Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

zwroty w castoramie

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

zwroty w castoramie

Postprzez złośnica » wtorek, 17 wrz 2013, 12:35

orientuje się ktoś jaki jest okres na zwrot towaru w casto ?? mam baterię nową w oryginalnym opakowaniu i paragon . czy rade to jeszcze oddać ??
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: zwroty w castoramie

Postprzez Tom » wtorek, 17 wrz 2013, 16:01

jeżeli jest paragon to oddasz bez problemu nawet po 3 latach :D oczywiście jak towar był nie używany
Tom
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 12 wrz 2006, 19:33

Re: zwroty w castoramie

Postprzez Swiatogor » wtorek, 17 wrz 2013, 16:18

złośnica napisał(a):orientuje się ktoś jaki jest okres na zwrot towaru w casto ?? mam baterię nową w oryginalnym opakowaniu i paragon . czy rade to jeszcze oddać ??


Tak swoją drogą, to ja na wszystkie droższe rzeczy biorę w Castoramach itp fakturę. Przynajmniej nie blaknie z czasem.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: zwroty w castoramie

Postprzez złośnica » wtorek, 17 wrz 2013, 16:22

na szczęście paragon jeszcze nie wyblakł :)) ale dziś rano zrobiłam kserówkę .Dzięki za info to co pozostawało jutro przy okazji odwiozę i oddam :)) ciekawe czy mi przyjmą grzejnik bez pudełka :lol:
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: zwroty w castoramie

Postprzez Swiatogor » wtorek, 17 wrz 2013, 20:23

złośnica napisał(a):na szczęście paragon jeszcze nie wyblakł :)) ale dziś rano zrobiłam kserówkę


Kserówka paragonu nie działa. Kiedyś zeskanowałem paragon "na wszelki wypadek", a oryginał gdzieś zapodziałem. Nie chcieli mi tego przyjąć po czterech dniach od zakupu twierdząc, że kserówek czy wydruków ze skanu można mieć dowolną ilość. W sumie to chyba oddaję im rację. A fakturę mają u siebie w systemie, więc nawet nie trzeba jej zachowywać - sami u siebie znajdą jeśli poda się im dane i nie robią z tym problemów.

Powodzenia :)
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: zwroty w castoramie

Postprzez złośnica » środa, 18 wrz 2013, 08:28

Swiatogor napisał(a):
złośnica napisał(a):na szczęście paragon jeszcze nie wyblakł :)) ale dziś rano zrobiłam kserówkę


Kserówka paragonu nie działa. Kiedyś zeskanowałem paragon "na wszelki wypadek", a oryginał gdzieś zapodziałem. Nie chcieli mi tego przyjąć po czterech dniach od zakupu twierdząc, że kserówek czy wydruków ze skanu można mieć dowolną ilość. W sumie to chyba oddaję im rację. A fakturę mają u siebie w systemie, więc nawet nie trzeba jej zachowywać - sami u siebie znajdą jeśli poda się im dane i nie robią z tym problemów.

Powodzenia :)

na szczęście rachunek jeszcze jest :)) zresztą nie chce wymieniać a oddać po zmianie koncepcji :P dziś się okaże :mrgreen:
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: zwroty w castoramie

Postprzez złośnica » środa, 18 wrz 2013, 14:07

potwierdzam nie patrzą na datę zakupu :)) nawet wstecz wystawiają fakturę bo paragon musiałam zostawić a jeszcze parę rzeczy na gwarancji .Nawet grzejnik bez pudełka przyjeli bo mały go mazakami potraktował
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 128 gości