Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dać jeszcze zgodę na...

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez Pyramide » czwartek, 22 sie 2013, 16:29

... posiadanie karabinów maszynowych.
http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobi ... LokBielTxt
Kto ma w tym interes żeby zakaz cofnąć? Policja kpl nie radzi sobie z quadami w lasach nie mówiąc o kibolach a tu taki "prezent"
Udławimy się ta wolnością,dużo już nie brakuje.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 22 sie 2013, 21:39

jeśli mówiąc o kibolach masz na myśli ostatnie wydarzenia z plaży w Gdyni to radzę poczytać jak naprawdę było.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez klinek » piątek, 23 sie 2013, 04:20

Racja Samael , Ludzie widzieli ,to co chciały media ,a zwłaszcza Tuskowe TVN
Jeśli choć trochę ktoś się zainteresował głębiej wątkiem z Gdyni wie ,że wina jest po stronie kolorowych meksykańców
Ale co ja sobie będę język strzępił
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez Pyramide » piątek, 23 sie 2013, 06:58

Należycie Panowie do dużej grupy rodaków, którzy od zarania dziejów zawsze byli pokrzywdzeni,oszukani,poniżani i oczywiście nigdy niewinni.
Odnośnie Gdyni racja,warto poczytać nie tylko oświadczenia kibiców/kiboli.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 23 sie 2013, 08:23

Pyramide tylko czytaj relację z samego początku zajścia bo jeśli mówisz tutaj o relacji osób które widziały jak kibole leja marynarzy to wszystko się zgadza tak było. Pytanie tylko od czego się zaczęło i po co meksykańskiemu marynarzowi był potrzebny nóż na plaży? Zwróć uwagę jak sama policja podchodziła do zdarzenia zaraz po nim. Sam oglądałem wypowiedź policjanta który mówił że zatrzymują marynarzy bo to oni są podejrzani. A w ciągu jednego dnia mówiono już tylko o złych kibolach. Widzisz ruch na Arkę jeździł w ostatnich latach często i zawsze zaglądali na plażę i jakoś nic się nie działo. Prezydenci już przepraszają stronę Meksykańską choć śledztwo się jeszcze nie skończyło i wydali już wyroki. Ciekawe jak wytłumaczą pociętego nożem chłopaka, pewnie sam się pociął :roll: Byłoby zupełnie inaczej gdyby ten chłopak który zareagował nie miał 400 kolegów na plaży. Marynarze pewnie nie mieli o nich pojęcia i się bardzo zdziwili. Pewnie teraz słyszelibyśmy że źli marynarze zaatakowali obywatela RP na plaży w Gdyni.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 23 sie 2013, 08:54

Przerażające i godne potępienia jest to że sprawa nie została wyjaśniona do końca a nasi rządzący już na kolanach przepraszają stronę meksykańską. Jeśli dołożymy do tego fakt że Sikorski w dniu głosowania w sprawie nazwania rzezi Wołyńskiej ludobójstwem przemawia w sejmie i nakłania do głosowania PRZECIWKO aby nie zaszkodzić Ukrainie w staraniach o wstąpienie w struktury UE to ja się pytam kto nami rządzi??? czy to jest rząd POLSKI czy jaki??? czy oni nie działają na szkodę państwa Polskiego???
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez Arczi » piątek, 23 sie 2013, 09:38

Hm dziwne że zawsze jak jest jakaś awantura w naszym pięknym kraju (bo mniemam że takowa była w Gdyni) to jeśli biją się Polacy z innymi narodowościami to wina jest zawsze Polaków i tu już nie chodzi mi o to że tam byli kibice Ruchu bo na nich można łatwo zwalić wine. A jak co weekend ludzie leją się przed dyskotekami to już nikt o tym nie wspomni. No ale media zawsze wykreują wizerunek kibica jako kogoś złego i niedobrego.A o dobrych inicjatywach kibicó jakoś media milczą. To tyle :wink:
Arczi
użytkownik
 
Posty: 28
Na forum od: 13 maja 2012, 14:24

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez Santos » piątek, 23 sie 2013, 15:17

SAMAEL a gdzie ta kobieta podobno uderzona czy obmacywana,gdzie ten ranny od noża.Policja a zwł jej rzecznik przeważnie wybiela policję /dobre to i złe/ Mniemam że wg ciebie prowadzący prokurator oraz dziennikarze oglądający klatka po klatce film są w zmowie przeciwko Polsce.Za dużo świadków i zbyt dobry materiał filmowy. Nie da się obrócić kota ogonem zwł że nikt na razie nie nazywa kibiców/boli prawdziwymi polakami.Rzeczywistość jest smutna młodość i bandytyzm po raz kolejny wyszła na jaw w wydaniu "zwolenników piłki nożnej.
To nie ma nic wspólnego z polityką,Sikorskim,kolanami.To zjawisko, które trzeba pilnie ukręcić u łba podobnie jak w Anglii.
Może coś powiesz na chamskie transparenty w tej i Litewskiej sprawie?
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 23 sie 2013, 16:29

pytanie dlaczego materiał filmowy jest puszczany od jednego momentu a nie cały? czyli twierdzisz że tego kolesia pociętego niema?
równie dobrze mogę ci powiedzieć byś udowodnił że go nie było :) a zresztą polecam:
http://www.youtube.com/watch?v=Y1i4b7Sp6zA#t=816
tylko zadaj sobie tyle trudu by to obejrzeć.

ps jeśli znasz niektóre sprawy tylko z tv jak np sprawę transparentu to tak naprawdę nie znasz jej w ogóle. Jeśli byś nie był owieczką która idzie tam gdzie jej powiedzą i nie zadaje żadnych pytań to byś był ciekaw dlaczego oni to wywiesili.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez Pyramide » piątek, 23 sie 2013, 17:31

M M Kolonko po urazach zw z wyp... z TVP.Gdyby nie to piał by inaczej. Żadna z niego wyrocznia a na bank bezstronna.
Pytania gdzie ta pani z plaży czy ten "ranny" zasadne.
Nie wierzę żeby śledztwo było sterowane, Nie te czasy a PiS czuwa. I dobrze.Kto myśli inaczej jest laikiem i jak pisałam wyżej z grona ......
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez davnbb » piątek, 23 sie 2013, 17:41

Większość społeczeństwa za prawdę uważa to co pisze gazeta wybiórcza i co powie jakiś matoł w tvn-ie. A w tych mediach trwa nagonka na kibiców (chodzi mi tutaj o całe środowisko a nie tylko element tzw. awanturniczy) ponieważ jest to jedyna duża grupa społeczna, która oficjalnie mówi co jej nie podoba się w rządzie tego kraju. A to jest nie na rękę donkowi i jego kolegom. Dziwne, że nikt nie wspomina w tych mediach o tym jak atakowani są Polacy na Litwie, jak potraktowano tam kibiców Lecha.
Co do samych wydarzeń z Gdyni: Meksykance cwaniakowali aż w końcu się nadziali na kogoś kto nie nie miał ochoty by jakieś obce pijaczki robiły burdel na polskiej plaży. Filmik Maxa (zresztą nie tylko ten) polecam wszystkim potrafiącym myśleć. Ten gość w wielu tematach ciekawie "mówi jak jest".
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez Pyramide » piątek, 23 sie 2013, 18:24

Nie łykajcie bzdur
Kilkudziesięciu poznańskich chamów przeszło przez Wilno i krzyczeli: "Wilno jest nasze" - wymienia parlamentarzysta.
Skoro też Jan T zabrał głos to trudno posądzić go o brak bezstronności czy wspieranie jak ktoś wyżej napisał "donka"
http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/ar ... swiat.html
Z drugiej strony dobrze że poszło ostrzeżenie.Mam nadzieje że "kibice" na "wyjazdówkach" dostaną to co dawno powinna zrobić nasza policja.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez davnbb » piątek, 23 sie 2013, 18:56

Jak już przepraszamy to idźmy dalej:
Obrazek
Jaki będzie dalej toczył się scenariusz? Ano przyjadą Hiszpanie do Polski i będą zdziwieni jak tym razem to oni dostaną (u nas w kraju lub za naszą południową granicą - tak już o gościnności Śląska przekonała się pewna ekipa z Bałkanów, która również w pierwszym meczu u siebie goniła Polaków - w tym różnych turystów będących tam na wakacjach). Tak więc niech Sikorski już na wszelki wypadek przeprasza. Co do Wilna - no cóż było kiedyś nasze. Jak tam jest teraz widzą Ci, którzy interesują się np. losem kibiców Polonii Wilno czy mniejszości polskiej w tym kraju.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 23 sie 2013, 20:00

Pyramide napisał(a):Nie wierzę żeby śledztwo było sterowane, Nie te czasy a PiS czuwa. I dobrze.Kto myśli inaczej jest laikiem i jak pisałam wyżej z grona ......


za to ty jesteś ekspertem :) śledztwo trwa choć media pro rządowe już wydały wyrok. A naciski z góry są i to dobrze widoczne. Policja na samym początku wydała oświadczenie jakie są jej pierwsze ustalenia i nie zważając na to że są to ustalenia ludzi którzy się na tym znają i robią takie dochodzenia na co dzień to ludzie z góry (prezydent Gdyni, premier i inni) zaczęli się oburzać że to nie może być tak! że na pewno to kibole zawinili. Teraz się obrywa miejscowemu komendantowi za to co chlapną i ma już kontrole z resortu.
Pyramide widać twoje lewicowe przekonania i spoko, ale trzeba mieć też zdolność obiektywnego patrzenia na świat. Mierzi mnie ta cała prawica i lewica ale czasem widać jak na dłoni jak jest.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Dać jeszcze zgodę na...

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 23 sie 2013, 21:21

davnbb napisał(a): Co do Wilna - no cóż było kiedyś nasze. Jak tam jest teraz widzą Ci, którzy interesują się np. losem kibiców Polonii Wilno czy mniejszości polskiej w tym kraju.


Dokładnie. Może nieoczytani niech poczytają skąd wziął się transparent na meczu Lech - nie wziął się z powietrza i był odpwoiedzą na pewnie działania Litwinów. Wystarczy poczytać ale trzeba przede wszystkim chcieć :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron