Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Biznes bez granic

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Biznes bez granic

Postprzez ARRSA » środa, 26 cze 2013, 13:49

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej wraz z Izbą Handlową z Presova rozpoczyna realizację projektu pn. Biznes bez granic - współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska ? Republika Słowacka na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

Głównym celem projektu jest nawiązanie i wzmocnienie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami z polsko-słowackiego pogranicza poprzez:
- przygotowanie Forum Poszukiwania Partnerów? interaktywnej platformy komunikacyjnej pozwalającej na nawiązanie kontaktów biznesowych po obu stronach granicy.
- opracowanie dedykowanego przedsiębiorcom przewodnika zawierającego obiekty noclegowe, gastronomiczne oraz rekreacyjno-kulturalne zidentyfikowane poprzez przeprowadzenie ankiet zamieszczonych na stronie internetowej projektu.
- organizację wydarzenia pn. Dzień przedsiębiorcy w Presovie oraz wizyty studyjnej w Bielsku-Białej prezentującej atrakcje zawarte w przewodniku.

Już dziś zapraszamy do proponowania obiektów, które mogłyby znaleźć się w przewodniku (koordynator projektu p. Anna Bieniasz abieniasz@arrsa.pl) , jak również zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku http://www.facebook.pl/AgencjaRozwojuRegionalnegoSA, na którym pojawią się aktualności związane z tym projektem, jak również pozostałymi realizowanymi działaniami.
ARRSA
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 26 cze 2013, 13:47

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron