niewygórowane) są prysznice , toalety , miejsce w cieniu jak i w słońcu, a co najważniejsze jest tylko 25 km z centrum BB :))
http://www.polskaniezwykla.pl/web/place ... 22795.html


A byłaś czy tylko ze strony internetowej znasz?:)

Pytam bo na 7 razy jakie tam byłem , 5 razy był zakaz kapieli z powodu chyba sinicy i czegoś tam jeszcze:P ogólnie ryby do gołry brzuchem pływały. Pozostałe 2 razy mozna było pływac ale woda tak śmierdziała że korzystałem tylko z prysznica :D.
Co do reszty się zgadzam.
Avatar użytkownika
GluE
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 26 sie 2010, 16:22

Re: Gdzie na wypad rodzinny ??

Postprzez złośnica » środa, 21 sie 2013, 20:02

GluE napisał(a):
złośnica napisał(a):
A byłaś czy tylko ze strony internetowej znasz?:)

.

Hej byłam i sama sprawdziłam :)) trudno polecać coś gdzie się nie było :)) tyle że łatwiej wrzucić mi link z namiarami niż bawić się we wklejanie zdjęć .Czytałam o tych sinicach na necie ale to ponoć raz mieli taki sezon....... jak ja byłam to wszyscy się pluskali i smażyli :)) a najpiękniejsza była niekończąca się kolejka do bufetu :)) i czekam na pogodę aby znowu się tam wybrać 8)
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: Gdzie na wypad rodzinny ??

Postprzez nosleep » środa, 12 lut 2014, 15:31

Ja ostatnio byłam w Zamościu- piekne miasto ;)
nosleep
użytkownik
 
Posty: 30
Na forum od: 12 lut 2014, 13:52

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

cron