Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Prośba o poradę

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Prośba o poradę

Postprzez Pikpok » poniedziałek, 30 wrz 2013, 12:33

Witam, czy Waszym zdaniem studiowanie w dojrzałym wieku ma sens? Czy, jeśli pozawala na to inne czynniki - czas i takie tam - warto sie zdecydować? Dostałem takką propozyjcję związana z moją pracą, żeby zrobic sobie dodatkowy fakultek naspam, tylko się jeszcze waham. Koncentracja pewnie już nie ta i generalnie cierpliowści do wielu rzeczy brak. :?
Pikpok
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 10 sie 2012, 20:53

Re: Prośba o poradę

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 30 wrz 2013, 12:38

Jak czas pozwala, ale co wazne, checi są, to dlaczego nie.
Jesli ta propozycja ma miec za cel utrzymania Cie na stanowisku, to tym bardziej.

Z tego co pamietam, z czasów moich studiów, to dojrzali mieli lepiej na ustnych :), zawsze zdawali, a mlodszych gnębiono.
Panie w moherowych sweterkach i panowie w garniturach całkiem dobrze obie radzili,aż rzekłbym podejrzanie dobrze :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Prośba o poradę

Postprzez Anke » poniedziałek, 30 wrz 2013, 13:05

Pikpok napisał(a):Witam, czy Waszym zdaniem studiowanie w dojrzałym wieku ma sens? Czy, jeśli pozawala na to inne czynniki - czas i takie tam - warto sie zdecydować? Dostałem takką propozyjcję związana z moją pracą, żeby zrobic sobie dodatkowy fakultek na spam, tylko się jeszcze waham. Koncentracja pewnie już nie ta i generalnie cierpliowści do wielu rzeczy brak. :?


Pewnie, że warto. "Starzy" na studiach uczą się o wiele pilniej od młodych, a po drugie... program studiów kiedyś a ten co jest dzisiaj to dwie różne sprawy (w sensie poziomu trudności - tym bardziej, jeśli to będą studia zaoczne). Na pewno sobie poradzisz.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Prośba o poradę

Postprzez Swiatogor » wtorek, 1 paź 2013, 08:20

Pikpok napisał(a):Witam, czy Waszym zdaniem studiowanie w dojrzałym wieku ma sens? Czy, jeśli pozawala na to inne czynniki - czas i takie tam - warto sie zdecydować? Dostałem takką propozyjcję związana z moją pracą, żeby zrobic sobie dodatkowy fakultek naspam, tylko się jeszcze waham. Koncentracja pewnie już nie ta i generalnie cierpliowści do wielu rzeczy brak. :?


Studiuj... Imho studiowanie w dojrzałym wieku to b. sensowny pomysł. A i samo studiowanie też chyba przyjemniejsze, bo, choć oczy już nie te, to jednak często z wiekiem widzi się więcej :)
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Prośba o poradę

Postprzez złośnica » środa, 2 paź 2013, 14:22

pewnie że warto :)) ja sama dopiero teraz zdecydowałam się na studia jak już mam dziecko i rodzinę :)) kiedyś myślałam że to nie dla mnie, mam w grupie również starsze osoby od siebie i nie wiem czemu zawsze mają najwyższe średnie :roll: czasami szkoda weekendów szczególnie w maju ale :P ale tak zauważyłam bynajmniej u nas to pogrupowali troszkę nas rocznikowo .U nas przelot w starszych wiekowo a druga równoległa to same świeżynki po szkole.Co prawda w każdej grupie trafią się debile ale na to niema wpływu.A jesli to związane z Twoją pracą to czemu nie :)) tym bardziej że pracodawcy uwielbiają ludzi po studiach chociaż czasami się zdarza że nie mają kompletnego pojęcia i swoim zawodzie :))

a gdzie na te studia się wybierasz ??
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: Prośba o poradę

Postprzez Piotrek » środa, 2 paź 2013, 16:06

Złośnico, pytaniem raczej jest czy Pikpok w ogóle wybiera się na studia? a nie na jakie? A jeśli Cię interesuje jaką bidną szkołę podlinkował, to była jakaś mało znana prywatna, bankowości w Trójmieście.Pikpok już kilkakrotnie próbował nam sprzedać różne linki, a robi to bardzo nieudolnie, co uważam jest wyrazem braku szacunku dla naszej inteligencji. Dobra rada Pikpoku, za darmo , przeczytaj ten artykuł, może coś do Ciebie dotrze, i oczywiście przeczytaj regulamin.http://blog.shpyo.net/381/jak-linkowac- ... ekcja.html - "Jak linkować z forów internetowych? Masówka czy selekcja?
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Prośba o poradę

Postprzez Anke » środa, 2 paź 2013, 16:32

No to nieźle, zmotywowaliśmy spamera do dalszego procederu:}
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Prośba o poradę

Postprzez Damian.Lutowski » piątek, 4 paź 2013, 09:46

No i Piotrek zalinkował naturalnie do bloga o pozycjonowaniu ;) Kolejnym razem wychodzi stwierdzenie. Content is King ;)
Hotel Beskid Bielsko-Biała - nocleg w komfortowym miejscu!
Aranżacja wnętrz - Bielsko-Biała - Project by MA.PA
Damian.Lutowski
użytkownik
 
Posty: 208
Na forum od: 13 wrz 2010, 11:18
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prośba o poradę

Postprzez Piotrek » piątek, 4 paź 2013, 14:28

Damian.Lutowski napisał(a):No i Piotrek zalinkował naturalnie do bloga o pozycjonowaniu ;) Kolejnym razem wychodzi stwierdzenie. Content is King ;)


To ja słowem "spam"" podmieniłem link w poście Pikpoka:
Piotrek napisał(a):A jeśli Cię interesuje jaką bidną szkołę podlinkował, to była jakaś mało znana prywatna, bankowości w Trójmieście.Pikpok już kilkakrotnie próbował nam sprzedać różne linki, a robi to bardzo nieudolnie, co uważam jest wyrazem braku szacunku dla naszej inteligencji

Czyli jednak Pikpok uważa, że " Content is not King", a po usunięciu linka, "content", który nam pozostawił jest doprawdy żałosny. 8)
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Prośba o poradę

Postprzez Damian.Lutowski » sobota, 5 paź 2013, 07:57

Piotrek, dla wyjaśnienia - Content strony - im lepszy content na stronie, nie w poście to ludzie linkują. Jak nie masz contentu i ciekawej treści to ludzie naturalnie nie mają do czego linkować ;)
Hotel Beskid Bielsko-Biała - nocleg w komfortowym miejscu!
Aranżacja wnętrz - Bielsko-Biała - Project by MA.PA
Damian.Lutowski
użytkownik
 
Posty: 208
Na forum od: 13 wrz 2010, 11:18
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prośba o poradę

Postprzez Piotrek » sobota, 5 paź 2013, 12:32

Damian.Lutowski napisał(a):Piotrek, dla wyjaśnienia - Content strony - im lepszy content na stronie, nie w poście to ludzie linkują. Jak nie masz contentu i ciekawej treści to ludzie naturalnie nie mają do czego linkować ;)

Bardzo logicznie brzmi, i tutaj masz całkowitą rację.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Prośba o poradę

Postprzez nosleep » środa, 12 lut 2014, 15:27

no i nie wiem na co ten fakultet :(
nosleep
użytkownik
 
Posty: 30
Na forum od: 12 lut 2014, 13:52


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości