Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez tren_d » niedziela, 29 wrz 2013, 11:45

Za przystojnego 30-latka po studiach którego kochacie ale bez pracy, własnego mieszkania i odłożonych pieniędzy

czy

........i tu uwaga bo w najbardziej popularnym w Bielsku klubie do którego chodzi wielu singli poznajecie:

przystojnego 30-lata po studiach który bardzo pociąga was seksualnie ale nic do niego nie czujecie ale za to ma:
własne m4 w nowym budownictwie, nowe auto średniej klasy i zarabia 8000 netto miesięcznie i jest tak bardzo hiper-ultra-mega zaradny że będzie mógł wam kilka razy w miesiącu kupować w Sferze 2 tyle par stringów ile będziecie chciały i wydawać na wasze ciuszki conajmniej 1000 zl miesięcznie dodatkowo co miesiąc jedną drogą perfumę, dwa razy w roku wyjazd na Dominikanę. Kusząca propozycja?

No chyba że mnie wybierzecie? ;-)

Kogo wybierzecie?
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez Anke » niedziela, 29 wrz 2013, 12:41

Ale ty jesteś 3 opcją dla tych dwóch poprzednich czy tą 30-letnią przystojną pierdołą życiową po studiach?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez Prima50 » niedziela, 29 wrz 2013, 15:54

Haha, żeby wszystko było takie czarno-białe, jak to przedstawia tren_d...
Prima50
użytkownik
 
Posty: 315
Na forum od: 8 wrz 2007, 20:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez Piotrek » niedziela, 29 wrz 2013, 16:34

tren_d napisał(a):wyjazd na Dominikanę. Kusząca propozycja?


Dominikana spalona, ale pod kuratelą piekielnego anioła stróża są jeszcze wolne miejsca pod Warszawą. :twisted:
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez kasiunia » niedziela, 29 wrz 2013, 21:13

Ja nie mam wątpliwości, ale...
Prima50 napisał(a):Haha, żeby wszystko było takie czarno-białe, jak to przedstawia tren_d...
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez necia55 » środa, 2 paź 2013, 08:46

tren_d napisał(a):Za przystojnego 30-latka po studiach którego kochacie ale bez pracy, własnego mieszkania i odłożonych pieniędzy

czy

........i tu uwaga bo w najbardziej popularnym w Bielsku klubie do którego chodzi wielu singli poznajecie:

przystojnego 30-lata po studiach który bardzo pociąga was seksualnie ale nic do niego nie czujecie ale za to ma:
własne m4 w nowym budownictwie, nowe auto średniej klasy i zarabia 8000 netto miesięcznie i jest tak bardzo hiper-ultra-mega zaradny że będzie mógł wam kilka razy w miesiącu kupować w Sferze 2 tyle par stringów ile będziecie chciały i wydawać na wasze ciuszki conajmniej 1000 zl miesięcznie dodatkowo co miesiąc jedną drogą perfumę, dwa razy w roku wyjazd na Dominikanę. Kusząca propozycja?

No chyba że mnie wybierzecie? ;-)

Kogo wybierzecie?


Tren-dziu kochany-czy Ty piszesz jakąś pracę na zaliczenie i próbujesz wykorzystywać wypowiedzi internautów do swoich "niecnych" czynów?Bo ja już nie wiem,co Tobą kieruje,ze wymyślasz takie tematy.Chlopie złoty,jak nie możesz znaleźć baby,to zacznij chodzić na terapię,poddaj się hipnozie regresyjnej i dowiedz sie ,dlaczego Ci z babami nie wychodzi.Ale prosze,błagam wręcz- nie katuj nas tym upierdliwym tematem do mdłości.Nie często bywam na forum,ale jak wchodze i czytam takie wypociny,to -słowo honoru daję-dostaję dreszczy i wysypki!
Znajdź wreszcie tą swoją drugą połówkę(chocby w butelce półlitrowej),zajmij się szydełkowaniem,albo wikliną papierową,albo zacznij wyklejać obrazki -wydzieranki z papieru,no możesz też zbierać żołędzie i kasztany dla zwierzątek w ZOO - ale na Boga żywego - przestań wreszcie pieprzyć!!!!!!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez Lapa_Christi » środa, 2 paź 2013, 09:36

Masz pecha bracie... wszystkie kobitki w tym mieście wyszły albo wyjdą za mnie, a Ty musisz obejść się... dłonią :twisted:
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez dracoone » czwartek, 3 paź 2013, 11:02

necia55 napisał(a):
tren_d napisał(a): ale na Boga żywego - przestań wreszcie pieprzyć!!!!!!

I tu jest chyba pies pogrzebany, bo zapewne On dopiero chciałby zacząć, a Ty mu każesz przestać :-)
----
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze , teraz z wzajemnością ...
dracoone
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 13 sty 2010, 11:32

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez padoda » czwartek, 3 paź 2013, 11:20

dracoone napisał(a): I tu jest chyba pies pogrzebany, bo zapewne On dopiero chciałby zacząć, a Ty mu każesz przestać :-)

... :wink: chyba karzesz? No Ja już sam nie wiem,ech ten język polski.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez staszeks » czwartek, 3 paź 2013, 14:20

padoda napisał(a):
dracoone napisał(a): I tu jest chyba pies pogrzebany, bo zapewne On dopiero chciałby zacząć, a Ty mu każesz przestać :-)

... :wink: chyba karzesz? No Ja już sam nie wiem,ech ten język polski.

karzesz od karać (ukarać)
każesz od kazać (rozkazać)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez natalkaa91 » wtorek, 5 lis 2013, 12:23

Mam nadzieję że wyjdę za mąż za mojego aktualnego chłopaka, co prawda nie śpieszy mi się ale fajnie by było stać na pewniejszym gruncie hehe
Avatar użytkownika
natalkaa91
użytkownik
 
Posty: 31
Na forum od: 29 paź 2013, 09:57

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez sweeper » środa, 6 lis 2013, 13:34

tren_d - mam coś dla Ciebie, na poprawę humoru:
http://www.youtube.com/watch?v=rr1DSgjhRqE
a teraz zamiast do "modnych bielskich klubów" (chociaż nie wiem o jakich ty mówisz, bo znam może trzy które są fajne, ale z pewnością nie modne) przejedź się w niedzielę na wieś, do kościółka na poranną mszę, albo jakiś weekend w miłej agroturystyce...
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez staszeks » środa, 6 lis 2013, 15:05

Lapa_Christi napisał(a):.. wszystkie kobitki w tym mieście wyszły albo wyjdą za mnie, ..........................

Ale w Polsce wielożeństwo jest karalne a z twojego postu wynika, że już masz co najmniej mały haremik.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 7 lis 2013, 11:51

Staszek... zazdrośniku, będę wielożenny póki mnie nie zakapujesz... potem pójdę siedzieć, a wszystkie moje żony wyjdą za CIebie :mrgreen: :lol: :mordka kulająca się po podłodze:
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Dziewczyny za kogo wyjdziecie za mąż?

Postprzez staszeks » czwartek, 7 lis 2013, 13:11

Lapa_Christi napisał(a):... potem pójdę siedzieć, a wszystkie moje żony wyjdą za CIebie :mrgreen: :lol: :mordka kulająca się po podłodze:

Choćby dlatego Cię nie zakapuję.
(choć powodów jest więcej ale ten jeden, jak w kawale o Napoleonie wystarczy)
A swoją drogą, żeby mogły wyjść za mnie musiałyby najpierw rozwieść się z tobą.
Czyżby jakiś rozwodowy pozew zbiorowy. :)
Chętnie bym o czymś takim usłyszał.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości

cron